Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Turniej tenisa stołowego w Kuźni Raciborskiej. Kto okazał się najlepszy? [ZDJĘCIA]  

Adam Szulta (TTS Polonia Bytom), Jakub Szymik (KS Mysław Mysłowice), Marta Gawliczek (Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego Jastrzębie-Zdrój), Andrzej Dębiński (MKS "Tajfun Kuźnia Raciborska) i Jakub Nosiadek (AKS Mikołów) wygrali Turniej Tenisa Stołowego "Sportowa Natura" w Kuźni Raciborskiej.

Turniej tenisa stołowego w Kuźni Raciborskiej. Dla najlepszych puchary [ZAPOWIEDŹ] 

Miejski Klub Sportowy "TAJFUN" Kuźnia Raciborska oraz Lasy Państwowe zapraszają na Turniej Tenisa Stołowego "Sportowa Natura". Odbędzie się w niedzielę 25 września w Hali Sportowej przy ul. Piaskowej 28 w Kuźni Raciborskiej, początek: godzina 9.00.

Z Żerdzin na wielkie salony. Artur Grela podbija świat tenisa stołowego 

Za rakietki po raz pierwszy chwycił w wieku 7 lat. I choć od razu spodobał mu się tenis, to nie chciało mu się trenować. Dzisiaj mówi, że ping-pong to jego całe życie. 22-letni Artur Grela pochodzi z Żerdzin (gm. Pietrowice Wielkie), a od siedmiu lat mieszka w Gdańsku, gdzie przeniósł się jako jeden z najzdolniejszych w kraju kadetów...

MKS Tajfun Kuźnia Raciborska udanie zakończył sezon 

Kilkanaście dni temu drużyna MKS Tajfun Kuźnia Raciborska zakończyła udział w rozgrywkach IV Ligi Mężczyzn ŚlZTS.

Pietrowice Wielkie wygrały rejonowy turniej tenisa stołowego 

Gospodarzem rywalizacji była Szkoła Podstawowa w Krzanowicach, w której pojawiły się reprezentacje z Pietrowic Wielkich, Adamowic, Książenic, Piece, Czerwionka oraz Krzanowic.

Pierwszy taki turniej. Zapisz się na Mistrzostwa Rybnika w Tenisie stołowym 

Wspomniane Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym odbędą się 3 kwietnia 2022 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku - Boguszowicach. Sam turniej rozpocznie się o godzinie 9:00.

Turniej tenisa stołowego w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA][WIDEO]  

Ponad 50 miłośników tenisa stołowego zgromadziło się na turnieju w sali PCS przy Klasztornej w Raciborzu. Zawody odbyły się w czterech kategoriach: dzieci (do 15 lat), młodzież (16-35 lat), kobiety (open) oraz mężczyźni (powyżej 35 lat). Młodsza ekipa startowała o godzinie 15, a następnie po 17 rozpoczęła się rywalizacja kobiet oraz mężczyzn.

Weź udział w Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym 

Po rocznej przerwie Halę Widowiskowo-sportową w Żorach wypełnią entuzjaści tenisa stołowego. 29 grudnia po raz dwudziesty drugi rozegrany zostanie Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.

Jastrzębie z kasą na sport. 2,68 mln zł dla klubów sportowych 

Aż 2,68 mln zł trafi w 2021 roku do jastrzębskich klubów sportowych. Miasto przy planowaniu budżetu szukało oszczędności, jednak przykład Rybnika pokazał, że nie warto szukać ich w dotacjach sportowych. 

Ruszyły rozgrywki Żorskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego  

Za nami drugi turniej w ramach Żorskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego edycja 2020/2021. Rozgrywki potrwają do kwietnia 2021. 

Zawodnicy KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski wystąpili w Chorzowie 

W niedzielę 18 października w Chorzowie odbyły się XXXVII Indywidualne Mistrzostwa Województwa o Puchar Śląskiego TKKF.

Relaks Wodzisław pokonał Lidera Gaszowice  

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Wodzisławiu Śląskim rozegrany został drugi w tym sezonie mecz tenisa stołowego w ramach rozgrywek III ligi tenisa stołowego.

Wielki sukces tenisistów z Jastrzębia na Mistrzostwach Polski 

Wspaniale na Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywanych w Kraśniku w dniach 24-27 września, zaprezentowali się nasi kadeci Bartłomiej Skórko i Maciej Domin, którzy w sumie zdobyli aż trzy medale.

Artur Grela mistrzem Polski młodzieżowców 

20-latek pochodzący z Żerdzin koło Raciborza został mistrzem Polski młodzieżowców w tenisie stołowym. 

JKTS Jastrzębie-Zdrój zagra w ekstraklasie 

Zawodniczki JKTS-u Jastrzębie-Zdrój w przyszłym sezonie grać będą na najwyższym szczeblu rozgrywkowym tenisa stołowego.

KTS Gliwice zbroi się na kolejny sezon 

W nowym sezonie barwy KTS-u Gliwice będzie reprezentował Jakub Masłowski.

Zobacz więcej