Sobota, 16 stycznia 2021

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Skromne zwycięstwo Odry Wodzisław z Płomieniem Ochojec [ZDJĘCIA]

13.09.2018 10:38 | 4 komentarze | kozz

Po dwóch golach Jarosława Wieczorka, grająca w klasie okręgowej Odra Wodzisław zameldowała się w trzeciej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik. W meczu drugiej rundy rozegranej w środę Odra pokonała przy Bogumińskiej A klasowy Płomień Ochojec 2:1. 

Skromne zwycięstwo Odry Wodzisław z Płomieniem Ochojec [ZDJĘCIA]
Gol Jarosława Wieczorka na 1:0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odra pierwszego gola zdobyła już w 7. minucie. Nikt nie przeciął dośrodkowania Jarosława Wieczorka z rzutu wolnego i było 1:0 dla zespołu Ryszarda Wieczorka. Wodzisławianie starali się podwyższyć prowadzenie, ale ich akcje nie były tak składne do jakich przyzwyczaili się kibice z Bogumińskiej. Zaatakował za to Płomień, który uciszył nieco gospodarzy wyrównującym trafieniem Mariusza Szlosarka. Przed przerwą Odra ponownie była na prowadzeniu. Wieczorek będąc w polu karnym oddał strzał pokonując golkipera przyjezdnych. Po przerwie kilka zmian w składach, ale na boisku, choć były szanse, bez zmian. Odra wygrała 2:1 i awansowała do następnej rundy.

APN Odra Wodzisław - LKS Płomień Ochojec 2:1 (2:1)

Jarosław Wieczorek 7., 43. - Mariusz Szlosarek 36.

Żółta kartka: Adam Niemyjski (Odra)

Odra: Karol Wacławiec - Patryk Antończak, Dawid Czorniczek, Piotr Zieliński (64. Błażej Szczepanek), Adam Niemyjski (64. Artur Gać), Jakub Białas, Mateusz Kasprzyk, Grzegorz Gojny (39. Damian Tarka), Jarosław Wieczorek, Kacper Malinowski (80. Sebastian Duczek), Piotr Szymiczek. Trener: Ryszard Wieczorek.

Płomień: Igor Nowak - Kacper Matuszewski, Dawid Szlosarek, Jacek Szlosarek, Rafał Kowalski, Tomasz Hulbój (90. Paweł Szafraniec), Mariusz Szlosarek, Jakub Oleś (45. Mateusz Matuszewski), Grzegorz Lachowicz (75. Daniel Bernacki), Artur Szala, Gabriel Morgała (82. Marcin Miczajka). Trener: Krzysztof Skupień.

Sędziowali: Andrzej Gorzawski, Sebastian Balon, Bogdan Auguścik (KS Rybnik)