SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie tym razem wywiózł cenny punkt z trudnego terenu Sandecji Nowy Sącz. ROW Rybnik musiał uznać wyższość Znicza Pruszków. Odra Centrum Wodzisław Śląski i Dąb Gaszowice wygrały bardzo ważne pojedynki. Decor Bełki i Unia Racibórz zremisowały swoje mecze, a Płomień Połomia zanotował kolejną porażkę. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek, a nawet sensacji. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XVII kolejki (02/04.11.2018)
- Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
- ŁKS Łódź – Odra Opole 5:1 (1:0)
- Bytovia Bytów – Gieksa Katowice 2:2 (0:0)
- Tyski Sport – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)
- Wigry Suwałki – Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
- Stal Mielec – Stomil Olsztyn 4:0 (1:0)
- Warta Poznań – Termalica Nieciecza 1:2 (0:0)
- Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 3:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 17 | 36 | 25:8 |
2. | ŁKS Łódź | 17 | 31 | 26:14 |
3. | Sandecja Nowy Sącz | 17 | 28 | 18:12 |
4. | Puszcza Niepołomice | 17 | 27 | 21:21 |
5. | Podbeskidzie B-B | 17 | 26 | 26:19 |
6. | Stal Mielec | 17 | 25 | 19:12 |
7. | Chojniczanka Chojnice | 17 | 25 | 25:22 |
8. | GKS Jastrzębie | 17 | 25 | 19:18 |
9. | Bytovia Bytów | 17 | 24 | 27:20 |
10. | Odra Opole | 17 | 23 | 26:25 |
11. | Chrobry Głogów | 17 | 23 | 14:15 |
12. | Warta Poznań | 17 | 20 | 16:22 |
13. | Termalica Nieciecza | 17 | 19 | 25:30 |
14. | Wigry Suwałki | 17 | 19 | 18:27 |
15. | Tyski Sport | 17 | 17 | 18:21 |
16. | Stomil Olsztyn | 17 | 15 | 14:23 |
17. | Gieksa Katowice | 17 | 13 | 13:23 |
18. | Garbarnia Kraków | 17 | 12 | 12:30 |
Zapowiedź XVIII kolejki (09/11.11.2018)
Tyski Sport – Odra Opole (pt 20:45), Warta Poznań – Stomil Olsztyn (sb 13:00), ŁKS Łódź – Chrobry Głogów (sb 13:00), Bytovia Bytów – Termalica Nieciecza (sb 16:00), Stal Mielec – Garbarnia Kraków (sb 16:00), Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Gieksa Katowice (sb 17:45), Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie (nd 15:00), Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa (nd 18:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XVII kolejki (03/04.11.2018)
- Znicz Pruszków – ROW Rybnik 3:1 (2:1)
- Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)
- Rozwój Katowice – Resovia Rzeszów 1:2 (1:0)
- Skra Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
- Olimpia Elbląg – Elana Toruń 2:2 (1:1)
- Olimpia Grudziądz – Widzew Łódź 3:2 (0:2)
- Radomiak Radom – Górnik Łęczna 5:1 (2:0)
- Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 4:2 (2:2)
- GKS Bełchatów – Błękitni Stargard 3:0 (1:0)
Wynik zaległego meczu XIV kolejki (31.10.2018)
- Błękitni Stargard – Radomiak Radom 0:6 (0:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Widzew Łódź | 17 | 37 | 33:14 |
2. | Radomiak Radom | 17 | 33 | 40:11 |
3. | Elana Toruń | 17 | 32 | 27:15 |
4. | GKS Bełchatów | 17 | 29 | 20:9 |
5. | Olimpia Grudziądz | 17 | 28 | 31:22 |
6. | Stal Stalowa Wola | 17 | 26 | 29:24 |
7. | Górnik Łęczna | 17 | 26 | 29:30 |
8. | Znicz Pruszków | 17 | 24 | 26:27 |
9. | Resovia Rzeszów | 17 | 23 | 25:29 |
10. | Ruch Chorzów | 17 | 21 | 24:23 |
11. | Błękitni Stargard | 17 | 20 | 17:27 |
12. | Skra Częstochowa | 17 | 20 | 14:25 |
13. | Gryf Wejherowo | 17 | 19 | 24:32 |
14. | Siarka Tarnobrzeg | 17 | 18 | 14:25 |
15. | ROW Rybnik | 17 | 16 | 14:21 |
16. | Rozwój Katowice | 17 | 16 | 18:32 |
17. | Pogoń Siedlce | 17 | 15 | 22:28 |
18. | Olimpia Elbląg | 17 | 15 | 12:25 |
Zapowiedź XVIII kolejki (10/11.11.2018)
Stal Stalowa Wola – ROW Rybnik (sb 13:00), Rozwój Katowice – Elana Toruń (sb 13:00), Skra Częstochowa – Radomiak Radom (sb 14:00), Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard (sb 17:00), GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Widzew Łódź (sb 17:00), Ruch Chorzów – Siarka Tarnobrzeg (sb 18:00), Znicz Pruszków – Resovia Rzeszów (sb 18:00), Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo (nd 19:18).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XIV kolejki (03/04.11.2018)
- Decor Bełk – Czaniec 1:1 (1:0)
- Dąb Gaszowice – Wilki Wilcza 4:3 (1:2)
- Płomień Połomia – Goczałkowice 0:2 (0:2)
- Drzewiarz Jasienica – Unia Racibórz 1:1 (0:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:4 (0:1)
- Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń 1:3 (0:0)
- Polonia Łaziska Górne – Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:1)
- Tyski Sport II – Radziechowy-Wieprz 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 13 | 32 | 26:6 |
2. | Kuźnia Ustroń | 14 | 29 | 31:12 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 14 | 28 | 28:12 |
4. | Decor Bełk | 14 | 27 | 24:18 |
5. | Czechowice-Dziedzice | 14 | 23 | 24:16 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 14 | 23 | 20:13 |
7. | Tyski Sport II | 13 | 21 | 23:18 |
8. | Radziechowy-Wieprz | 14 | 18 | 16:14 |
9. | Goczałkowice | 14 | 16 | 16:20 |
10. | Dąb Gaszowice | 14 | 16 | 17:34 |
11. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 14 | 15 | 20:16 |
12. | Unia Racibórz | 14 | 15 | 16:18 |
13. | Podbeskidzie B-B II | 14 | 13 | 19:29 |
14. | Wilki Wilcza | 14 | 12 | 19:26 |
15. | Spójnia Landek | 14 | 9 | 10:22 |
16. | Płomień Połomia | 14 | 4 | 10:45 |
Zapowiedź XV kolejki (10/11.11.2018)
Unia Racibórz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 13:30), Decor Bełk – Kuźnia Ustroń (sb 13:30), Goczałkowice – Spójnia Landek (sb 13:30), Wilki Wilcza – Polonia Łaziska Górne (sb 13:30), Drzewiarz Jasienica – Czechowice-Dziedzice (sb 13:30), Czaniec – Radziechowy-Wieprz (sb 13:30), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Płomień Połomia (sb 14:00), Tyski Sport II – Dąb Gaszowice (nd 11:00).