Wtorek, 4 sierpnia 2020

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz [FOTORELACJA]

14.06.2020 15:26 | 0 komentarzy | kozz

Zobacz zdjęcia z piątkowego meczu Fortuna I Ligi pomiędzy GKS-em Jastrzębie, a Sandecją Nowy Sącz. Jastrzębianie przegrali ten mecz 1:2. 

GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz [FOTORELACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

RELACJĘ PRZECZYTASZ TUTAJ

I liga (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (12/14.06.2020)

  • GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:1)
  • GKS Tychy – Stal Mielec 2:4 (1:1)
  • GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:1)
  • Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Odra Opole – Warta Poznań 2:0 (1:0)
  • Termalica Nieciecza – Olimpia Grudziądz 3:3 (1:1)
  • Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie B-B255047:24
2.Warta Poznań254940:23
3.Stal Mielec254841:24
4.Radomiak Radom254336:30
5.GKS Jastrzębie253737:32
6.Miedź Legnica253638:35
7.Sandecja Nowy Sącz253539:40
8.Olimpia Grudziądz253540:43
9.Zagłębie Sosnowiec253337:40
10.Termalica Nieciecza253336:28
11.Puszcza Niepołomice253324:31
12.Stomil Olsztyn253322:29
13.GKS Tychy253247:43
14.Chrobry Głogów253027:37
15.GKS Bełchatów252826:33
16.Odra Opole252722:31
17.Chojniczanka Chojnice252233:48
18.Wigry Suwałki252020:41

Zapowiedź XXVI kolejki (16/18.06.2020)

Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie (wt 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice (wt 18:10), Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole (wt 20:40), Zagłębie Sosnowiec – Radomiak Radom (śr 16:00), GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice (śr 18:00), Warta Poznań – Termalica Nieciecza (śr 18:10), Olimpia Grudziądz – Miedź Legnica (śr 20:40), Stal Mielec – Stomil Olsztyn (cz 18:10), Wigry Suwałki – GKS Tychy (cz 20:40).

Zapowiedź XXVII kolejki (19/21.06.2020)

Odra Opole – Chrobry Głogów (pt 20:10), Miedź Legnica – Termalica Nieciecza (sb 12:40), Puszcza Niepołomice – Olimpia Grudziądz (sb 15:10), GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec (sb 17:40), Radomiak Radom – Chojniczanka Chojnice (sb 17:40), GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 12:40), GKS Bełchatów – Stal Mielec (nd 15:00), Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki (nd 15:10), Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz (nd 17:40).