środa, 22 września 2021

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Trybuna w Pszowie już nie będzie zamknięta

03.08.2021 13:39 | 0 komentarzy | ska

Do naszej redakcji wpłynęły uwagi Czytelników na temat zamkniętej trybuny na stadionie w Pszowie, podczas rozgrywanych tam meczy Górnika Pszów. Dlaczego nie wpuszczano publiczności?

Trybuna w Pszowie już nie będzie zamknięta
W nowym sezonie pszowska trybuna już nie będzie zamknięta dla kibiców.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trybuna w Pszowie już nie będzie zamknięta

Podczas ostatnich meczy sezonu kibice piłkarscy z Pszowa nie mogli wejść na trybunę, aby przeżywać piłkarskie emocje. - To prawda, trybuna była zamknięta, bo nie występowaliśmy do sanepidu o możliwość jej udostępnienia dla publiczności. Tak było do końca sezonu po konsultacjach m.in. z komendantem Policji, ale zapewniamy, że podczas startu nowego sezonu widzowie będą mogli wejść – przekonuje Tomasz Gajewski, trener Górnika.

- Nie wyobrażamy sobie piłki bez kibiców, dlatego dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na mecze w nadchodzącym sezonie – podkreśla Tomasz Gajewski. Warto dodać, że mecze Górnika Pszów do tej pory nie charakteryzowały się wysoką frekwencją kibiców, dlatego też

Przypomnijmy, że Górnik Pszów zakończył sezon na 13 miejscu tabeli B-klasy podokręgu Racibórz, w ostatnim meczu ulegając Czarnym Gorzyce 2:1. W ostatnim meczu sezonu bramkę dla Pszowa strzelił Dawid Bugiel.