Wtorek, 23 stycznia 2018

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Raciborzanki ujeżdżały byka, czyli Dzień Kobiet w Akademii Fitness

13.03.2017 10:20 | 0 komentarzy | ż

Strzelanie do tarczy, ujeżdżanie byka, ale także bezpłatne makijaże - m.in. takie atrakcje dla klubowiczek przygotowała Akademii Fitness z okazji Dnia Kobiet. Miłośniczkom zdrowego stylu życia dzień upłynął pod znakiem Dzikiego Zachodu. O tym jak trafiony jest pomysł organizowania tematycznych imprez świadczy wysoka frekwencja i kreatywność pań w doborze kowbojskich strojów.

Raciborzanki ujeżdżały byka, czyli Dzień Kobiet w Akademii Fitness
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W środę, 8 marca, Akademia Fitness zamieniła się w westernowe miasteczko. Na klubowiczki czekały nie tylko stosowne dekoracje - kaktusy, snopki słomy i inne elementy przywodzące na myśl Dziki Zachód, ale także ciasteczka w kształcie rumaków oraz barwnie przebrane instruktorki w kowbojskich strojach.

Tego dnia energetyczne zajęcia odbywały się przy dźwiękach westernowych rytmów. Nie zabrakło też innych atrakcji, takich jak ujeżdżanie „byka” i rzuty lotkami do tarczy. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Akademię Fitness oraz firmę FM Group.

FM Group umożliwiła ponadto poznanie nowego suplementu diety - NUTRICODE, panie mogły także skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonywanego przez profesjonalistkę w tej dziedzinie.

Wzorem ubiegłego roku, Akademia Fitness zorganizowała dla swoich uczestniczek konkurs fotograficzny prowadzony w serwisie Facebook. Zabawa polegała na zrobieniu sobie zdjęcia na tle „dzikiej ścianki”, która powstała specjalnie na tę okazję i opublikowaniu go pod postem konkursowym na oficjalnym Fanpage Akademii Fitness.

- Cieszymy się bardzo, że wspólnie z naszymi przyjaciółmi spędziliśmy ten dzień aktywnie. Mamy nadzieję, że za rok znowu spotkamy się w tym samym wesołym i pełnym energii gronie. Nasze klubowiczki kolejny raz udowodniły, że dobra zabawa nie jest im obca. Dowodem tego są chociażby liczne kowbojskie przebrania samych uczestniczek świętowania - mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

źródło: Akademia Fitness