Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent nagrodził sportowców Victorii Racibórz [ZDJĘCIA]

We wtorek w murach pływalni MKS-SMS Victoria Racibórz odbyła się uroczystość (w zastępstwie za coroczną Galę Sportu) podczas której prezydent miasta Racibórz Dariusz Polowy nagrodził wyróżniających się sportowców raciborskiej Victorii.

Prezydent nagrodził sportowców Victorii Racibórz [ZDJĘCIA]

Na spotkaniu poza prezydentem obecna była dyrektor placówki ZSOMS - Ludmiła Nowacka oraz jej zastępczynie Małgorzata Bonk i Katarzyna Cieślicka-Marców, prezes Victorii Sławomir Szwed, trenerzy: Piotr Morka, Beata Szyjka, Piotr Krużołek, Rafał Bałys, Robert Szyjka. Był także dyrektor SP 15 Dariusz Malinowski oraz najwięksi bohaterowie spotkania czyli zawodnicy, którzy z dumą reprezentują Racibórz: Justyna Kuźmińska, Patrycja Rębisz i Mateusz Zając. Pod nieobecność Patryka Grzegorzewicza nagrodę odebrali rodzice.

Przybyli na spotkanie życzyli sobie, żeby w przyszłości można było celebrować sukcesy ponownie w większym gronie na Gali Raciborskiego Sportu, a nie tak jak obecnie w warunkach ograniczonych przez epidemię wirusa.

Podkreślano także z dumą, że sukcesy raciborskich sportowców zwłaszcza w tych trudnych czasach są podwójnie ważne, bo nie marnują czasu "koronawakacji", a wręcz przeciwnie pracują jeszcze mocniej, żeby osiągać sukcesy. 

Sukcesy:

  • Mateusz Zając - II m. 200 m stylem grzbietowym - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów,
  • Patrycja Rębisz - II m. w biegu na 2000 m - Halowe Mistrzostwa Polski U-18, II miejsce w biegu na 3000 m - Mistrzostwa Polski U-18,
  • Justyna Kuźmińska - III m. w biegu na 300 m - Halowe Mistrzostwa Polski U-18,
  • Patryk Grzegorzewicz - I m. w biegu na 400 m - Halowe Mistrzostwa Polski U-20, III m. w biegu na 400 m - Mistrzostwa Polski U-20.

Trenerzy: Piotr Krużołek - pływanie, Piotr Morka - lekkoatletyka, Beata Szyjka - lekkoatletyka.

Osoba wyróżniająca się w organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych: Robert Szyjka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].