Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Skromne zwycięstwo Odry Wodzisław z Płomieniem Ochojec [ZDJĘCIA]

Po dwóch golach Jarosława Wieczorka, grająca w klasie okręgowej Odra Wodzisław zameldowała się w trzeciej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik. W meczu drugiej rundy rozegranej w środę Odra pokonała przy Bogumińskiej A klasowy Płomień Ochojec 2:1. 

Skromne zwycięstwo Odry Wodzisław z Płomieniem Ochojec [ZDJĘCIA]
Gol Jarosława Wieczorka na 1:0

Odra pierwszego gola zdobyła już w 7. minucie. Nikt nie przeciął dośrodkowania Jarosława Wieczorka z rzutu wolnego i było 1:0 dla zespołu Ryszarda Wieczorka. Wodzisławianie starali się podwyższyć prowadzenie, ale ich akcje nie były tak składne do jakich przyzwyczaili się kibice z Bogumińskiej. Zaatakował za to Płomień, który uciszył nieco gospodarzy wyrównującym trafieniem Mariusza Szlosarka. Przed przerwą Odra ponownie była na prowadzeniu. Wieczorek będąc w polu karnym oddał strzał pokonując golkipera przyjezdnych. Po przerwie kilka zmian w składach, ale na boisku, choć były szanse, bez zmian. Odra wygrała 2:1 i awansowała do następnej rundy.

APN Odra Wodzisław - LKS Płomień Ochojec 2:1 (2:1)

Jarosław Wieczorek 7., 43. - Mariusz Szlosarek 36.

Żółta kartka: Adam Niemyjski (Odra)

Odra: Karol Wacławiec - Patryk Antończak, Dawid Czorniczek, Piotr Zieliński (64. Błażej Szczepanek), Adam Niemyjski (64. Artur Gać), Jakub Białas, Mateusz Kasprzyk, Grzegorz Gojny (39. Damian Tarka), Jarosław Wieczorek, Kacper Malinowski (80. Sebastian Duczek), Piotr Szymiczek. Trener: Ryszard Wieczorek.

Płomień: Igor Nowak - Kacper Matuszewski, Dawid Szlosarek, Jacek Szlosarek, Rafał Kowalski, Tomasz Hulbój (90. Paweł Szafraniec), Mariusz Szlosarek, Jakub Oleś (45. Mateusz Matuszewski), Grzegorz Lachowicz (75. Daniel Bernacki), Artur Szala, Gabriel Morgała (82. Marcin Miczajka). Trener: Krzysztof Skupień.

Sędziowali: Andrzej Gorzawski, Sebastian Balon, Bogdan Auguścik (KS Rybnik)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fasaf (77.252. * .54) 14.09.2018 21:55

Komunikat Podokręgu Rybnik:
"APN Odra Sp. z o. o. – prośba o niekaranie. Przekazano do WD.Uwaga! Pismo jest niezrozumiałe w treści!"
Wiadomo o co chodzi?

~fasaf (77.252. * .54) 14.09.2018 14:01

Z górnictwem? Do połowy lat 90 może i była.

anonimus 14.09.2018 14:01
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

uzależniony od wypalaczy mózgu,zgłoś się do odpowiedniej placówki

jac13 14.09.2018 13:34
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Szkoda sił i emocji"- to jest "Galmet Bogdanowice" - nigdy nie Będzie Odrą Wodzisław , bo Ta była związana z Górnictwem .