Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kantor i Łosiak w najlepszej ósemce w Europie

Dwie wygrane odnieśli w piątek Bartosz Łosiak i Piotr Kantor podczas rozgrywanych w Moskwie Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. Zwycięstwa pozwoliły im zameldować się w najlepszej ósemce turnieju.

Kantor i Łosiak w najlepszej ósemce w Europie
fot. cev.eu
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W pierwszym piątkowym spotkaniu rozegranym w ramach I rundy fazy play-off rywalami pochodzącego z Jastrzębia-Zdroju Bartosza Łosiaka grającego w parze z Piotrem Kantorem byli Ukraińcy - Sergiy Popov i Iaroslav Gordieiev. Mecz od początku przebiegał pod dyktando reprezentantów Polski, którzy premierową odsłonę wygrali pewnie do 15. W drugiej nasi wschodni sąsiedzi postawili poprzeczkę nieco wyżej, jednak biało-czerwoni wygrali do 18, a całe spotkanie 2:0 meldując się tym samym w kolejnej rundzie mistrzostw.

Rywalami polskiej pary w II rundzie play-off byli gospodarze - Nikita Liamin i Taras Myskiv. Pierwsza partia spotkania była bardzo wyrównana i jej losy rozstrzygały się w samej końcówce. W tej więcej zimnej krwi zachowali Polacy, którzy triumfowali na przewagi do 20. W drugim secie przewaga Łosiaka i Kantora była wyraźniejsza, co przełożyło się na końcowy rezultat seta, w którym biało-czerwoni pokonali Rosjan do 17, a w całym meczu 2:0.

Wyniki:

  • Łosiak/Kantor - Popov/Gordieiev 2:0 (21:15, 21:18)
  • Łosiak/Kantor - Liamin/Myskiv 2:0 (22:20, 21:17)

Jutro w meczu III rundy play-off, którego stawką będzie awans do półfinału biało-czerwoni zmierzą się z holenderską parą - Aleksander Brouwer i Robert Meeuwsen. Spotkanie to zaplanowane jest na godzinę 11:15.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].