Czwartek, 15 listopada 2018

imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

RSS

Wygrane Naprzodu Borucin i Jedynki Pszów [WYNIKI]

09.11.2018 13:08 | 0 komentarzy | dud

Kolejne spotkania rozegrali zawodnicy drużyn II ligi tenisa stołowego mężczyzn i kobiet. Prezentujemy wyniki. 

Wygrane Naprzodu Borucin i Jedynki Pszów [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyniki: 

UKTS Sokół Orzesze - JKTS II Jastrzębie Zdrój 7:3

  • Stanisławska Sandra - Potempa Roksana  3:2 (11:5, 6:11, 6:11, 11:3, 11:5)
  • Urbańczyk Anna - Kloczkowska Nadia  3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
  • Kulas Anna - Tomczak Weronika  2:3 (4:11, 13:11, 8:11, 14:12, 5:11)
  • Radzik Martyna - Zborowska Alina  1:3 (4:11, 8:11, 15:13, 4:11)
  • Stanisławska Sandra - Tomczak Weronika  3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:5)
  • Urbańczyk Anna - Zborowska Alina  2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 11:3, 6:11)
  • Kulas Anna - Potempa Roksana  3:2 (7:11, 11:9, 14:12, 3:11, 12:10)
  • Sójka Anna - Kloczkowska Nadia  3:0 (11:5, 11:4, 11:3)
  • Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Tomczak Weronika / Potempa Roksana  3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:9)
  • Radzik Martyna / Kulas Anna - Zborowska Alina / Kloczkowska Nadia  3:0 (18:16,16:14,11:8)

MUKS Jedynka Pszów - Kadra Juniorów 8:2

  • Kempa Mateusz - Lilien Aleksander 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
  • Kowol Marek - Pawłowski Krzysztof 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:9)
  • Kempa Mateusz - Pawłowski Krzysztof 1:3 (11:5, 7:11, 10:12, 12:14)
  • Kowol Marek - Lilien Aleksander 3:1 (11:7, 11:4, 6:11, 11:6)
  • Święcicki Szymon - Rułka Filip 3:0 (11:4, 11:7, 16:14)
  • Borek Łukasz - Czapla Kamil 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 11:6)
  • Święcicki Szymon - Czapla Kamil 3:2 (5:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:7)
  • Borek Łukasz - Rułka Filip 3:0 (11:2, 13:11, 11:6)
  • Kowol Marek / Borek Łukasz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (11:6, 4:11, 11:13, 9:11)
  • Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Czapla Kamil / Rułka Filip 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:9, 11:5)

KTS Gliwice - UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 

  • Kądziela Marek - Baran Sebastian 3:1 (11:6, 6:11, 11:3, 11:3)
  • Kwodawski Bartosz - Myszewski Adrian 2:3 (11:6, 9:11, 17:15, 4:11, 8:11)
  • Kądziela Marek - Myszewski Adrian 3:2 (11:7, 11:7, 11:13, 4:11, 19:17)
  • Kwodawski Bartosz - Baran Sebastian 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11)
  • Lubaś Sebastian - Korzec Przemysław 3:0 (11:7, 11:2, 11:7)
  • Steuer Dariusz - Eliasz Adrian 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:8)
  • Lubaś Sebastian - Eliasz Adrian 3:2 (9:11, 10:12, 11:7, 12:10, 11:4)
  • Steuer Dariusz - Korzec Przemysław 3:2 (10:12, 11:7, 11:5, 6:11, 12:10)
  • Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Baran Sebastian / Struś Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
  • Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 8:11)

MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry - JKTS II Jastrzębie Zdrój 7:3 

  • Razakowska Estera - Pustelnik Kamila 3:2 (10:12, 11:4, 6:11, 11:7, 11:7)
  • Kluszewska Milena - Tomczak Weronika 2:3 (11:3, 8:11, 10:12, 9:11)
  • Razakowska Estera - Tomczak Weronika 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
  • Kluszewska Milena - Pustelnik Kamila 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:5)
  • Mika Patrycja - Kloczkowska Nadia 3:0 (11:5, 11:9, 15:13)
  • Koźluk Dominika - Potempa Roksana 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
  • Mika Patrycja - Potempa Roksana 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:9, 11:4)
  • Koźluk Dominika - Kloczkowska Nadia 3:0 (11:7, 11:9, 11:2)
  • Razakowska Estera / Kluszewska Milena - Tomczak Weronika / Potempa Roksana 3:1 (11:6, 3:11, 11:4, 11:5)
  • Mika Patrycja / Koźluk Dominika - Kloczkowska Nadia / Pustelnik Kamila 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:8, 9:11)

MKS Czechowice-Dziedzice - KS Naprzód Borucin 4:6 

  • Ramenda Adam - Dworakowski Rafał 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
  • Cioch Błażej - Michael Daniel 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 5:11)
  • Ramenda Adam - Michael Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)
  • Cioch Błażej - Dworakowski Rafał 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 7:11, 15:13)
  • Wróbel Paweł - Piecowski Mirosław 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 7:11, 9:11)
  • Grabski Dawid - Lasota Mateusz 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:2, 14:12)
  • Wróbel Paweł - Lasota Mateusz 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)
  • Grabski Dawid - Piecowski Mirosław 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 7:11)
  • Ramenda Adam / Cioch Błażej - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 15:13)
  • Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Piecowski Bogdan / Michael Daniel 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)

KTS Gliwice - JKTS I Jastrzębie Zdrój  0:10

LITS Meble Anders Żywiec - TS Kuźnia Martex Rybnik  5:5 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl