Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Artur Grela mistrzem Polski młodzieżowców 

20-latek pochodzący z Żerdzin koło Raciborza został mistrzem Polski młodzieżowców w tenisie stołowym. 

Artur Grela młodzieżowym wicemistrzem Polski 

W Krośnie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Udział w nich wziął pochodzący z Żerdzin, Artur Grela, zawodnik Gwiazdy Bydgoszcz.

Międzynarodowy turniej tenisa stołowego w Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA] 

W sobotę od samego rana w hali sportowej przy ulicy Piaskowej w Kuźni Raciborskiej odbywał się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni...

Tenisiści wracają do stołów 

Czas na powrót do ligowych zmagań w tenisie stołowym. W naszym regionie znajduje się kilkanaście klubów, które rywalizują w II i III lidze.

Artur Grela zmienił klub. Zagra w Superlidze 

ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz to nowy klub pochodzącego z Żerdzin wychowanka Naprzodu Borucin - Artura Greli. 

50 lat z tenisem stołowym. Jubileusz Feliksa Cieśli [ZDJĘCIA] 

Sekcja tenisa stołowego w Stali z Kuźni Raciborskiej liczy sobie tyle co sam klub, czyli 70 lat, ale działa w nim jedna osoba, która tej dyscyplinie sportu oddała ponad połowę swojego życia - to Feliks Cieśla, obecnie wciąż będący w świetnej...

Przełamanie w Borucinie 

Po siedmiu remisach z rzędu, Naprzód Borucin wygrał mecz w II lidze tenisa stołowego. W środę w zaległym meczu 16. kolejki pokonał LZS Blyss Kujakowice 6:4.

Remis Naprzodu Borucin z Dąbrową Górniczą 

Problemy kadrowe w drużynie tenisistów stołowych z Borucina, nie przeszkodziły, aby wywalczyć remis z Dąbrowiakiem Dąbrowa Górnicza.

Artur Grela wicemistrzem Polski w deblu 

Ogromny sukces młodego tenisisty stołowego z Żerdzin. Artur Grela razem z Szymonem Malickiem wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów, które odbywały się w Raszkowie.

Naprzód Borucin zremisował z Mikołowem 

W meczu XIV serii spotkań II ligi tenisa stołowego, Naprzód Borucin zremisował u siebie z AKS Mikołów. Komplet 2,5 punktu wywalczył Mirosław Piecowski. 1,5 punktu zapisał Daniel Michael, a Mateusz Lasota 1. Borucin aktualnie zajmuje czwarte...

Druga runda Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Raciborzu 

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu serdecznie zaprasza miłośników tenisa stołowego do wzięcia udziału w II Rundzie Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.

II edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego Powiatu Raciborskiego 

Organizatorzy serdecznie zapraszają miłośników tenisa stołowego do wzięcia udziału w II edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego Powiatu Raciborskiego. 

Zakończenie Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego Powiatu Raciborskiego [ZDJĘCIA]  

W poniedziałkowy wieczór w PCS rozegrana została ostatnia dziewiąta runda Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego Powiatu Raciborskiego w sezonie 2022/2023.

Reprezentantki SP Krzanowice na podium wojewódzkiego finału tenisa stołowego [ZDJĘCIA]  

W Zespole Szkół w Koziegłowach odbyły się 30 maja wojewódzkie finały tenisa stołowego Szkolnego Związku Sportowego w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Ruszyły zapisy na turniej tenisa stołowego w Kuźni Raciborskiej 

- Dla najlepszych uczestników w każdej kategorii przewidziane są puchary, medale oraz nagrody rzeczowe, a dla każdego uczestnika - poczęstunek (kawa, herbata, ciasto) - zapowiada Damian Morciniec, prezes MKS Tajfun Kuźnia Raciborska. Spotkanie zostanie rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów lub „każdy z każdym”.

ZNP i NSZZ Solidarność zorganizowały Rodzinne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dla Pracowników Oświaty Powiatu Raciborskiego 

W sobotę 22 kwietnia o godz. 9:00 w sali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu przy ul. Klasztornej 9, odbyły się Rodzinne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dla Pracowników Oświaty Powiatu Raciborskiego. 

XXIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nędza [ZDJĘCIA]  

W sobotę 11 lutego na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Nędzy został rozegrany XXIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nędza.

PCS w Raciborzu zaprasza na deblowy turniej tenisa stołowego 

Powiatowe Centrum w Raciborzu serdecznie zaprasza miłośników tenisa stołowego do udziału w "Nietypowym, deblowym turnieju tenisa stołowego".

W Powiatowym Centrum Sportu rozegrano IV rundę Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego [ZDJĘCIA]  

Do rywalizacji przystąpiło łącznie 25 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali o nagrody ufundowane przez "Szefową Sklepu Sportowe MW Sport".

IV Runda Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Raciborzu 

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w IV Rundzie Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek 30 stycznia o godz. 20:00.

W Raciborzu odbył się turniej tenisa stołowego [ZDJĘCIA]  

W sobotę 21 stycznia rozegrano w PCS-ie turniej tenisa stołowego, który rozgrywany był w ramach akcji „Ferie w POWIECIE”. Zawody zostały podzielone na dwie części: dzieci, młodzież oraz kat. seniorzy 18+.

W Raciborzu odbędzie się turniej tenisa stołowego 

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego rozgrywanego w ramach akcji "Ferie w POWIECIE", który odbędzie się 21 stycznia.

XXIII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym [ZDJĘCIA, LIVE]  

28 grudnia w Hali MOSiR w Żorach odbywa się XXIII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. 

III Runda Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Raciborzu 

PCS w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego rozgrywanego w ramach - Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego PCS Racibórz (III Runda). 

Wystartowała Amatorska Liga Tenisa Stołowego PCS Racibórz [ZDJĘCIA]  

W poniedziałkowy wieczór rozegrana została I Runda Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego PCS Racibórz.

Rusza Amatorska Liga Tenisa Stołowego w PCS 

Organizatorzy serdecznie zapraszają miłośników tenisa stołowego do wzięcia udziału w amatorskich rozgrywkach Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2022/2023. 

Zobacz więcej