środa, 14 listopada 2018

imieniny: Rogera, Serafina, Agaty

RSS

Remis Concordii Knurów, ŁTS Łabędy gromi

16.10.2018 17:43 | 0 komentarzy | adi

W najciekawszym meczu zabrzańskiej A klasy Concordia Knurów bezbramkowo zremisowała z Olimpią Pławniowice. Wykorzystał to ŁTS Łabędy, który rozgromił Orła Stanica i wrócił na pozycję wicelidera. W hicie B klasy Tempo Paniówki ograły Walkę Zabrze, która straciła lidera.

Remis Concordii Knurów, ŁTS Łabędy gromi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XII kolejki (13-14.10.2018)

  • Start Sierakowice - Naprzód Żernica 3:2
  • Carbo Gliwice - Zaborze Zabrze 0:5
  • Burza Borowa Wieś - Zamkowiec Toszek 5:3
  • Ruch Kozłów - Sokół Łany Wielkie 1:2
  • Concordia Knurów - Olimpia Pławniowice 0:0
  • ŁTS Łabędy - Orzeł Stanica 8:0
  • Młodość Rudno - Gwiazda Chudów 1:3
  • Zryw Radonia - Gwarek Zabrze 2:1
  • Społem Zabrze - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Concordia Knurów 11 28 37:6
2. ŁTS Łabędy 11 24 32:11
3. Olimpia Pławniowice 12 23 21:14
4. Gwiazda Chudów 11 22 24:15
5. Gwarek Zabrze 12 21 23:12
6. Naprzód Żernica 11 21 21:16
7. Burza Borowa Wieś 12 20 25:27
8. Sokół Łany Wielkie 11 18 24:20
9. Zamkowiec Toszek 11 16 17:20
10. Ruch Kozłów 11 15 25:22
11. Start Sierakowice 11 15 22:19
12. Zaborze Zabrze 11 15 18:17
13. Młodość Rudno 11 13 16:24
14. Zryw Radonia 11 9 16:23
15. Orzeł Stanica 12 8 20:41
16. Carbo Gliwice 12 7 17:43
17. Społem Zabrze 11 3 15:43

Zapowiedź XIII kolejki (20-21.10.2018)

Naprzód Żernica - Concordia Knurów (sb, 15:00), Sokół Łany Wielkie - Start Sierakowice (sb, 15:00), Gwiazda Chudów - Ruch Kozłów (sb, 15:00), Zamkowiec Toszek - Młodść Rudno (sb, 15:00), Zaborze Zabrze - Burza Borowa Wieś (sb, 15:00), Społem Zabrze - Carbo Gliwice (nd, 11:00), Orzeł Stanica - Zryw Radonia (nd, 11:15), Olimpia Pławniowice - ŁTS Łabędy (nd, 15:00), Gwarek Zabrze - pauza

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki IX kolejki (13-14.10.2018)

  • Start Kleszczów - Victoria Pilchowice 0:4
  • Piast Pawłów - Orły Bojszów 2:1
  • Amator Rudziniec - Drama Kamieniec 0:3
  • Naprzód Świbie - Ruch II Kozłów 4:1
  • Tempo Paniówki - Walka Zabrze 3:1
  • Pogoń Ziemięcice - LKS 45 Bujaków 2:1
  • Wilki II Wilcza - Quo Vadis Makoszowy 4:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Victoria Pilchowice 9 20 26:6
2. Tempo Paniówki 9 20 26:9
3. Walka Zabrze 9 18 19:10
4. Naprzód Świbie 9 17 22:14
5. Start Kleszczów 9 16 30:16
6. Pogoń Ziemięcice 9 13 16:19
7. Quo Vadis Makoszowy 8 12 23:21
8. Wilki II Wilcza 9 12 15:18
9. Drama Kamieniec 9 12 18:26
10. Piast Pawłów 9 9 13:16
11. Amator Rudziniec 9 8 10:29
12. Orły Bojszów 8 7 11:13
13. Ruch II Kozłów 9 5 12:29
14. LKS 45 Bujaków 9 4 17:32

Zapowiedź X kolejki (20-21.10.2018)

Quo Vadis Makoszowy - Naprzód Świbie (sb, 15:00), Drama Kamieniec - Wilki II Wilcza (sb, 15:00), LKS 45 Bujaków - Piast Pawłów (sb, 15:00), Victoria Pilchowice - Pogoń Ziemięcice (sb, 15:00), Orły Bojszów - Amator Rudziniec (nd, 14:00), Walka Zabrze - Ruch II Kozłów (nd, 15:00), Tempo Paniówki - Start Kleszczów (nd, 15:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki VIII kolejki (13-14.10.2018)

  • Concordia II Knurów - Korona Bargłówka 2:4
  • Kłodnica Gliwice - Sośnica II Gliwice 3:3
  • MSPN Górnik Zabrze - Burza II Borowa Wieś 2:0
  • Ślązak Bycina - Orzeł Paczyna 4:1
  • Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki 3:1
  • Leśnik Łącza - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 7 19 25:8
2. Orzeł Paczyna 8 15 24:17
3. Leśnik Łącza 7 12 18:20
4. Kłodnica Gliwice 8 11 25:21
5. Sośnica II Gliwice 7 10 17:12
6. Burza II Borowa Wieś 7 10 16:15
7. Naprzód Łubie 7 10 7:6
8. Concordia II Knurów 7 9 18:21
9. MSPN Górnik Zabrze 7 7 9:14
10. Korona Bargłówka 7 6 17:20
11. Tempo II Paniówki 8 6 8:30

Zapowiedź IX kolejki (21.10.2018)

Burza II Borowa Wieś - Ślązak Bycina (nd, 11:00), Korona Bargłówka - MSPN Górnik Zabrze (nd, 11:30), Orzeł Paczyna - Naprzód Łubie (nd, 15:00), Sośnica II Gliwice - Concordia II Knurów (nd, 15:00), Leśnik Łącza - Kłodnica Gliwice (nd, 15:00), Tempo II Paniówki - pauza