Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Dwa dni sportowych emocji w hali MOSiR Radlin. Za nami jedenasta edycja Silesia Samurai [ZDJĘCIA, LIVE]  

Dwa dni zaciętej rywalizacji wśród zespołów z Polski, Czech i Słowacji, ponad 250 zawodników. Tegoroczna, jedenasta już edycja Silesia Samurai - International przeszła do historii.

Sztuki walki opanowały MOSiR Radlin. Silesia Samurai XXI, dzień pierwszy [ZDJĘCIA, LIVE]  

Dwa dni pełne wrażeń, sportowego ducha rywalizacji i walki o najwyższe laury. W Radlinie w hali MOSiR trwają dwudniowe zawody Silesia Samurai. To już jedenasta edycja. 

Sukcesy najmłodszych Łamatorów w Katowicach [ZDJĘCIA]  

W niedzielę 13 listopada w Katowicach odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym w roku 2022.

Milion uderzeń do zawodowej kariery. Szymon Milion o debiucie w MMA [WYWIAD, ZDJĘCIA] 

Przygodę ze sportem rozpoczął już jako kilkulatek, przez wiele lat trenując pod okiem ojca – Bogdana Miliona, którego wodzisławskim miłośnikom sztuk walki przedstawiać nie trzeba. Szymon Milion wyjechał z Czyżowic i na stałe zamieszkał w Warszawie, a jego występy mogliśmy oglądać na dwóch galach zawodowych.

Łamatorzy na Silesia Fight Ray Jiu-jitsu 

Bardzo dobry występ zaliczyli przedstawiciele raciborskiego klubu Łamator na pierwszych zawodach z cyklu Silesia Fight Day Jiu-jitsu w Katowicach.

Jarosław Kinal z Łamatora pokonał utytułowanego rywala 

Świetny występ zaliczył Jarosław Kinal w minioną sobotę na Superlidze Muay Thai/K1 w Bieruniu.

Boks na ringu, nie na ulicy. Turniej bokserski dzieci i młodzieży [ZDJĘCIA]  

W sobotę, 15 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się V Międzynarodowy Turniej Bokserski Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Boks na ringu, nie na ulicy”. Konkurs zorganizował Klub Sportowy BKS Jastrzębie.

Łamatorzy na Mistrzostwach Polski MMA 

W minioną sobotę w Gliwicach odbyły się piąte Mistrzostwa Polski MMA zorganizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Karatecy z Jastrzębia zdobyli worek medali 

Zawodnicy jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite wywalczyli aż 12 medali na Sari Cup w Żorach. 

Łamatorzy z sukcesami w Katowicach [ZDJĘCIA]  

Po wakacyjnej przewie najmłodsi zawodnicy raciborskiego klubu brazylijskiego jiu jitsu Łamator powrócili do treningów oraz startów w zawodach.

Najmłodsi Łamatorzy w rodzinnym gronie zakończyli sezon 

W ubiegły piątek, 24 czerwca, na kempingu "Obora" w Raciborzu najmłodsi zawodnicy Klubu Sportowego Łamator Racibórz zakończyli sezon 2021/2022.

Łamatorzy z medalami w Bytomiu 

Świetnie zakończył się występ raciborskich Łamatorów na II Pucharze Polski GI/NOGI w Bytomiu.

Silesian MMA w Boguszowicach [ZDJĘCIA]  

Szósta edycja Gali Silesian MMA odbyła się w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach. W oktagonie zaprezentowało się 20 zawodników, a wśród nich między innymi reprezentanci Rybnickiego Ośrodka Walk.

Aleksandra Cyrek została Mistrzynią Polski juniorek w boksie 

Przepustkę do finału dała jej wygrana z zawodniczką UKS Kontra Elbląg Oliwią Dębczyńską w półfinale. Efektywną walkę skończyła przed czasem. W walce finałowej zawodniczka BKS "Jastrzębie" zwyciężyła z Karoliną Kuhn z LKS Niedźwiedź Kętrzyn i tym samym sięgnęła po tytuł Mistrzyni Polski juniorek na rok 2022. Rywalka...

W Jastrzębiu-Zdroju boksowali na cześć Tadeusza Wijasa [ZDJĘCIA]  

W ten weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się VII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Tadeusza Wijasa.

V Gala Akademii Top Team 

We wtorek 10 maja odbyła się V Gala Akademii Top Team.

W Raciborzu odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Polski Iaido i Jodo 2022 

W dniach 13-15 maja w Raciborzu odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Polski Iaido i Jodo.

Zobacz więcej