Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Górnik powinien kupić kwiaty i czekoladki swojemu bramkarzowi"

Trener Korony Kielce po meczu z Górnikiem Zabrze wyróżnił bramkarza śląskiej drużyny, Tomasza Loskę. Był też zaskoczony składem gospodarzy.

"Górnik powinien kupić kwiaty i czekoladki swojemu bramkarzowi"
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Trener Korony Kielce był zaskoczony składem Górnika Zabrze na niedzielny mecz. Przyznał, że nie spodziewał się aż tylu zmian. – To była dla mnie niespodzianka. Podejrzewam, że w następnych spotkaniach już będzie inaczej – powiedział Gino Lettieri. – Ale trzeba przyznać, że w pierwszej połowie młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony – dodał. Przypomnijmy, że średnia wieku wyjściowej "11" wynosiła nieco ponad 20 lat!

W drugiej połowie Korona uzyskała przewagę i miała idealne okazje, by wyjść na prowadzenie. Świetnie bronił jednak Tomasz Loska, którego Lettieri wyróżnił. - Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu najlepsza. Chłopaki nie wykonywali moich poleceń. Po przerwie nacisnęliśmy, daliśmy więcej z siebie i w efekcie powinniśmy wygrać ten mecz. Mieliśmy 10 sytuacji, z czego pięć było 100-procentowych. Górnik powinien swojemu bramkarzowi kupić kwiaty i czekoladki, bo rozegrał bardzo dobry mecz – skomentował trener Korony.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].