Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowy zawodnik strzelił dla Dębu Gaszowice

Czwarte zwycięstwo w piątym meczu kontrolnym odniósł czwartoligowy GKS Dąb Gaszowice.

Nowy zawodnik strzelił dla Dębu Gaszowice

Był to pierwszy mecz tej zimy rozegrany na boisku trawiastym. Dąb pokonał występujący klasę niżej Naprzód Czyżowice 3:1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0. Po wyrównanych pierwszych 45 minutach, w drugich lepiej zaprezentował się czwartoligowiec z Gaszowic.

Niezwykle skuteczny w meczach kontrolnych Przemysław Stebel zdobył bramkę na 1:0, a na 2:0 podwyższył Krzysztof Szewczyk. Gdy wydawało się, że GKS Dąb Gaszowice podwyższy jeszcze wynik, sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gości, za dotknięcie piłki ręką w polu karnym, przez zawodnika GKS. Jakub Lichoń, który obronił rzut karny tydzień temu w Pszczynie, ponownie był bliski uratowania gaszowickiej drużyny. Ostatecznie piłka jednak wpadła do siatki na 2:1. Wynik meczu na 3:1 ustalił Paweł Zdunek, który został nowym zawodnikiem Dębu, przychodząc właśnie z Czyżowic.

GKS Dąb Gaszowice - LKS Naprzód Czyżowice 3:1 (0:0)

Bramki dla Gaszowic: Stebel, Szewczyk, Zdunek

Skład Gaszowic: I połowa: Kuczera - Mazur, Orzeł, Krzysztof Sikora, testowany I - Stebel, Kamil Sikora, Zdunek, Kraśniewski - Szymura - Niećko; II połowa: Lichoń - Mazur, testowany II, Krzysztof Sikora, Kraśniewski - Stebel (72. Szymura), Reguła, Elias, Smołka (76. Zdunek) - Szewczyk - Kravets.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].