Poniedziałek, 27 maja 2019

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Zobacz mistrzowskie Trofeum w Zabrzu

18.04.2019 13:57 | 0 komentarzy | dud

To będzie wyjątkowa okazja. Trofeum za Mistrzostwo Polski PGNiG Superligi zawita do Zabrza. Już 30 kwietnia będzie można je zobaczyć z bliska przed i w trakcie ćwierćfinałowego meczu NMC Górnik Zabrze – MMTS Kwidzyn.

Zobacz mistrzowskie Trofeum w Zabrzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla wszystkich kibiców zostanie przygotowana specjalna strefa Trophy Tour, możliwość zrobienia zdjęcia z pucharem i wygrania cennych nagród. Puchar zostanie wystawiony od godziny 17:30. Początek meczu zaplanowany jest na godz. 18:15.

Zabrze będzie kolejnym z miast PGNiG Superligi, do których zawita trofeum. Formuła Trophy Tour 2019 uległa znacznej zmianie w porównaniu z latami poprzednimi. Począwszy od tego roku, puchar będzie udostępniony kibicom jednego miasta tylko raz, w trakcie jednego meczu. W Zabrzu okazja do zobaczenia i zrobienia zdjęcia z trofeum będzie miała miejsce przy okazji meczu rundy finałowej z MMTS-em Kwidzyn. 

Strefa Trophy Tour będzie otwarta od godziny 17:30 do końca przerwy w meczu.  W godzinach 17:30-18:15, na kibiców czekać będzie profesjonalny fotograf, który wykona bezpłatne zdjęcia wszystkim chętnym. Galeria ze zdjęciami zostanie opublikowana na portalu Facebook NMC Górnika Zabrze. Pierwsze pięć osób, które zrobi sobie zdjęcia z trofeum otrzyma oficjalną piłkę PGNiG Superligi Select Ultimate. W przerwie meczu kibice będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym konkursie. Dodatkowo każdy kto opublikuje zdjęcie z Trofeum na Instagramie i użyje #SuperTrofeum, weźmie udział w zabawie, w której może zdobyć wartościowe nagrody.

Trofeum za Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej mężczyzn jest unikalnym, dedykowanym pucharem PGNiG Superligi. Został zaprojektowany specjalnie dla tych rozgrywek. Ma wysokość 60 cm i waży 5,12 kg. Ma siedem ramion, co odzwierciedla siedmiu zawodników grających na boisku. Ich rozpiętość to 40 cm. Trofeum jest przechodnie, wręczane Mistrzowi Polski w piłce ręcznej od 2016 roku, czyli od momentu powołania zawodowej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W obecnym sezonie obrońcą Trofeum jest drużyna PGE VIVE Kielce.

Biuro Prasowe NMC Górnika Zabrze


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl