Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porażka Polek ze Szkotkami. Czerwona kartka Ewy Pajor

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej przegrała w Grodzisku Wielkopolskim ze Szkocją 4:0. Spotkanie było trzecim meczem Polek w ramach eliminacji do mistrzostw świata, które odbędą się w 2015 roku w Kanadzie. Szkotki nie przegrały jeszcze meczu. Dla Polek była to druga porażka w kwalifikacjach.

Materiał wideo:

Trzy bramki dla Szkocji zdobyła Jane Ross, jedną dołożyła Joanne Love. Polki mecz kończyły grając w "10" po czerwonej kartce dla najlepszej piłkarki Europy do lat 17 - Ewy Pajor. Zawodniczka Medyka Konin musiała opuścić boisko po dwóch żółtych kartkach otrzymanych w przeciągu dwóch minut.

W reprezentacji Polski zagrały piłkarki RTP Unia Racibórz: Donata Leśnik (90 min.), Natalia Chudzik (45 min.)

Już w sobotę piłkarki wracają do rozgrywek ligowych. 2 listopada o godz. 13.00 początek hitu rundy jesiennej, w którym Medyk Konin będzie na swoim stadionie podejmował RTP Unia Racibórz. Podopieczne Remigiusza Trawińskiego, jeśli chcą wywalczyć mistrzostwo jesieni muszą wygrać w Koninie.

Polska - Szkocja 0:4 (0:2)

Polska: Katarzyna Kiedrzynek - Agnieszka Sikora, Nicole Krzysik, Jolanta Siwińska, Donata Leśnik - Magdalena Szaj (69. Weronika Aszkiełowicz), Patrycja Pożerska, Anna Gawrońska, Ewa Pajor, Natalia Chudzik (46. Marta Stobba) - Agnieszka Winczo (75. Evelyn Nicinski).


SPORTNOWINY.PL NA FACEBOOK'U LUBIĘ TO!

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
kozz 31.10.2013 13:36
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Polska Amerykanka ;)

~Jasio16 (89.25. * .14) 31.10.2013 13:15
oceniono 5 razy
-1
Zgłoś

W 75 minucie na boisko wszedł facet ?