Poniedziałek, 18 stycznia 2021

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Epidemia koronawirusa:

Nowy zawodnik strzelił dla Dębu Gaszowice

05.03.2019 10:08 | 0 komentarzy | kozz

Czwarte zwycięstwo w piątym meczu kontrolnym odniósł czwartoligowy GKS Dąb Gaszowice.

Nowy zawodnik strzelił dla Dębu Gaszowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Był to pierwszy mecz tej zimy rozegrany na boisku trawiastym. Dąb pokonał występujący klasę niżej Naprzód Czyżowice 3:1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0. Po wyrównanych pierwszych 45 minutach, w drugich lepiej zaprezentował się czwartoligowiec z Gaszowic.

Niezwykle skuteczny w meczach kontrolnych Przemysław Stebel zdobył bramkę na 1:0, a na 2:0 podwyższył Krzysztof Szewczyk. Gdy wydawało się, że GKS Dąb Gaszowice podwyższy jeszcze wynik, sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gości, za dotknięcie piłki ręką w polu karnym, przez zawodnika GKS. Jakub Lichoń, który obronił rzut karny tydzień temu w Pszczynie, ponownie był bliski uratowania gaszowickiej drużyny. Ostatecznie piłka jednak wpadła do siatki na 2:1. Wynik meczu na 3:1 ustalił Paweł Zdunek, który został nowym zawodnikiem Dębu, przychodząc właśnie z Czyżowic.

GKS Dąb Gaszowice - LKS Naprzód Czyżowice 3:1 (0:0)

Bramki dla Gaszowic: Stebel, Szewczyk, Zdunek

Skład Gaszowic: I połowa: Kuczera - Mazur, Orzeł, Krzysztof Sikora, testowany I - Stebel, Kamil Sikora, Zdunek, Kraśniewski - Szymura - Niećko; II połowa: Lichoń - Mazur, testowany II, Krzysztof Sikora, Kraśniewski - Stebel (72. Szymura), Reguła, Elias, Smołka (76. Zdunek) - Szewczyk - Kravets.