Poniedziałek, 22 października 2018

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

WYNIKI WYBORÓW 2018:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

12.08.2018 20:42 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły IV ligi, okręgówek oraz A i B klasy zainaugurowały nowy sezon piłkarski 2018/2019. Rywalizacja o ligowe punkty zawsze budzi sporo emocji, dlatego warto na bieżąco śledzić rozgrywki z udziałem lokalnych drużyn. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IV kolejki (10/11.08.2018)

  • GKS Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice 0:0
  • Raków Częstochowa – Odra Opole 1:0 (0:0)
  • Tyski Sport – Termalica Nieciecza 2:1 (2:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Gieksa Katowice 1:0 (0:0)
  • ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
  • Bytovia Bytów – Stal Mielec 1:2 (0:1)
  • Wigry Suwałki – Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Garbarnia Kraków 0:0
  • Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 0:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa477:4
2.Bytovia Bytów476:3
3.Warta Poznań373:1
4.Odra Opole475:4
5.ŁKS Łódź473:2
6.Chojniczanka Chojnice466:5
7.Stal Mielec464:3
8.Puszcza Niepołomice463:4
9.Tyski Sport455:5
9.Wigry Suwałki455:5
11.Sandecja Nowy Sącz454:4
12.Chrobry Głogów452:2
13.Stomil Olsztyn343:2
14.Termalica Nieciecza445:6
15.Gieksa Katowice442:3
16.Podbeskidzie B-B443:5
17.GKS Jastrzębie423:6
18.Garbarnia Kraków421:6

Zapowiedź V kolejki (17/18.08.2018)

Odra Opole – GKS Jastrzębie (pt 19:00), Tyski Sport – Stomil Olsztyn (pt 19:00), Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz (pt 19:00), Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice (pt 20:00), Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt 20:30), Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź (sb 17:00), Warta Poznań – Bytovia Bytów (sb 17:00), Chrobry Głogów – Raków Częstochowa (sb 17:45), Gieksa Katowice – Wigry Suwałki (sb 20:00).


II liga (PZPN)

Wyniki IV kolejki (10/12.08.2018)

  • ROW Rybnik – Resovia Rzeszów 2:1 (1:1)
  • Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce 2:2 (1:0)
  • Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 5:1 (1:0)
  • GKS Bełchatów – Skra Częstochowa 3:0 (2:0)
  • Gryf Wejherowo – Elana Toruń 3:1 (2:1)
  • Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź 3:0 (0:0)
  • Znicz Pruszków – Błękitni Stargard 1:2 (0:1)
  • Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom 1:0 (0:0)
  • Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Górnik Łęczna41011:5
2.Stal Stalowa Wola497:3
3.Olimpia Grudziądz495:2
4.Siarka Tarnobrzeg494:2
5.Gryf  Wejherowo487:4
6.Widzew Łódź476:4
7.Radomiak Radom474:2
8.Elana Toruń477:6
9.Błękitni Stargard475:4
10.GKS Bełchatów466:1
11.Znicz Pruszków445:6
12.ROW Rybnik433:5
13.Ruch Chorzów435:8
14.Olimpia Elbląg431:4
15.Rozwój Katowice435:9
16.Pogoń Siedlce422:5
17.Resovia Rzeszów414:8
18.Skra Częstochowa401:10

Zapowiedź V kolejki (17/18.08.2018)

Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa (pt 19:00), Ruch Chorzów – GKS Bełchatów (pt 19:20), Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna (sb 12:00), Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola (sb 16:00), Elana Toruń – ROW Rybnik (sb 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice (sb 17:00), Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków (sb 17:00), Radomiak Radom – Olimpia Elbląg (sb 18:00), Widzew Łódź – Gryf Wejherowo (sb 19:10).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki I kolejki (11/12.08.2018)

  • Płomień Połomia – Unia Racibórz 1:1 (0:1)
  • Dąb Gaszowice – Czaniec 0:2 (0:1)
  • Radziechowy-Wieprz – Decor Bełk 2:3 (0:1)
  • Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (1:1)
  • Kuźnia Ustroń – Goczałkowice 1:0 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Wilki Wilcza 3:2 (2:1)
  • Polonia Łaziska Górne – Tyski Sport II 0:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec132:0
2.Decor Bełk133:2
2.Drzewiarz Jasienica133:2
4.Tyski Sport II131:0
4.Kuźnia Ustroń131:0
6.Unia Racibórz111:1
6.Płomień Połomia111:1
6.Odra Centrum Wodzisław Śl.111:1
6.Czechowice-Dziedzice111:1
6.Podbeskidzie B-B II111:1
6.Spójnia Landek111:1
12.Wilki Wilcza102:3
12.Radziechowy-Wieprz102:3
14.Goczałkowice100:1
14.Polonia Łaziska Górne100:1
16.Dąb Gaszowice100:2

Zapowiedź II kolejki (15.08.2018)

Unia Racibórz – Spójnia Landek (śr 17:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń (śr 17:00), Decor Bełk – Goczałkowice (śr 17:00), Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice (śr 17:00), Czechowice-Dziedzice – Płomień Połomia (śr 17:00), Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II (śr 17:00), Czaniec – Polonia Łaziska Górne (śr 17:00), Wilki Wilcza – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 17:00).

Zapowiedź III kolejki (18/19.08.2018)

Płomień Połomia – Wilki Wilcza (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz (sb 17:00), Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Czaniec (sb 17:00), Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II (nd 16:00), Dąb Gaszowice – Decor Bełk (nd 17:00).