SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie tym razem musiał uznać wyższość Warty Poznań. ROW Rybnik tylko jedną bramką ograł Legionovię Legionowo. Unia Turza Śląska przerwała swoją niemoc i zwyciężyła Falubaza Zieloną Górę. Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała w małych derbach Unię Racibórz. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wyniki XXVI kolejki (14/16.04.2018)
- GKS Jastrzębie – Warta Poznań 0:2 (0:1)
- ROW Rybnik – Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
- Gwardia Koszalin – Rozwój Katowice 0:0
- GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 2:2 (0:2)
- Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 1:3 (0:1)
- MKS Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
- Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 0:0
- Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków 2:2 (1:0)
- Błękitni Stargard – Radomiak Radom (pn 17:00)
Wyniki zaległych meczów XXIII kolejki (11.04.2018)
- Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
- Radomiak Radom – Gwardia Koszalin 5:0 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 25 | 55 | 41:15 |
2. | Warta Poznań | 24 | 45 | 30:14 |
3. | Radomiak Radom | 25 | 43 | 40:26 |
4. | ŁKS Łódź | 24 | 43 | 25:16 |
5. | Olimpia Elbląg | 24 | 39 | 35:25 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 23 | 35 | 34:31 |
7. | Błękitni Stargard | 24 | 34 | 26:22 |
8. | GKS Bełchatów | 24 | 32 | 36:33 |
9. | Garbarnia Kraków | 24 | 31 | 31:29 |
10. | ROW Rybnik | 25 | 31 | 38:42 |
11. | Znicz Pruszków | 25 | 31 | 30:36 |
12. | Rozwój Katowice | 24 | 30 | 22:29 |
13. | Wisła Puławy | 24 | 27 | 27:29 |
14. | Gryf Wejherowo | 25 | 27 | 27:35 |
15. | MKS Kluczbork | 24 | 25 | 21:35 |
16. | Stal Stalowa Wola | 24 | 23 | 20:29 |
17. | Gwardia Koszalin | 24 | 22 | 20:45 |
18. | Legionovia Legionowo | 24 | 20 | 25:37 |
Zapowiedź zaległych meczów XXI kolejki (18.04.2018)
Wisła Puławy – ROW Rybnik (śr 17:00), Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów (śr 17:00), Warta Poznań – Gwardia Koszalin (śr 17:00), Garbarnia Kraków – Rozwój Katowice (śr 17:30).
Zapowiedź zaległego meczu XXII kolejki (18.04.2018)
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (śr 16:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (21/22.04.2018)
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo (sb 15:00), ROW Rybnik – GKS Bełchatów (sb 16:00), Warta Poznań – Znicz Pruszków (sb 16:00), Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź (sb 16:00), Wisła Puławy – GKS Jastrzębie (sb 17:00), Legionovia Legionowo – Gwardia Koszalin (sb 17:00), Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola (sb 17:00), Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard (nd 15:00), Rozwój Katowice – MKS Kluczbork (nd 16:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXIII kolejki (14/15.04.2018)
- Unia Turza Śląska – Falubaz Zielona Góra 3:1 (1:0)
- Polonia Głubczyce – Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:0)
- Stilon Gorzów – Pniówek Pawłowice 6:0 (1:0)
- Stal Bielsko-Biała – Stal Brzeg 2:1 (1:0)
- Zagłębie Lubin II – Piast Żmigród 1:3 (0:2)
- Górnik Zabrze II – Skra Częstochowa 3:1 (1:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice 0:0
- Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry 0:2 (0:1)
- Miedź Legnica II – Polkowice 0:1 (0:0)
Wyniki zaległych meczów XIX kolejki (11.04.2018)
- Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II 0:0
- Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polkowice | 23 | 45 | 49:29 |
2. | Gwarek Tarnowskie Góry | 22 | 42 | 34:23 |
3. | Stal Brzeg | 22 | 40 | 48:31 |
4. | Skra Częstochowa | 22 | 40 | 30:18 |
5. | Ślęza Wrocław | 22 | 39 | 44:37 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 22 | 35 | 38:31 |
7. | Stilon Gorzów | 23 | 34 | 47:38 |
8. | Piast Żmigród | 22 | 33 | 34:28 |
9. | Lechia Dzierżoniów | 22 | 33 | 39:36 |
10. | Stal Bielsko-Biała | 23 | 33 | 28:31 |
11. | Górnik Zabrze II | 21 | 30 | 41:35 |
12. | Ruch Zdzieszowice | 23 | 30 | 36:34 |
13. | Zagłębie Lubin II | 23 | 30 | 34:38 |
14. | Pniówek Pawłowice | 23 | 24 | 25:43 |
15. | Unia Turza Śląska | 21 | 23 | 28:38 |
16. | Miedź Legnica II | 22 | 23 | 25:38 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 22 | 18 | 24:42 |
18. | Polonia Głubczyce | 22 | 13 | 24:58 |
Zapowiedź zaległych meczów XIX kolejki (18.04.2018)
Unia Turza Śląska – Stal Brzeg (śr 17:30), Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00).
Zapowiedź XXIV kolejki (21.04.2018)
Gwarek Tarnowskie Góry – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Górnik Zabrze II – Polonia Głubczyce (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – Skra Częstochowa (sb 16:00), Stal Brzeg – Miedź Legnica II (sb 16:00), Piast Żmigród – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Falubaz Zielona Góra – Stilon Gorzów (sb 16:00), Polkowice – Rekord Bielsko-Biała (sb 16:00), Ruch Zdzieszowice – Zagłębie Lubin II (sb 16:00), Lechia Dzierżoniów – Stal Bielsko-Biała (sb 17:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XX kolejki (14/15.04.2018)
- Decor Bełk – Wilki Wilcza 1:2 (0:1)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Unia Racibórz 3:0 (2:0)
- Kuźnia Ustroń – Dąb Gaszowice 3:1 (0:1)
- Czaniec – Goczałkowice 0:0
- Spójnia Landek – Beskid Skoczów 1:2 (0:2)
- Drzewiarz Jasienica – Radziechowy-Wieprz 0:1 (0:0)
- Tyski Sport II – Lędziny 5:2 (4:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Bytomski Sport 0:6 (0:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 19 | 38 | 40:23 |
2. | Czaniec | 20 | 35 | 24:16 |
3. | Decor Bełk | 19 | 34 | 38:26 |
4. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 19 | 32 | 25:17 |
5. | Radziechowy-Wieprz | 19 | 30 | 38:32 |
6. | Wilki Wilcza | 19 | 29 | 33:33 |
7. | Tyski Sport II | 19 | 27 | 52:42 |
8. | Goczałkowice | 18 | 26 | 29:30 |
9. | Spójnia Landek | 20 | 26 | 33:35 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 20 | 25 | 30:35 |
11. | Dąb Gaszowice | 19 | 24 | 30:29 |
12. | Kuźnia Ustroń | 20 | 23 | 32:34 |
13. | Unia Racibórz | 19 | 22 | 34:38 |
14. | Beskid Skoczów | 19 | 21 | 25:40 |
15. | Drzewiarz Jasienica | 18 | 19 | 23:39 |
16. | Lędziny | 19 | 14 | 29:46 |
Zapowiedź zaległych meczów XVI kolejki (18.04.2018)
Lędziny – Radziechowy-Wieprz (śr 17:30), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Bytomski Sport (śr 18:00).
Zapowiedź zaległego meczu XVII kolejki (18.04.2018)
Goczałkowice – Drzewiarz Jasienica (śr 17:00).
Zapowiedź XXI kolejki (21/22.04.2018)
Unia Racibórz – Tyski Sport II (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Beskid Skoczów – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Wilki Wilcza – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Lędziny – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Goczałkowice – Spójnia Landek (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Decor Bełk (nd 15:00), Bytomski Sport – Czaniec (nd 17:00).