Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Górnika Zabrze odbiły się od dna

Drugi zespół Górnika Zabrze odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa trenera Piotra Gierczaka pokonała Foto-Higienę Gać.

Rezerwy Górnika Zabrze odbiły się od dna
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W pierwszej połowie z bardzo dobrej strony pokazał się Marcin Urynowicz, który po ograniu rywala znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy - i pojedynek ten wygrał. Niecałe 10 minut przed przerwą napastnik zdobył drugiego gola - tym razem z rzutu karnego.

Gospodarze szybko odpowiedzieli, choć to piłkarz Górnika skierował piłkę do siatki. Po centrze Janusza Gancarczyka niefortunną interwencją popisał się Mateuz Kulanek. W drugiej połowie emocji nie brakowało, choć dosyć szybko zabrzanie podwyższyli na 3:1.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową bramkarza pokonał Przemysław Wiśniewski. Nie minęło nawet 10 minut, a gospodarze znów złapali kontakt. Z 11 metrów na listę strzelców wpisał się Dominik Wejerowski. Było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu.

Drugi zespół Górnika zdobył pierwsze punkty w tym sezonie.

Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze 2:3 (1:2)

Bramki: Kulanek 40., Wejerowski 63. (rzut karny) - Urynowicz 22., 38. (rzut karny), Wiśniewski 55.

Gać: Gąsiorowski – Piórecki, Barski, Dołgan, Mazur – Cieśla, Grochowski (46. Wejerowski) – M. Gancarczyk, Kubacki (46. Staroń), J. Gancarczyk – Krocz (46. Stachowski).

Górnik: Szymański – Wiśniewski, Jaksik, Surowiec, Baran, Belica, Kubica, Pawłowski (78. Kopia), Urynowicz, R. Wolsztyński (90. Wojdanowski), Kulanek (46. Zaradny).

Żółte kartki: Gąsiorowski, Barski, M. Gancarczyk.

Sędziował Bartłomiej Szczecina (Zielona Góra).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].