Sobota, 22 stycznia 2022

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Sandra Pniak otrzymała czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu

02.09.2021 14:14 | 1 komentarz | dud

Sandra Pniak została nominowana na czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu przez trenera kadry Polski.

Sandra Pniak otrzymała czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu
Fot. Akademia Top Team
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W miniony weekend na zgrupowaniu kadry Polski Sandra Pniak otrzymała czarny pas w brazylijskim jiu jitsu z rąk trenera kadry narodowej Piotra Bagińskiego.

Trenerka Akademii Top Team związana jest ze sportami walki od ponad dwudziestu lat. Kilka lat temu otrzymała też czarny pas w judo. W swojej karierze sportowej niejednokrotnie stawała na podium na największych zawodach na świecie. Od World Pro po Mistrzostwa Świata w Grapplingu. Jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii polskiego bjj. Jednak na czarny pas nie składają się wyłącznie osiągnięcia sportowe. Sandra włożyła w ten sport całe swoje serce. Jej nominacja była wzruszającym momentem nie tylko dla niej, lecz dla całej społeczności Akademii Top Team.

Czarny pas jest dla mnie symbolem nie tylko moich sportowych wyników. Aby dojść do tego miejsca w mojej sportowej karierze musiałam zmierzyć się z wieloma trudnościami. Łączenie pracy zawodowej ze sportem oraz prowadzenie klubu, naprawdę nie jest łatwe. Od początku wkładam w ten sport całe swoje serce, dlatego ten moment jest w moim życiu tak ważny - podsumowała Sandra Pniak

Akademia Top Team


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl