Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

Piast Gliwice jednak zagra z Górnikiem Zabrze. Wirtualnie

05.04.2020 09:02 | 0 komentarzy | adi

Piast Gliwice pokonał Górnika Zabrze po golu Gerarda Badii... w Football Managerze. Czy zabrzanie wezmą dzisiaj rewanż i pokonają gliwiczan w grze Fifa20?

Piast Gliwice jednak zagra z Górnikiem Zabrze. Wirtualnie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

3 kwietnia miały się odbyć derby Górnego Śląska, w których Piast Gliwice miał się zmierzyć z Górnikiem Zabrze. Rozgrywki zostały zawieszone, więc kluby mają okazję, by wykazać się kreatywnością w swoich social mediach.

Piast rozgrywa sezon... w grze Football Manager. Gliwiczanie jak na razie wygrali wszystkie spotkania, a w ostatniej kolejce pokonali właśnie Górnika - 1:0 po golu Gerarda Badii. Relacje ze spotkań można śledzić na twitterowym koncie mistrza Polski (gdzie fani wybierają skład) oraz na stronie oficjalnej (TUTAJ).

Dzisiaj Górnik będzie miał okazję do rewanżu. Na 18:00 i 19:00 zaplanowano dwumecz w grze Fifa20. Piast wystawił na ten pojedynek Karola Stanka i Martina Konczkowskiego. Zabrzanie z kolei... zrobili turniej eliminacyjny. Do rywalizacji przystąpiło ośmiu piłkarzy i trzech członków sztabu szkoleniowego. Po kilku dniach kwalifikacji, wczoraj rozegrano turniej finałowy. Zmagania wygrał Michał Rostkowski, drugi był Daniel Ściślak, a trzeci David Kopacz. "Trójkolorowych" w derbach poprowadzą dwaj pierwsi.

Dzisiejsze derby będzie można śledzić na kanale Górnika na Youtube.