Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jeszcze więcej sportowych emocji

Zmieniamy się dla Ciebie! Oprócz informacji z powiatów raciborskiego i wodzisławskiego znajdziesz teraz także te z regionu.

Jeszcze więcej sportowych emocji

Na sport.nowiny.pl dowiesz się co dzieje się w sporcie nie tylko w Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim, ale także w: Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Gliwicach, Zabrzu, Kędzierzynie-Koźlu i Głubczycach.

Dzięki poszerzeniu o informacje z regionu na sport.nowiny.pl będziemy pisać o klubach z dyscyplin cieszących się większą popularnością jak: Górnik Zabrze, Piast Gliwice, ROW 1964 Rybnik, GKS 1962 Jastrzębie, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, GTK Gliwice, MKKS Rybnik, NMC Górnik Zabrze, SPR Sośnica Gliwice, MTS Żory, GSF Gliwice, TS ROW Rybnik, LKS Technik Głubczyce czy JKH GKS Jastrzębie. Oczywiście nie zapominamy o informacjach z klubów z mniejszych miejscowości, które wciąż będą podstawową częścią tego portalu.

Nowością są też nasze działania na portalach społecznościowych. Do facebooka dołączamy konta na instagramie i twitterze. Zapraszamy do śledzenia sport.nowiny.pl, który jest nieodłączną częścią portalu nowiny.pl - najlepszego lokalnego serwisu wg SGL Local Press w 2016 roku.

Redakcja sport.nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ciekawyjestem (188.137. * .235) 27.11.2021 11:44

Czym było podyktowane odejście od pierwotnej nazwy ?
Jeśli tylko ucieczka przed długami i rejestracja nowego podmiotu i teraz chce się przywrócić stara nazwę, to trzeba też przywrócić stare długi. Ktoś wtedy na cwaniactwie ucierpiał. Jeśli było inaczej, to przepraszam.

~Litar (94.254. * .239) 15.01.2021 12:15

Walczyć trenować!!