Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

Górnik Zabrze sprzedaje wirtualne bilety

03.04.2020 15:05 | 0 komentarzy | adi

Gdyby nie pandemia, Górnik Zabrze tuż przed świętami zmierzyłby się z Legią Warszawa. Spotkanie w terminie nie odbędzie się, ale... bilet na mecz można kupić.

Górnik Zabrze sprzedaje wirtualne bilety
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obecne czasy są bardzo trudne dla klubów sportowych. Kibice mogą jednak wspierać swoje zespoły - także finansowo. Górnik Zabrze uruchomił sprzedaż wirtualnych biletów, z których zysk zasili klubową kasę. W ciągu kilku dni sprzedano ponad tysiąc takich wejściówek, z czego ponad 600 wykupiło stowarzyszenie Socios Górnik.

- Drodzy Kibice! Swoją postawą na każdym kroku potwierdzacie, że Górnik to nie jest dla Was tylko mecz piłkarski - weekedowa rozrywka - ale ważny element całego życia. Tym bardziej dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy troski, chęć wsparcia. Choć sami znajdujecie się często w sytuacji wielkiej niepewności, mimo to chcecie wspierać swój Klub. Jesteście dla Górnika wielką dumą i największą nagrodą, jaką mogła go spotkać - napisali "Trójkolorowi" na swojej stronie internetowej.

Zabrzanie poinformowali, że jeśli sezon zostanie dokończony, to wejściówki zachowają ważność. Co ciekawe, mimo że pojedynek z Legią był zaklasyfikowany do meczów TOP (droższe bilety), to jednak dostępne są w standardowej cenie.