Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny.pl Katolik Group nowym liderem [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Arenie Rafako odbyły się mecze 6. kolejki rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Rezultaty niedzielnych spotkań nie mają większego wpływu na zmiany w ligowej tabeli. Prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny.pl Katolik Group nowym liderem [ZDJĘCIA]
Omerta wygrywa z Progress i awansuje na czwarte miejsce w tabeli

W niedzielny poranek jako pierwsi na parkiecie zameldowali się siatkarze reprezentujący barwy SNW Głubczyce, którzy podejmowali Złotnik oraz Omerta-Northern, która zmierzyła się Progress Szkoła Językowa. W pierwszym z meczów, w którym rywalizowały zespoły które dotychczasowych meczach nie zdobyły ani jednego punktu w trzech rozstrzyganych w końcówkach setach lepsi okazali się reprezentanci Złotnika, którzy zanotowali tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie. W drugim meczu Omerta pokonała swoich rywali w czterech setach, dzięki czemu awansowała na 4. miejsce w tabeli.

Dwa kolejne spotkania miały jednostronny przebieg. Siatkarze reprezentujący Nowiny.pl Katolik Group bez problemu pokonali w trzech setach Animag, dzięki czemu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Takim samym wynikiem zakończyło się czwarte ze spotkań, w którym Agrotim-Na Fali podejmował Leśną Perłę Damons Rybnik. Lepsi w tym spotkaniu okazali się siatkarze Leśnej Perły, którzy w pełni zdominowali niedzielny mecz.

Wyniki:

  • SNW Głubczyce - Złotnik 0:3 (23:25, 24:26, 24:26)
  • Omerta-Northern - Progress Szkoła Językowa 3:1 (25:19, 19:25, 25:16, 25:19)
  • Animag - Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (20:25, 15:25, 13:25)
  • Agrotim-Na Fali - Leśna Perła Damons Rybnik 0:3 (21:25, 16:25, 15:25)

Na pozycję lidera tabeli z kompletem punktów i bez straty seta awansowali siatkarze Nowiny.pl Katolik Group. Na 2. miejscu znajdują się z 14 punktami na koncie Zoo-Mar Lunatycy. Podium uzupełniają z 13 "oczkami" zawodnicy reprezentujący Leśną Perłę Damons Rybnik.

Przed ligowymi zespołami niemal trzytygodniowa przerwa. Następna - 7. kolejka spotkań Zoo-Mar JP Telebim RLPS zaplanowana jest na niedzielę 20 grudnia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].