Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Grab wygrał przed świętami

23.12.2012 13:37 | 4 komentarze | kozz

W sobotę 22 grudnia w hali widowiskowo-sportowej OSiR "Arena Rafako" rozegrano I Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło udział ośmiu zawodników, spośród których najlepszy okazał się Krzysztof Grab.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego rozgrywano systemem każdy z każdym i grano po trzy sety w każdym meczu, co oznaczało że mogą paść tylko dwa rodzaje wyników, 2:1 lub 3:0. Każdy z graczy rozegrał w sumie 21 setów, które wyłoniły zwycięzcę. Jako jedyny wszystkie swoje mecze wygrał Krzysztof Grab, pokonując wszystkich rywali po kolei 3:0. Na drugim miejscu uplasował się Jan Smereka (pięć zwycięstw, dwie porażki), a trzecią lokatę zajął Mirosław Jaskot (cztery wygrane przy trzech porażkach). Podobnym stosunkiem meczów mogli pochwalić się także czwarty Marian Cebo oraz piąty Aleksander Borkowski, ale w bezpośrednich pojedynkach okazali się słabsi od Mirosława Jaskota.

Podium zawodów:

I miejsce: Krzysztof Grab
II miejsce: Jan Smereka
III miejsce: Mirosław Jaskot

Po zakończeniu zawodów singlowych rozegrano także szybki turniej deblowy. Zawodnicy wylosowali sobie partnerów deblowych, a następnie rozegrali po trzy mecze. W turnieju deblowym zwyciężyła para Krzysztof Grab/Aleksander Borkowski.

Materiał nadesłany przez czytelnika na info@nowiny.pl