SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie poległ na trudnym terenie ŁKS-u Łódź. ROW Rybnik bezbramkowo zremisował z Olimpią Elbląg. Dąb Gaszowice zwyciężył Unię Racibórz, natomiast Decor Bełk, Odra Centrum Wodzisław Śląski i Płomień Połomia musiały uznać wyższość swoich rywali. W niższych klasach rozgrywkowych bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XV kolejki (19/21.10.2018)
- ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie 2:0 (0:0)
- Bytovia Bytów – Odra Opole 1:1 (0:1)
- Stal Mielec – Gieksa Katowice 2:0 (0:0)
- Tyski Sport – Raków Częstochowa 0:0
- Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
- Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)
- Garbarnia Kraków – Termalica Nieciecza 1:3 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
- Warta Poznań – Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 14 | 29 | 19:7 |
2. | Sandecja Nowy Sącz | 14 | 27 | 17:8 |
3. | ŁKS Łódź | 14 | 24 | 18:11 |
4. | Bytovia Bytów | 15 | 22 | 25:18 |
5. | Chojniczanka Chojnice | 15 | 22 | 23:20 |
6. | Chrobry Głogów | 15 | 22 | 14:12 |
7. | Odra Opole | 14 | 20 | 23:18 |
8. | Podbeskidzie B-B | 14 | 20 | 21:17 |
9. | GKS Jastrzębie | 14 | 20 | 15:15 |
10. | Puszcza Niepołomice | 14 | 20 | 18:20 |
11. | Stal Mielec | 15 | 19 | 13:11 |
12. | Wigry Suwałki | 15 | 18 | 17:23 |
13. | Warta Poznań | 14 | 17 | 12:18 |
14. | Tyski Sport | 15 | 16 | 17:19 |
15. | Termalica Nieciecza | 14 | 15 | 21:26 |
16. | Gieksa Katowice | 14 | 12 | 10:17 |
17. | Stomil Olsztyn | 14 | 11 | 12:18 |
18. | Garbarnia Kraków | 14 | 9 | 10:27 |
Zapowiedź zaległych meczów XIV kolejki (23/24.10.2018)
Gieksa Katowice – Garbarnia Kraków (wt 17:00), Raków Częstochowa – ŁKS Łódź (śr 17:00), Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz (śr 17:00), GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała (śr 18:00), Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn (śr 18:00), Odra Opole – Warta Poznań (śr 19:00).
Zapowiedź XVI kolejki (26/28.10.2018)
Chrobry Głogów – Bytovia Bytów (pt 18:00), Gieksa Katowice – Warta Poznań (sb 17:45), Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 18:00), Stomil Olsztyn – Garbarnia Kraków (sb 18:00), Raków Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz (sb 19:00), Termalica Nieciecza – Stal Mielec (nd 16:00), Chojniczanka Chojnice – ŁKS Łódź (nd 17:00), Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki (nd 17:00), GKS Jastrzębie – Tyski Sport (nd 17:45).
II liga (PZPN)
Wyniki XV kolejki (18/20.10.2018)
- Olimpia Elbląg – ROW Rybnik 0:0
- Ruch Chorzów – Widzew Łódź 1:3 (0:3)
- Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo 2:1 (2:0)
- Skra Częstochowa – Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
- GKS Bełchatów – Elana Toruń 0:0
- Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 3:2 (1:2)
- Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna 0:3 (0:2)
- Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
- Olimpia Grudziądz – Resovia Rzeszów 3:4 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Widzew Łódź | 15 | 36 | 31:11 |
2. | Elana Toruń | 14 | 29 | 23:11 |
3. | GKS Bełchatów | 15 | 25 | 17:9 |
4. | Radomiak Radom | 14 | 24 | 27:10 |
5. | Olimpia Grudziądz | 15 | 24 | 26:18 |
6. | Stal Stalowa Wola | 15 | 23 | 25:20 |
7. | Górnik Łęczna | 15 | 23 | 26:25 |
8. | Znicz Pruszków | 15 | 21 | 21:21 |
9. | Siarka Tarnobrzeg | 15 | 18 | 14:22 |
10. | Ruch Chorzów | 14 | 17 | 21:19 |
11. | Błękitni Stargard | 14 | 17 | 14:17 |
12. | Resovia Rzeszów | 15 | 17 | 21:28 |
13. | ROW Rybnik | 15 | 16 | 13:16 |
14. | Gryf Wejherowo | 15 | 16 | 17:26 |
15. | Pogoń Siedlce | 15 | 15 | 21:25 |
16. | Olimpia Elbląg | 15 | 14 | 10:21 |
17. | Skra Częstochowa | 15 | 14 | 12:25 |
18. | Rozwój Katowice | 15 | 13 | 15:30 |
Zapowiedź zaległego meczu XIV kolejki (24.10.2018)
Elana Toruń – Ruch Chorzów (śr 15:00).
Zapowiedź XVI kolejki (27/28.10.2018)
Błękitni Stargard – Ruch Chorzów (sb 13:00), Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom (sb 14:00), Resovia Rzeszów – Olimpia Elbląg (sb 14:00), ROW Rybnik – Rozwój Katowice (sb 15:00), Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa (sb 17:00), Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (sb 19:00), Widzew Łódź – GKS Bełchatów (sb 19:10), Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków (nd 13:00), Elana Toruń – Olimpia Grudziądz (nd 13:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XII kolejki (20/21.10.2018)
- Dąb Gaszowice – Unia Racibórz 3:2 (1:0)
- Decor Bełk – Tyski Sport II 1:2 (0:0)
- Płomień Połomia – Spójnia Landek 0:4 (0:1)
- Polonia Łaziska Górne – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:1)
- Czaniec – Wilki Wilcza 1:0 (1:0)
- Drzewiarz Jasienica – Goczałkowice 3:1 (1:1)
- Czechowice-Dziedzice – Radziechowy-Wieprz 3:1 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń 2:2 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 12 | 31 | 25:5 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 12 | 26 | 26:10 |
3. | Kuźnia Ustroń | 12 | 23 | 24:11 |
4. | Decor Bełk | 12 | 23 | 22:17 |
5. | Tyski Sport II | 12 | 20 | 22:17 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 12 | 19 | 16:10 |
7. | Czechowice-Dziedzice | 12 | 19 | 19:15 |
8. | Radziechowy-Wieprz | 12 | 16 | 13:11 |
9. | Unia Racibórz | 12 | 14 | 13:14 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 12 | 13 | 18:24 |
11. | Dąb Gaszowice | 12 | 13 | 13:27 |
12. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 12 | 11 | 15:14 |
13. | Wilki Wilcza | 12 | 11 | 14:20 |
14. | Goczałkowice | 12 | 10 | 13:20 |
15. | Spójnia Landek | 12 | 9 | 9:18 |
16. | Płomień Połomia | 12 | 4 | 10:39 |
Zapowiedź XIII kolejki (27/28.10.2018)
Unia Racibórz – Polonia Łaziska Górne (sb 14:00), Spójnia Landek – Decor Bełk (sb 14:00), Czechowice-Dziedzice – Dąb Gaszowice (sb 14:00), Wilki Wilcza – Radziechowy-Wieprz (sb 14:00), Goczałkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 14:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Tyski Sport II – Czaniec (nd 11:00), Kuźnia Ustroń – Płomień Połomia (nd 14:00).