Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Rozegrali turniej OSP w piłce halowej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce [ZDJĘCIA, WIDEO] 

W Gorzyczkach odbył się turniej strażaków OSP w piłce halowej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Gorzyce. W zmaganiach udział wzięło 8 drużyn z 7 jednostek strażackich. 

Najlepsi z najlepszych. Artyści i sportowcy odebrali nagrody. "To była niesamowita chwila" [ZDJĘCIA] 

8. w obszarze kultury oraz 47. w dziedzinie sportu. W sumie 55 osób otrzymało nagrody i wyróżnienia powiatu wodzisławskiego. Wśród zdobywców nagród nie zabrakło mistrzów w balecie, szachach, kolarstwie, czy grapplingu.

Wysoka wygrana ROW-u 1964 Rybnik w Gorzycach [ZDJĘCIA] 

W 17 kolejce Zina IV ligi ROW 1964 Rybnik rozgromił na wyjeździe Czarnych Gorzyce. 

Nie wszystkie baseny zostaną otwarte już w piątek 28 maja. Gdzie będzie można popływać w najbliższy weekend? 

Rząd łagodzi kolejne obostrzenia sanitarne. Od 28 maja przywrócono możliwość korzystania z krytych pływalni. Sprawdziliśmy, gdzie i od kiedy w naszym regionie będzie można popływać.

Hat-trick Kocha. Dąb rozbił Czarnych [ZDJĘCIA] 

Z przebiegu meczu wcale nie zanosiło się na tak wysokie zwycięstwo gaszowickiego Dębu.

Mundialowe strefy kibica w powiecie wodzisławskim 

Ta wiadomość z pewnością wyjątkowo ucieszy wszystkich miłośników piłki nożnej i zagorzałych kibiców, którzy wspólnie chcieliby poczuć atmosferę najważniejszych rozgrywek piłkarskich. A przy okazji wspólnie kibicować naszej reprezentacji...

Przejechał 700 kilometrów w dobę, czyli Śląski Maraton Rowerowy Mszana 2017 

Po raz ósmy odbył się Śląski Maraton Rowerowy. Impreza od trzech lat organizowana jest w Mszanie przez Stowarzyszenie Promocji Aktywnego Wypoczynku oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie. Zawodnicy mieli do pokonania pętlę o długości...

Niespodzianka w Pszowie. Górnik wygrał z Czarnymi Gorzyce [ZDJĘCIA] 

We wtorkowe popołudnie nadrobiono zaległości w raciborskiej A klasie. W Pszowie Górnik podejmował Czarnych Gorzyce. Zobacz zdjęcia!

Pewne pucharowe zwycięstwo Unii Turza Śląska 

Unia Turza Śląska pokonała 20 września w derbowym pojedynku Czarnych Gorzyce 4:0 w ramach rywalizacji w ćwierćfinałach POLTENT Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz.

Unia Racibórz w kryzysie 

W meczu 7. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej (grupa Racibórz-Rybnik) Unia Racibórz przegrała na wyjeździe z Czarnymi Gorzyce 5:0.

Najlepsi strzelcy klasy okręgowej oraz A, B i C klasy podokręgu Rybnik 

Podokręg Rybnik w komunikacie podsumował sezon piłkarski 2022/2023 na niższych szczeblach rozgrywkowych.

KS Czarni Gorzyce organizuje międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 [ZAPOWIEDŹ] 

27 i 28 maja w godzinach od 9 do 17 odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto dla dzieci. KS Czarni Gorzyce z okazji dnia dziecka organizuje międzynarodowy turniej piłkarski KINDER Gorzyce CUP 2023.

Rozegrali turniej OSP w piłce halowej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce [ZDJĘCIA, WIDEO]  

W Gorzyczkach odbył się turniej strażaków OSP w piłce halowej o Puchar Przechodni Wójta Gminy Gorzyce. W zmaganiach udział wzięło 8 drużyn z 7 jednostek strażackich. 

Turniej BS Gorzyce CUP 2022 [ZAPOWIEDŹ] 

Zarząd KS Czarni Gorzyce oraz Bank Spółdzielczy w Gorzycach zapraszają na V edycję Turnieju BS Gorzyce CUP 2022, który odbędzie się od 25 do 28 sierpnia na boiskach w Gorzycach.

Drużyna Czarni Gorzyce zrezygnowała z barażu o pozostanie w IV lidze 

Zarząd KS Czarni Gorzyce podjął decyzję o rezygnacji z udziału w meczu barażowym o pozostanie w rozgrywkach IV ligi.

Najlepsi z najlepszych. Artyści i sportowcy odebrali nagrody. "To była niesamowita chwila" [ZDJĘCIA]  

8. w obszarze kultury oraz 47. w dziedzinie sportu. W sumie 55 osób otrzymało nagrody i wyróżnienia powiatu wodzisławskiego. Wśród zdobywców nagród nie zabrakło mistrzów w balecie, szachach, kolarstwie, czy grapplingu.

Familoki Cup już w najbliższą sobotę w Kolonii Fryderyk 

Organizatorzy tegorocznej, czwartej już edycji turnieju Familoki Cup zapraszają w sobotę 30 kwietnia do Kolonii Fryderyk.

Lider Ziny IV ligi remisuje w Gorzycach [ZDJĘCIA]  

W 22 kolejce Ziny IV ligi Czarni Gorzyce zremisowali u siebie z liderem GKS II Tychy.

Wysoka wygrana ROW-u 1964 Rybnik w Gorzycach [ZDJĘCIA]  

W 17 kolejce Zina IV ligi ROW 1964 Rybnik rozgromił na wyjeździe Czarnych Gorzyce. 

Gorzyce CUP 2022. Zobaczcie zmagania młodych piłkarzy [ZDJĘCIA]   

- W weekend na hali w Gorzyczkach mogliśmy oglądać rywalizację drużyn z rocznika 2012 oraz 2014. Każda drużyna rozegrała po 5 bardzo wyrównanych i stojących na wysokim poziomie meczów - powiedział Patryk Panic, organizator turnieju Gorzyce CUP 2022. 

3 punkty zostają w Gorzycach [ZDJĘCIA]  

W ostatnim spotkaniu 15 kolejki Ziny 4 ligi Czarni Gorzyce wygrali na własnym boisku z Piastem II Gliwice 2:1. Bramki dla "Czarnych" strzelał Dawid Bober.  Przed rozpoczęciem spoktania uczczono minutą ciszy pamięć zmarłej 3 listopada gospodyni klubu Pani Małgorzaty Zganiacz.

Bezbramkowy remis w Gorzycach [ZDJĘCIA]  

Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie KS Czarnych Gorzyce z Kuźnią Ustroń. Mecz rozegrano na boisku w Gorzycach.

LKS Tworków wygrał z Czarnymi Gorzyce [WIDEO]   

W meczu ćwierćfinału Pucharu Polski (Podokręg Racibórz) LKS Tworków wygrał z Czarnymi Gorzyce 3:1. 

Czarni Gorzyce wygrali derby z Unią Turza Śląska [WIDEO]   

W meczu 4. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Czarni Gorzyce wygrali z Unią Turza Śląska 3:1. 

ROW pokonał beniaminka ligi Czarnych Gorzyce [ZDJĘCIA]  

W drugiej kolejce Zina IV Liga ROW 1964 pokonał na własnym stadionie beniaminka ligi Czarnych Gorzyce 2:1. 

Zobacz więcej