Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

LKS Buk Rudy wydał kalendarz z gwiazdami

14.12.2012 13:27 | 8 komentarzy | kozz

Mariusz Prudel, Sabina Jeszka, Ewa Bugdoł, Kabaret Młodych Panów czy Leszek i Kornelia Filec, to tylko niektóre gwiazdy kalendarza LKS Buk Rudy na rok 2013.

LKS Buk Rudy wydał kalendarz z gwiazdami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Na pomysł wpadła jedna z osób naszego zarządu i mimo obaw oraz myśli jak ciężkie zadanie nas czeka, aby zrealizować ten plan podjęliśmy się tego. Kontakt i robienie zdjęć z naszymi gwiazdami oraz dopięcie wszystkich szczegółów (zebranie sponsorów, którzy zapłacą druk, przygotowanie projektu kalendarza, omówienie szczegółów dotyczących druku itd.) zajęło ponad miesiąc, brali w tym udział zawodnicy oraz cały zarząd, można powiedzieć że każdy w jakimś małym stopniu się przyczynił do jego powstania. Pieniądze będą zbierane na chłopczyka o imieniu Piotruś, który żyje z połową serca. Ma za sobą już dwie operacje, ale żeby mógł żyć potrzebna jest jeszcze jedna. Można ją przeprowadzić w klinice w Monachium, ale leczenie to nie jest refundowane - powiedział Ryszard Morgała, jeden z twórców kalendarza.

Na poszczególnych miesiącach można znaleźć:

styczeń
- zawodnicy Górnika Zabrze, luty - Leszek i Kornelia Filec, marzec - Ewa Bugdoł, kwiecień - Remigiusz Rączka, maj - zawodnicy ROW Rybnik, czerwiec - Mariusz Prudel, lipiec - Ojciec Benjamin Remiorz, - sierpień - Stanisław Oślizło, wrzesień - Kabaret Młodych Panów, październik - Józef Dankowski, listopad - Sabina Jeszka, grudzień - ponownie, ale inni zawodnicy Górnika Zabrze.

Ludzie:

Remigiusz Rączka

Remigiusz Rączka

Znany i lubiany kucharz, mistrz kuchni śląskiej.