Czwartek, 20 września 2018

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

19.08.2018 22:12 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie zwyciężył na obcym terenie Odrę Opole. ROW Rybnik musiał uznać wyższość Elany Toruń. Unia Racibórz i Odra Centrum Wodzisław Śląski podzieliły się punktami ze swoimi rywalami. Dąb Gaszowice nie sprostał Decorowi Bełk, a Płomień Połomia tym razem uległ Wilkom Wilcza. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki V kolejki (17/18.08.2018)

  • Odra Opole – GKS Jastrzębie 1:2 (0:1)
  • Tyski Sport – Stomil Olsztyn 0:3 (0:1)
  • Gieksa Katowice – Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
  • Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź 3:2 (1:2)
  • Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
  • Warta Poznań – Bytovia Bytów (mecz przełożony na 05.09.2018, śr 16:45)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa5108:4
2.Stomil Olsztyn476:2
3.Bytovia Bytów476:3
4.Warta Poznań373:1
5.Chojniczanka Chojnice577:6
6.Gieksa Katowice574:3
7.Odra Opole576:6
8.ŁKS Łódź575:5
9.Podbeskidzie B-B574:5
9.Puszcza Niepołomice574:5
11.Sandecja Nowy Sącz565:5
12.Stal Mielec564:4
13.Termalica Nieciecza556:7
14.Chrobry Głogów552:3
15.GKS Jastrzębie555:7
15.Wigry Suwałki555:7
17.Tyski Sport555:8
18.Garbarnia Kraków554:8

Zapowiedź VI kolejki (22.08.2018)

ŁKS Łódź – Stal Mielec (śr 17:45), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Warta Poznań (śr 18:00), Wigry Suwałki – Termalica Nieciecza (śr 18:00), Puszcza Niepołomice – Bytovia Bytów (śr 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn (śr 19:10), GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów (śr 20:00), Raków Częstochowa – Gieksa Katowice (śr 20:00), Chojniczanka Chojnice – Odra Opole (śr 20:00), Tyski Sport – Garbarnia Kraków (śr 20:30).

Zapowiedź VII kolejki (25/27.08.2018)

Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 16:00), Warta Poznań – ŁKS Łódź (sb 17:00), Gieksa Katowice – GKS Jastrzębie (sb 20:00), Odra Opole – Puszcza Niepołomice (nd 17:00), Garbarnia Kraków – Sandecja Nowy Sącz (nd 17:00), Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn (nd 17:00), Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice (nd 19:00), Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa (nd 20:00), Stal Mielec – Tyski Sport (pn 18:00).


II liga (PZPN)

Wyniki V kolejki (17/18.08.2018)

  • Elana Toruń – ROW Rybnik 3:0 (2:0)
  • Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 2:2 (2:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
  • Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
  • Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:3 (0:2)
  • Widzew Łódź – Gryf Wejherowo 3:1 (1:1)
  • Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna 2:2 (0:1)
  • Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 5:0 (3:0)
  • Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Olimpia Grudziądz5129:2
2.Siarka Tarnobrzeg5125:2
3.Górnik Łęczna51113:7
4.Radomiak Radom5109:2
5.Elana Toruń51010:6
6.Widzew Łódź5109:5
7.Błękitni Stargard5106:4
8.Stal Stalowa Wola597:4
9.Gryf  Wejherowo588:7
10.GKS Bełchatów578:3
11.Znicz Pruszków578:6
12.Ruch Chorzów547:10
13.Rozwój Katowice535:10
14.ROW Rybnik533:8
15.Olimpia Elbląg531:9
16.Resovia Rzeszów526:10
17.Pogoń Siedlce522:8
18.Skra Częstochowa501:14

Zapowiedź VI kolejki (22.08.2018)

ROW Rybnik – Widzew Łódź (śr 17:00), Rozwój Katowice – Radomiak Radom (śr 17:00), Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa (śr 17:00), Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce (śr 17:00), Resovia Rzeszów – Elana Toruń (śr 17:00), Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów (śr 18:00), Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard (śr 18:00), Górnik Łęczna – GKS Bełchatów (śr 18:00), Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg (śr 19:00).

Zapowiedź VII kolejki (25/26.08.2018)

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola (sb 17:00), Skra Częstochowa – Rozwój Katowice (sb 17:30), Widzew Łódź – Resovia Rzeszów (sb 19:10), Elana Toruń – Górnik Łęczna (nd 15:00), Błękitni Stargard – ROW Rybnik (nd 16:00), Radomiak Radom – Znicz Pruszków (nd 17:00), Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg (nd 18:00), GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz (nd 18:00), Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo (nd 19:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki III kolejki (18/19.08.2018)

  • Dąb Gaszowice – Decor Bełk 2:3 (2:0)
  • Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz 1:1 (0:0)
  • Płomień Połomia – Wilki Wilcza 0:3 (0:1)
  • Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Czaniec 2:0 (0:0)
  • Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice 1:2 (0:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Radziechowy-Wieprz 1:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II 2:2 (0:1)

Wyniki II kolejki (15.08.2018)

  • Decor Bełk – Goczałkowice 3:2 (2:1)
  • Unia Racibórz – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń 1:2 (1:1)
  • Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice 0:1 (0:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Płomień Połomia 5:0 (1:0)
  • Czaniec – Polonia Łaziska Górne 1:0 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II 3:0 (1:0)
  • Wilki Wilcza – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:3 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Drzewiarz Jasienica398:2
2.Decor Bełk399:6
3.Czechowice-Dziedzice378:2
4.Kuźnia Ustroń374:2
5.Czaniec363:2
6.Unia Racibórz354:2
7.Podbeskidzie B-B II356:5
8.Tyski Sport II343:5
9.Wilki Wilcza337:6
10.Dąb Gaszowice333:5
11.Odra Centrum Wodzisław Śl.323:4
12.Goczałkowice313:5
12.Radziechowy-Wieprz313:5
14.Polonia Łaziska Górne311:3
15.Spójnia Landek312:5
16.Płomień Połomia311:9

Zapowiedź IV kolejki (25/26.08.2018)

Tyski Sport II – Płomień Połomia (sb 11:00), Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Unia Racibórz – Goczałkowice (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Wilki Wilcza – Spójnia Landek (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Drzewiarz Jasienica (nd 17:00).