Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
III Rafako Półmaraton Racibórz 2017. Ponad tysiąc zdjęć z imprezy! [ZDJĘCIA] 

W niedzielny poranek 27 sierpnia rozpoczęła się największa impeza biegowa w Raciborzu. Na starcie III Rafako Półmaratonu stawiło się prawie 850 biegaczy. Wśród nich raciborzanie i mieszkańcy naszego regionu, ale również przybysze z dalszych...

Mistrzowie rodzą się w małych miejscowościach 

Do malowniczej Andaluzji zawiódł piłkarzy pogrzebieńskiego Salosu talent połączony z wytężonym treningiem oraz determinacją w grze, zwieńczoną zwycięstwem podczas Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej. Na hiszpańskich boiskach...

W ślad za ćwierćfinalistą Euro. Mocne wrażenia z Kazachstanu 

Kadra Nawałki, która ukończyła Mistrzostwa Europy we Francji na etapie ćwierćfinału wróciła po wakacjach do walki o Mistrzostwa Świata. Turniej ten odbędzie się w 2018 roku w Rosji, ale już teraz rozpoczęły się eliminacje do czempionatu....

Kto wygra Euro 2016 [GŁOSOWANIE] 

10 czerwca na Stade de France zostanie rozegrany pierwszy mecz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016, w którym zmierzą się reprezentacje Francji i Rumunii. Która reprezentacja wygra cały turniej? 

Robert Lewandowski pomaga fundacji z Budzisk 

O Krzysztofie Sałajczyku pisaliśmy już wielokrotnie. To młody człowiek z Budzisk, który przed kilkoma laty uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu...

Odra Racibórz wygrała Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej oldbojów  

Oprócz gospodarzy z Raciborza, w zmaganiach wzięły udział zespoły z Krakowa, Lublina, Radomia, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia.

Biedronka oficjalnym dostawcą owoców i warzyw dla Biało-Czerwonych. Sprawdź, w jakich owocach i warzywach gustują nasi piłkarze 

Sieć Biedronka jest nie tylko sponsorem piłkarskiej reprezentacji narodowej, ale od teraz również oficjalnym dostawcą owoców i warzyw dla Lewandowskiego, Glika, Szczęsnego i spółki. - Liczymy, że dzięki dostawom najwyższej jakości warzyw i owoców na zgrupowania przedmeczowe kadry prosto od polskich producentów i z centrów dystrybucyjnych...

Idzie luty, obuj buty (a konkretnie "korki") 

Bożydar Nosacz bezbłędnie o ogłoszonej przez premiera Morawieckiego "amnestii dla boisk".

Polacy na 19. miejscu 

Nie zmieniło się miejsce Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn z najnowszym Rankingu FIFA. 

Czerwcowe mecze reprezentacji zostały odwołane 

Po wideokonferencji z sekretarzami generalnymi wszystkich 55 federacji członkowskich i zaleceniami grup roboczych utworzonych 17 marca przez Komitet Wykonawczy, UEFA podjęła szereg decyzji. Przede wszystkim odwołano wszystkie czerwcowe mecze reprezentacji narodowych. 

PZPN pomaga klubom i wspiera finansowo 

Odbyła się wideokonferencja Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka oraz Sekretarza Generalnego PZPN Macieja Sawickiego z Członkami Zarządu PZPN, poświęcona dyskusji na temat nadzwyczajnej sytuacji w jakiej znalazła się polska piłka w związku z wprowadzeniem początkowo stanu zagrożenia epidemicznego, a obecnie stanu epidemii.

Kibice wrócą na trybuny dopiero w przyszłym roku? 

Niemiecki wirusolog Christian Drosten uważa, że kibice na trybuny będą mogli wrócić dopiero w przyszłym roku. "Ale nawet to jest optymistyczną prognozą. Jeśli wrócimy do rywalizacji sportowej, to raczej bez publiczności" - powiedział w wywiadzie dla gazety "Stern".

Tak wygląda "POLSKA" grupa na EURO 2020 

Reprezentacja Polski poznała swoich rywali w fazie grupowej przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Polska awansowała do pierwszej dwudziestki 

Po dwóch listopadowych zwycięstwach piłkarskiej reprezentacji Polski z Izraelem (2:1) i Słowenią (3:2), piłkarze prowadzeni przez trenera Jerzego Brzęczka, awansowali na 19. miejsce w najnowszym rankingu FIFA. 

Reprezentacja Polski z Glikiem i Skorupskim poleci do Izraela 

Od wtorku w Izraelu trwa napięta sytuacja związana z atakiem na przywódcę palestyńskiego ugrupowania Islamski Dżihad Baha Abu Al-Atta, który zginął od ostrzału rakietowego. W sobotę piłkarze reprezentacji Polski w Jerozolimie mają rozegrać mecz eliminacji Mistrzostw Europy, do których już przed miesiącem zapewnili sobie awans. W...

Polska spadła w rankingu FIFA 

Reprezentacja Polski mężczyzn zajmuje 22. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA).

Polskie Chicago górą nad Brazylią 

W Chicago odbył się pierwszy mecz Polaków w Finale Six Ligi Narodów Siatkarzy. Reprezentacja Polski wspierana przez polskich kibiców, którymi wypełniła się hala "Credit Union 1" wygrała po zaciętym meczu z Brazylią 3:2.

Eliminacje Euro 2020. Na kogo trafili Polacy? 

W niedzielę w stolicy Irlandii - Dublinie rozlosowano grupy eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku w 12 krajach. 

Nawałka podał kadrę na mundial 

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka podał 23-osobową kadrę na mundial. 

III Rafako Półmaraton Racibórz 2017. Ponad tysiąc zdjęć z imprezy! [ZDJĘCIA]  

W niedzielny poranek 27 sierpnia rozpoczęła się największa impeza biegowa w Raciborzu. Na starcie III Rafako Półmaratonu stawiło się prawie 850 biegaczy. Wśród nich raciborzanie i mieszkańcy naszego regionu, ale również przybysze z dalszych rejonów Polski oraz świata.

Mistrzowie rodzą się w małych miejscowościach  

Do malowniczej Andaluzji zawiódł piłkarzy pogrzebieńskiego Salosu talent połączony z wytężonym treningiem oraz determinacją w grze, zwieńczoną zwycięstwem podczas Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej. Na hiszpańskich boiskach drużyna z maleńkiej wioski odnosiła kolejne sukcesy, ostatecznie w swej kategorii zdobywając...

Racibórz zaprasza na III Mistrzostwa Polski Energetyków w Półmaratonie 

27 sierpnia odbędzie się trzecia edycja RAFAKO Półmaraton Racibórz, a w jego ramach Mistrzostwa Polski Energetyków. Zawody skierowane są do wszystkich miłośników biegów długodystansowych z szeroko pojętej branży energetycznej. Start zawodów przewidziano o godz. 10.00 z ul. Wojska Polskiego, na wysokości SP 4.

Zobacz więcej