Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Dziś prezentacja Przyszłości Rogów

08.08.2012 09:29 | 6 komentarzy | art

8 sierpnia na stadionie Przyszłości Rogów przy ulicy Sportowej 1 w Rogowie odbędzie się prezentacja drużyny, która już w sobotę meczem z Polonią Głubczyce rozpocznie swój drugi sezon zmagań w III lidze.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prezentację poprzedzi msza święta, która odbędzie się o godz. 17.00 w kościele parafialnym w intencji działaczy, trenerów, piłkarzy i sympatyków sportu.

W nadchodzącej rundzie w kadrze Przyszłości zabraknie obrońców Ireneusz Marcinkowskiego i Pawła Woniakowskiego oraz pomocnika Wojciecha Sałka. Wszyscy trzej jeszcze na początku rundy wiosennej byli podstawowymi graczami drużyny Tomasza Sosny. Później z różnych względów w miarę regularnie grał tylko Woniakowski.

Do drużyny dołączyli za to bramkarz Marcin Musioł z LZS Piotrówka, skrzydłowy pomocnik Marek Sobik z GKS Jastrzębie, Michał Adamczyk z WSP Wodzisław, Dawid Bober z Energetyka ROW Rybnik, Paweł Hojka z Polonii Łaziska Rybnickie, oraz najprawdopodobniej Marcin Pontus, któremu wygasł kontrakt w Energetyku ROW Rybnik. - My jesteśmy z nim dogadani. Pozostała jedynie kwestia uprawnienia go do gry – mówi Tomasz Sosna, trener Przyszłości.

 

(art)