Poniedziałek, 24 czerwca 2019

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe

14.06.2009 20:02 | 7 komentarzy |
Futbolowe zmagania sezonu 2008/2009… zakończyły ekipy: IV ligi, klasy okręgowej i juniorów młodszych. Zapraszamy do lektury materiału, który zawiera wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele 14 grup i zapowiedzi pozostałych do rozegrania spotkań.
PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
IV Liga (grupa śląska 2)

XXX ostatnia kolejka spotkań (13.06.2009 roku)

Knurów - Unia Racibórz 2:4 (1:1); Pszów - Rogów 1:1 (0:0); Marklowice - Bojszowy 1:2 (0:1); Jastrzębie II - Rymer 4:2 (1:0); Bielsko-Biała - Łąka 3:0 (0:0); Ornontowice - Czaniec 2:1 (2:0); Ruda Śląska - Żabnica 0:2 (0:1); Porąbka - Łaziska Górne 0:0.

TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Żabnica 30 78 81:13
2. Rogów 30 69 76:22
3. Łaziska Górne 30 52 58:29
4. Marklowice 30 52 60:44
5. Ornontowice 30 50 70:56
6. Porąbka 30 46 41:29
7. Jastrzębie II 30 43 45:51
8. Knurów 30 39 49:61
9. Bojszowy 30 38 47:46
10. Czaniec 30 38 39:35
11. Unia Racibórz 30 37 49:55
12. Bielsko-Biała 30 35 28:44
13. Ruda Śląska 30 34 45:52
14. Pszów 30 32 46:55
15. Łąka 30 31 38:54
16. Rymer 30 1 11:137


Sezon 2008/2009 został zakończony!



Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)

XXXIV ostatnia kolejka spotkań (13.06.2009 roku)

Krzyżanowice - Czyżowice 1:2 (1:1); Pietrowice Wielkie - Nędza 3:2 (1:2); Lubomia - Mszana 2:1 (1:0); Żory - Gorzyce 1:1 (1:0); Rogów II - Zawada 3:1 (2:1); Szczejkowice - Syrynia 2:0 (1:0); Skrzyszów - Jejkowice 3:1 (1:0); Radlin - Ochojec 2:2 (1:1); Połomia - pauza.
 
TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Żory 32 66 71:36
2. Skrzyszów 32 63 57:31
3. Jejkowice 32 61 65:45
4. Nędza 32 60 65:37
5. Rogów II 32 55 62:46
6. Pietrowice Wielkie 32 50 68:52
7. Szczejkowice 32 49 64:61
8. Połomia 32 46 47:40
9. Lubomia 32 41 54:70
10. Krzyżanowice 32 40 57:67
11. Syrynia 32 40 40:50
12. Gorzyce 32 40 50:51
13. Ochojec 32 37 38:57
14. Czyżowice 32 32 45:50
15. Radlin 32 31 40:72
16. Mszana 32 25 34:73
17. Zawada 32 23 33:52


Sezon 2008/2009 został zakończony!



A Klasa (Podokręg Racibórz)

XXIX kolejka spotkań (14.06.2009 roku)

Tworków - Chałupki 4:0 (2:0); Nowa Wieś - Rafako Racibórz 2:6 (0:3); Jedłownik - Krzyżkowice 5:1 (1:1); Rzuchów - Górki Śląskie 3:4 (2:2); Lyski - Rudy 1:0 (0:0); Ocice Racibórz - Krzanowice 1:3 (0:3); Turza Śląska - Samborowice 0:1 (0:0); Kornowac - Gaszowice 1:2 (0:1).

XXVIII kolejka spotkań (11.06.2009 roku)

Rafako Racibórz - Jedłownik 0:4 (0:2); Gaszowice - Nowa Wieś 4:2 (3:2); Tworków - Lyski 3:1 (2:0); Rudy - Ocice Racibórz 0:2 (0:1); Chałupki - Górki Śląskie 2:4 (0:1); Krzyżkowice - Rzuchów 7:5 (4:1); Krzanowice - Turza Śląska 1:1 (0:1); Samborowice - Kornowac 2:4 (1:1).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Jedłownik 29 83 136:13
2. Rafako Racibórz 29 64 107:39
3. Górki Śląskie 29 63 77:37
4. Gaszowice 29 56 69:35
5. Krzanowice 29 48 52:45
6. Samborowice 29 47 75:55
7. Kornowac 29 44 72:51
8. Krzyżkowice 29 43 54:55
9. Tworków 29 36 46:50
10. Rudy 29 33 49:49
11. Ocice Racibórz 29 33 48:79
12. Turza Śląska 29 29 38:74
13. Nowa Wieś 29 28 53:91
14. Lyski 29 19 31:85
15. Rzuchów 29 18 53:120
16. Chałupki 29 18 25:107


Zapowiedź XXX ostatniej kolejki spotkań (21.06.2009 roku)

Górki Śląskie - Jedłownik; Rudy - Tworków; Rafako Racibórz - Kornowac; Krzyżkowice - Nowa Wieś; Chałupki - Rzuchów; Gaszowice - Turza Śląska; Samborowice - Ocice Racibórz; Krzanowice - Lyski (niedziela, godz.17:00).



B Klasa (Podokręg Racibórz)

XXIX kolejka spotkań (13/14.06.2009 roku)

Zabełków - Olza 6:0 (2:0); Kuźnia Raciborska - Buków 4:1 (2:0); Studzienna - Nieboczowy 3:2 (3:0); Bolesław - Babice 3:4 (2:3); Pietraszyn - Brzezie 0:1 (0:0); Pstrążna - Markowice 4:1 (0:0); Siedliska - Dzimierz 1:1 (0:0); Ruda Kozielska - Płonia Racibórz 6:1 (3:0).

XXVIII kolejka spotkań (11.06.2009 roku)

Brzezie - Studzienna 2:0 (2:0); Nieboczowy - Zabełków 2:0 (2:0); Babice - Markowice 2:3 (1:0); Bolesław - Kuźnia Raciborska 3:5 (1:2); Buków - Siedliska 7:0 (2:0); Dzimierz - Pietraszyn 5:3 (0:1); Olza - Ruda Kozielska 0:8 (0:3); Płonia Racibórz - Pstrążna 3:2 (2:0).

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wyniki 2 meczów: Bolesław - Brzezie 2:4 oraz Brzezie - Buków 5:1, anulując nałożone wcześniej walkowery.

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Kuźnia Raciborska 29 70 87:36
2. Brzezie 29 65 73:34
3. Ruda Kozielska 29 62 109:41
4. Studzienna 29 59 67:41
5. Nieboczowy 29 57 93:53
6. Buków 29 57 75:44
7. Markowice 29 49 81:53
8. Pstrążna 29 36 49:58
9. Płonia Racibórz 29 36 82:98
10. Siedliska 29 35 53:76
11. Zabełków 29 32 60:58
12. Babice 29 30 60:78
13. Pietraszyn 29 29 44:72
14. Dzimierz 29 27 42:59
15. Bolesław 29 17 62:124
16. Olza 29 5 33:145


Zapowiedź XXX ostatniej kolejki spotkań (21.06.2009 roku)

Dzimierz - Kuźnia Raciborska; Brzezie - Siedliska; Olza - Studzienna; Markowice - Ruda Kozielska; Babice - Pstrążna; Nieboczowy - Pietraszyn; Płonia Racibórz - Zabełków; Buków - Bolesław (niedziela, godz.17:00).
 


C Klasa (Podokręg Racibórz)

XXVII kolejka spotkań (13.06.2009 roku)

Rudnik - Gamów 2:4 (1:2); Adamowice - Cyprzanów 3:0 (1:0); Jankowice - Pawłów 2:5 (2:1); Bieńkowice - Czernica 6:2 (3:1); Zawada Książęca - Owsiszcze 1:2 (0:0); Raszczyce - Grzegorzowice 2:0 (1:0); Górki Śląskie II - Syrynia II 1:1 (1:1). Zaległe mecze XVI kolejki (11.06.2009 roku): Czernica - Owsiszcze 0:3 (0:0); Rudnik - Adamowice 2:3 (0:1). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XXVI kolejki: Grzegorzowice - Jankowice 3:0 (walkower).  

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Pawłów 25 53 75:40
2. Gamów 25 53 73:40
3. Bieńkowice 25 51 78:39
4. Syrynia II 25 47 60:34
5. Adamowice 25 46 62:38
6. Cyprzanów 25 43 58:49
7. Owsiszcze 25 41 50:38
8. Rudnik 25 34 57:60
9. Raszczyce 25 33 41:32
10. Górki Śląskie II 25 22 27:68
11. Grzegorzowice 25 21 47:70
12. Zawada Książęca 25 21 32:56
13. Jankowice 25 15 33:81
14. Czernica 25 15 27:75


Zapowiedź XXVIII ostatniej kolejki spotkań (20.06.2009 roku)

Owsiszcze - Bieńkowice; Pawłów - Raszczyce; Gamów - Jankowice; Syrynia II - Rudnik; Zawada Książęca - Cyprzanów; Grzegorzowice - Czernica; Adamowice - Górki Śląskie II (sobota, godz.17:30).



Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)

XXII kolejka spotkań (13/14.06.2009 roku)

Ocice Racibórz - Rudy 6:1 (2:1); Tworków - Markowice 0:2 (0:1); Czyżowice - Nędza 2:2 (1:1); Krzyżanowice - Syrynia 3:2 (3:1); Studzienna - Pszów 2:1 (0:0); Pietrowice Wielkie - Gorzyce 0:0.

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Pietrowice Wielkie 21 52 90:18
2. Pszów 21 43 54:29
3. Markowice 21 31 61:48
4. Nędza 21 31 57:65
5. Ocice Racibórz 21 30 50:49
6. Czyżowice 21 29 60:55
7. Syrynia 21 29 55:58
8. Gorzyce 21 29 38:42
9. Rudy 21 27 45:63
10. Studzienna 21 26 35:55
11. Tworków 21 20 44:71
12. Krzyżanowice 21 15 34:70


Zapowiedź XII zaległej kolejki spotkań (21.06.2009 roku)

Tworków - Ocice Racibórz; Pszów - Czyżowice; Syrynia - Pietrowice Wielkie; Gorzyce - Markowice; Nędza - Krzyżanowice; Rudy - Studzienna (niedziela, godz.11:00).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)

XXII kolejka spotkań (14.06.2009 roku)

Rafako Racibórz - Lyski 8:1 (1:1); Płonia Racibórz - Pietraszyn 6:3 (2:1); Samborowice - Kuźnia Raciborska 5:1 (2:1); Wojnowice - Gamów 4:0 (0:0); Krzanowice - Ruda Kozielska 4:2 (2:1); Zawada Książęca - Babice 7:0 (2:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rafako Racibórz 21 52 123:29
2. Lyski 21 46 50:30
3. Krzanowice 21 41 58:33
4. Gamów 21 35 82:73
5. Samborowice 21 30 50:60
6. Kuźnia Raciborska 21 29 80:69
7. Wojnowice 21 25 36:47
8. Babice 21 22 48:72
9. Zawada Książęca 21 21 37:51
10. Pietraszyn 21 21 32:80
11. Ruda Kozielska 21 20 42:66
12. Płonia Racibórz 21 18 57:85


Zapowiedź XII zaległej kolejki spotkań (20/21.06.2009 roku)

Ruda Kozielska - Samborowice (sobota, godz.13:30); Rafako Racibórz - Krzanowice; Babice - Lyski; Kuźnia Raciborska - Płonia Racibórz; Gamów - Zawada Książęca; Pietraszyn - Wojnowice (niedziela, godz.11:00).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)

XXII kolejka spotkań (14.06.2009 roku)

Kornowac - Gaszowice 1:2 (0:1); Brzezie - Turza Śląska 4:3 (2:2); Nieboczowy - Rzuchów 3:3 (0:1); Zabełków - Rogów 1:4 (1:0); Nowa Wieś - Owsiszcze 3:0 (walkower); Lubomia - pauza.

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rogów 19 52 96:21
2. Gaszowice 19 47 67:20
3. Turza Śląska 19 38 70:44
4. Brzezie 19 26 38:42
5. Nowa Wieś 19 26 40:46
6. Lubomia 19 26 43:55
7. Owsiszcze 19 21 34:54
8. Kornowac 20 20 38:43
9. Rzuchów 19 19 27:49
10. Nieboczowy 19 18 37:60
11. Zabełków 19 8 20:76


Zapowiedź XII zaległej kolejki spotkań (21.06.2009 roku)

Rogów - Brzezie; Nowa Wieś - Zabełków; Lubomia - Owsiszcze; Rzuchów - Gaszowice; Turza Śląska - Nieboczowy (niedziela, godz.11:00); Kornowac - pauza.
 


Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)

XX ostatnia kolejka spotkań (14.06.2009 roku)

Pietrowice Wielkie - Dzimierz 3:0 (1:0); Czernica - Górki Śląskie 7:1 (5:0); Bogunice - Pawłów 3:5 (1:2).

TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Czernica 20 50 66:29
2. Pietrowice Wielkie 20 45 77:24
3. Pawłów 20 41 63:27
4. Górki Śląskie 20 20 38:63
5. Dzimierz 20 16 39:62
6. Bogunice 20 2 12:90


Sezon 2008/2009 został zakończony!
 


Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

Sezon 2008/2009 został zakończony!

TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Unia Racibórz 22 66 226:4
2. Pszów 22 54 118:41
3. Zawada 22 49 83:40
4. Gorzyce 22 45 59:36
5. Rogów 22 33 67:56
6. Syrynia 22 32 61:40
7. WAP III Jedłownik 22 31 61:66
8. Turza Śląska 22 24 44:75
9. Zabełków 22 23 47:98
10. Czyżowice 22 13 38:131
11. Lubomia 22 11 30:179
12. Krzyżanowice 22 8 16:84




Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

Sezon 2008/2009 został zakończony!

TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Lyski 18 49 78:14
2. Górki Śląskie 18 35 70:31
3. Rudy 18 34 53:32
4. Kuźnia Raciborska II 18 28 59:36
5. Pstrążna 18 27 46:50
6. Nędza 18 26 39:41
7. Kuźnia Raciborska I 18 22 50:57
8. Adamowice 18 19 55:87
9. Gaszowice 18 13 31:72
10. RTP Unia Racibórz 18 10 33:94




Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 3)

Sezon 2008/2009 został zakończony!

TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rafako Racibórz 18 49 74:11
2. Krzanowice 18 35 64:27
3. Ocice Racibórz 18 34 56:35
4. Grzegorzowice 18 32 63:34
5. Tworków 18 29 56:44
6. Studzienna 18 27 39:43
7. SALOS Pogrzebień 18 27 58:48
8. Cyprzanów 18 13 34:75
9. Markowice 18 7 22:116
10. *Rudnik 18 10 22:55


*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek przed rundą wiosenną!



Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz)

FAZA FINAŁOWA

Dnia 27.05.2009 roku: LKS Lyski - KS Rafako Racibórz 1:1 (0:1).

Dnia 30.05.2009 roku: OSiR KP Unia Racibórz - LKS Lyski 7:0 (6:0).

Dnia 03.06.2009 roku: KS Rafako Racibórz - OSiR KP Unia Racibórz 0:4 (0:2).

Awans do kolejnej fazy rozgrywek wywalczył zespół OSiR KP Unia Racibórz.

Ćwierćfinał na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach

Dnia 11.06.2009 roku: SKS Gwarek Zabrze - OSiR KP Unia Racibórz 6:1 (3:1).



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

Sezon 2008/2009 został zakończony!

TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rogów 12 36 86:8
2. Lubomia 12 23 57:26
3. WAP Jedłownik 12 23 82:29
4. Gorzyce 12 21 79:32
5. Chałupki 12 14 56:61
6. Bełsznica 12 4 6:93
7. Pszów 12 1 5:122




Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

Sezon 2008/2009 został zakończony!
 
TABELA KOŃCOWA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Unia Racibórz 12 33 89:15
2. Kobyla 12 22 70:35
3. Bieńkowice 12 20 37:32
4. Gamów 12 19 31:42
5. Pietrowice Wielkie 12 18 36:53
6. Krzyżkowice 12 11 28:50
7. Wojnowice 12 0 8:72




Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz)

FAZA FINAŁOWA

Dnia 27.05.2009 roku: OSiR KP Unia Racibórz - KS Przyszłość Rogów 2:5 (1:4).

Dnia 03.06.2009 roku: KS Przyszłość Rogów - OSiR KP Unia Racibórz 7:0 (3:0).

Awans do kolejnej fazy rozgrywek wywalczył zespół KS Przyszłość Rogów.

Ćwierćfinał na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach

Dnia 11.06.2009 roku: KS Przyszłość Rogów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:6 (0:1).



Regionalna Liga Juniorów (grupa śląska B)

XXII ostatnia kolejka spotkań (13.06.2009 roku)

WSP Wodzisław Śląski - OSiR KP Unia Racibórz 9:1 (3:0).
 


Okręgowa Liga Juniorów (grupa śląska C)

XXII ostatnia kolejka spotkań (14.06.2009 roku)

OSiR KP Unia Racibórz - WAP Gosław Jedłownik II 2:1 (2:0).



UWAGA!

W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!   



Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)