Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[FOTO] Studzienna wciąż bez punktu. Przegrała u siebie z Ruptawą

Trzy gole wbili goście walczący o awans do IV ligi. Miejscowi kończyli mecz w dziesiątkę.

[FOTO] Studzienna wciąż bez punktu. Przegrała u siebie z Ruptawą

LKS Studzienna przegrała z LKS Granicą Ruptawa 0:3 (0:1)

Powiedzieli po meczu:

Grzegorz Lada, trener Granicy Ruptawa

Przestrzegałem zawodników przed meczem przed przypisywaniem nam 3 punktów. Z każdym trzeba walczyć i pokazać co się potrafi. Przeciwnik się cofnął, musieliśmy od początku prowadzić grę a w polskich warunkach atak pozycyjny nie jest silną stroną jakiejkolwiek drużyny. Mieliśmy sytuacje, trzy bramki do tego jeszcze słupki, poprzeczki. Pierwsze kroki w sezonie uczynione, jesteśmy z nich zadowoleni. Cieszy bramka Śmigielskiego, naszego weterana, który zawsze umie znaleźć się w sytuacji. Boisko trudne, deszcz ale piłkarz musi umieć tak grać. Boisko trochę nierówne, to przeszkadzało. Naszym celem jest awans, za tydzień gramy z Gołkowicami mecz na szczycie.

Adam Kubica, trener LKS Studzienna

Popełniamy wciąż bardzo dużo błędów. Zarówno w grze defensywnej jak i w ataku. W ofensywie mamy za małą siłę rażenia. Jeżeli tej piłki nie można przytrzymać z przodu, nie stwarza się sytuacji do strzelenia gola to trudno myśleć o wygranej czy remisie. Przeciwnik był wysokiej klasy, wyrastający ponad dolne rejony tabeli w okręgówce. Różnica była widoczna. Wynik mógłby być niższy. Mieliśmy sytuacje na gole przy 0:1. Jestem przekonany, że jakieś punkty do końca uzbieramy. Przygotowuję drużynę na kolejny sezon ale nie powiem, że na A klasę bo wierzę w zespół.

 

Bramki:

0:1 Daniel Dobrowolski 29'

0:2 Daniel Dobrowolski 64'

0:3 Adam Śmigielski 76'

Sędziowała trójka z Zabrza:

Daniel Wiejowski (główny), Leszek Lewandowski i Tomasz Olesz.

Żółte kartki

Ruptawa:

Tomasz Zbytnik 42'

Studzienna:

Grzegorz Wicha 63', Mateusz Janik 75', Andrzej Strachota 87'

Czerwona kartka:

Adrian Szymiczek 84'

Składy:

LKS Studzienna

Paweł Jaskuła, Andrzej Miensopust, Łukasz Widenka, Grzegorz Wicha (Mateusz Janik 70'), Norbert Lipicki, Adam Szatko (Andrzej Strachota 85'), Adrian Szymiczek, Franciszek Heflinger (Robert Rzytki 70'), Dawid Bondaro, Damian Grabowski (Patryk Gurk 80'), Kamil Kubica

LKS Granica Ruptawa

Piotr Paś, Arkadiusz Syrek, Kamil Kowal (Konrad Rybak 85'), Paweł Ostrzołek, Dawid Łyżwa, Tomasz Zbytnik (Marcin Prochoński 46'), Tomasz Zaręba (Adam Śmigielski 60'), Maciej Kasprzak, Michał Ćmich (Przemysław Adamczyk 25'), Mateusz Piekarski, Daniel Dobrowolski.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Topek (80.187. * .29) 28.03.2014 21:16
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Szkoda chłopaki że nie mogłem wam pomóc... głowa do góry!

~Kibic3568 (178.115. * .65) 23.03.2014 22:13
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A Co z tymi nowymi zawodnikami

~do kibica467 (83.29. * .153) 23.03.2014 21:08

Może na trybunach?

~obserwator111 (93.105. * .50) 23.03.2014 20:38
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

dobry mecz był w ciężkich warunkach Studzienna jak na miejsce w tabeli nie zagrała źle, pokazali walkę i determinację. Ruptawa to drużyna ktora chce grac w 4 lidze od przyszlego sezonu wiec jesli Studzienna bedzie grała takie mecze jak dzisiaj to po tekiej walce beda ciężką drużyną do pokonania. Poza tym 3 bramki wpadły po strzale głowa gdzie pilka byla poza zasięgiem obrońców a 2 metrowi zawodnicy potrafili to wykorzystać :) dobry mecz

~Kibic42796 (91.141. * .78) 23.03.2014 19:47
oceniono 5 razy
5
Zgłoś

Teraz bydziesz miol ruwne boisko trenerze u siebie

~Kibic467 (91.141. * .78) 23.03.2014 19:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A gdzie te nowe twarze