Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny.pl Katolik Group nowym liderem [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Arenie Rafako odbyły się mecze 6. kolejki rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Rezultaty niedzielnych spotkań nie mają większego wpływu na zmiany w ligowej tabeli. Prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny.pl Katolik Group nowym liderem [ZDJĘCIA]
Omerta wygrywa z Progress i awansuje na czwarte miejsce w tabeli
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W niedzielny poranek jako pierwsi na parkiecie zameldowali się siatkarze reprezentujący barwy SNW Głubczyce, którzy podejmowali Złotnik oraz Omerta-Northern, która zmierzyła się Progress Szkoła Językowa. W pierwszym z meczów, w którym rywalizowały zespoły które dotychczasowych meczach nie zdobyły ani jednego punktu w trzech rozstrzyganych w końcówkach setach lepsi okazali się reprezentanci Złotnika, którzy zanotowali tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie. W drugim meczu Omerta pokonała swoich rywali w czterech setach, dzięki czemu awansowała na 4. miejsce w tabeli.

Dwa kolejne spotkania miały jednostronny przebieg. Siatkarze reprezentujący Nowiny.pl Katolik Group bez problemu pokonali w trzech setach Animag, dzięki czemu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Takim samym wynikiem zakończyło się czwarte ze spotkań, w którym Agrotim-Na Fali podejmował Leśną Perłę Damons Rybnik. Lepsi w tym spotkaniu okazali się siatkarze Leśnej Perły, którzy w pełni zdominowali niedzielny mecz.

Wyniki:

  • SNW Głubczyce - Złotnik 0:3 (23:25, 24:26, 24:26)
  • Omerta-Northern - Progress Szkoła Językowa 3:1 (25:19, 19:25, 25:16, 25:19)
  • Animag - Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (20:25, 15:25, 13:25)
  • Agrotim-Na Fali - Leśna Perła Damons Rybnik 0:3 (21:25, 16:25, 15:25)

Na pozycję lidera tabeli z kompletem punktów i bez straty seta awansowali siatkarze Nowiny.pl Katolik Group. Na 2. miejscu znajdują się z 14 punktami na koncie Zoo-Mar Lunatycy. Podium uzupełniają z 13 "oczkami" zawodnicy reprezentujący Leśną Perłę Damons Rybnik.

Przed ligowymi zespołami niemal trzytygodniowa przerwa. Następna - 7. kolejka spotkań Zoo-Mar JP Telebim RLPS zaplanowana jest na niedzielę 20 grudnia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].