Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

22.04.2014 18:46 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich na miarę posiadanych możliwości w czasie minionego okienka transferowego, także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA (wiosna 2014) – część 4
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 1

(Podokręg Racibórz)

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Dawid Kubica (Naprzód Zawada), Marcin Pawełek (Naprzód Syrynia), Rafał Skatuła (Strzelec Rzuchów), Kamil Góralczyk (Naprzód Syrynia – z drużyny juniorów).

Ubyli: Jarosław Lach (Naprzód Zawada).

KS Olszynka Olza

Przybyli: Marek Mnich i Rafał Grzybek (Czarni Gorzyce), Dawid Wacławczyk (Chałupki), Adrian Pioch (wznowił treningi).

Ubyli: Dariusz Wodecki (Olza Godów), Jakub Fober (Rozwój Bełsznica).

KS 25 Kokoszyce

Przybyli: Sebastian Peczka (Naprzód Syrynia), Wojciech Konopek (Unia Turza Śląska), Tomasz Kunatowski (Chałupki), Grzegorz Sitek (wolny zawodnik).

Ubyli: Paweł Chojak (Bieńkowice).

LKS Tworków II

Przybyli: Adam Krzystyniak (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Naprzód Czyżowice II

Przybyli: Łukasz Rapa (Naprzód Zawada II), Dawid Ledwoń (wychowanek).

Ubyli: Kamil Buko i Daniel Łuska (Unia Turza Śląska – do drużyny juniorów).

LKS Pawłów II

Przybyli: Lucjan Kania (trener), Roman Borzyk (wznowił treningi), Karol Zemelka (wychowanek).

Ubyli: Marek Pikuła (trener).

LKS Naprzód 46 Zawada II

Przybyli: Tomasz Michałek (trener), Andrzej Mika, Marcin Grzonka i Mariusz Kozieł (Rozwój Bełsznica), Mateusz Kawecki (Wicher Wilchwy), Wojciech Dziedzic, Patryk Komarek, Łukasz Przybyła i Adrian Przeliorz (wolni zawodnicy).

Ubyli: Artur Barański (trener), Łukasz Rapa (Naprzód Czyżowice II), Janusz Barański i Mateusz Larysz (wyjazd za granicę), Aleksander Kędzior, Sebastian Pietraszewski, Daniel Pojda (nie wznowili treningów).

LKS Wojnowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Paweł Hajdamacha (Chałupki), Łukasz Kopczyński, Paweł Śniechota, Sebastian Kempa i Łukasz Daniszewski (wolni zawodnicy), Dawid Szczepanek (wznowił treningi).

Ubyli: Grzegorz Stuchly i Marek Stefanides (nie wznowili treningów).

KS Pietraszyn

Przybyli: Marcin Bagiński, Marcin Honc, Przemysław Śliwiński i Mariusz Rak (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Jakub Fober (Olszynka Olza), Artur Wieczorek i Rafał Staniek (wolni zawodnicy), Robert Korzonek i Piotr Palasz (wznowili treningi), Piotr Kowalówka (wychowanek).

Ubyli: Andrzej Mika, Marcin Grzonka i Mariusz Kozieł (Naprzód Zawada II).


C klasa – gr. 2

(Podokręg Racibórz)

LKS Adamowice

Przybyli: Grzegorz Magoń (Orzeł Jankowice), Kamil Nowak (Jankowice), Szymon Teodorowicz (wznowił treningi), Paweł Grzybek (wychowanek).

Ubyli: Paweł Niewrzoł (Bogunice), Stefan Krajczy (kontuzja), Paweł Turek (wyjazd za granicę), Sebastian Paulus (zakończył grę), Paweł Szenk, Tomasz Myśliwiec i Jarosław Ochojski (nie wznowili treningów).

LKS Zryw Rudnik

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Walter Jurecki (wznowił treningi), Arkadiusz Karasek (wychowanek).

Ubyli: Roman Kostka (kontuzja).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Janusz Tomala (trener), Przemysław Lukoszek (Pawłów), Dawid Sachs (Dzimierz), Krzysztof Kalisz (Jankowice), Michał Jambor i Marcin Koczy (wolni zawodnicy), Dawid Cyran (wznowił treningi).

Ubyli: Łukasz Behrendt (trener), Przemysław Oczadły i Jakub Behrendt (nie wznowili treningów).

LKS Dzimierz

Przybyli: Waldemar Flak (wolny zawodnik).

Ubyli: Marek Powiecko (Radziejów-Popielów), Adam Ciurko (Czarni Nowa Wieś), Dawid Sachs (Zgoda Zawada Książęca), Denis Malgrab (Pstrążna – do drużyny juniorów), Daniel Adamiec (nie wznowił treningów).

LKS Sparta Babice

Przybyli: Robert Rudek (Jedność Jejkowice), Paweł Pieczka (wolny zawodnik), Krzysztof Tomański (wychowanek).

Ubyli: Damian Broża (nie wznowił treningów).

LKS Pstrążna

Przybyli: Dawid Kuźnik (wolny zawodnik), Krzysztof Dziwoki, Cyprian Dziwoki i Kamil Dziwoki (wznowili treningi).

Ubyli: Robert Rucki (Naprzód Krzyżkowice), Martin Sobeczko (kontuzja), Denis Derleta (nie wznowił treningów).

LKS Jankowice

Przybyli: Mateusz Giemza, Artur Szendzielorz i Adrian Szendzielorz (Buk Rudy), Artur Stopa (wolny zawodnik).

Ubyli: Kamil Nowak (Adamowice), Krzysztof Kalisz (Zgoda Zawada Książęca), Krzysztof Lampka i Krzysztof Mielimonka (nie wznowili treningów).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Adrian Wichtowski i Mariusz Czogała (Naprzód Rydułtowy), Rafał Materzok (Kornowac), Łukasz Porwoł i Daniel Reś (wznowili treningi).

Ubyli: Rafał Skatuła (Odra Nieboczowy), Paweł Staniek (Górki Śląskie), Zenon Rogoś (kontuzja), Dariusz Guzy, Artur Jendrysik, Radosław Łański i Bartłomiej Stępniewski (nie wznowili treningów).

LKS Bogunice

Przybyli: Paweł Niewrzoł (Adamowice), Michał Grzesik (wolny zawodnik).

Ubyli: Dariusz Cieślak (Czarni Nowa Wieś), Grzegorz Gańczorz (Lyski), Jacek Paprotny (Górki Śląskie), Szymon Paulus i Bartosz Pytlik (nie wznowili treningów).


C klasa

(Podokręg Rybnik)

KS Inter Krostoszowice

Przybyli: Rafał Brawański (Polonia Łaziska), Piotr Brachmański (Skrbeńsko).

Ubyli: nikt.

LKS Zwonowice

Przybyli: Dariusz Pawłowski (trener), Szymon Oczko (z drużyny juniorów).

Ubyli: Czesław Bugdol (trener).

KS Kleszczów

Przybyli: Artur Kołodziej (Dąb Gaszowice), Łukasz Gaura (Borowik Szczejkowice), Adam Muszyński (Jedność Rogoźna), Dariusz Knozowski, Przemysław Mirocha, Filip Hupka, Jacek Marcisz i Adam Mański (wolni zawodnicy), Krzysztof Kowalczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Wojciech Jankowiak (Czapla Kryry).

KS Szczerbice

Przybyli: Rafał Kowalski (Płomień Ochojec), Tomasz Wojaczek, Błażej Komraus i Sebastian Czerwiński (wznowili treningi).

Ubyli: Michał Pluchacz (Radziejów-Popielów), Rafał Syrek (Sygnały Gotartowice).

LKS Gwiazda Skrzyszów II

Przybyli: Krzysztof Stręk (wznowił treningi).

Ubyli: Wojciech Malisz (nie wznowił treningów).

LKS Bełk II

Przybyli: Mariusz Gorzawski (trener), Paweł Rzyczniok i Łukasz Homan (wolni zawodnicy).

Ubyli: Damian Smolorz (trener).

KP Piast Leszczyny

Przybyli: Jerzy Koczor (trener), Krzysztof Hanak (Unia Książenice), Marcin Piotrowski, Sebastian Żak i Rafał Karpowicz (Ruch Stanowice), Łukasz Brudny, Dariusz Grajner, Wojciech Grolik, Piotr Koczor, Dawid Murzydło, Paweł Pisz, Adam Pozór, Andrzej Radyszuk, Kamil Regulski, Przemysław Rybka, Mateusz Trocha, Adam Wyleżoł, Arkadiusz Smółka, Paweł Płatek, Łukasz Mikołajczyk, Arkadiusz Bergielski, Michał Palasz i Michał Jarmundowicz (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

GKS Pierwszy Chwałowice II

Przybyli: Wiesław Wiera (trener), Michał Swaczyna (Radziejów-Popielów), Przemysław Porąbka, Adam Kołodziej, Patryk Goły, Michał Wojdan, Adam Wasylik i Adam Wiera (wolni zawodnicy), Kamil Spleśniały, Bartosz Jakubowski, Tomasz Mitręga, Rafał Rduch, Dawid Piszczek, Adam Jurasiński, Jakub Babina, Adrian Babina, Mateusz Babina i Mateusz Dziurowicz (wznowili treningi), Daniel Ciemięga, Błażej Kołek, Piotr Zalewski, Kamil Płonka i Adrian Woźniak (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.


Uwaga! W niektórych drużynach mogły nastąpić jeszcze niewielkie zmiany, ponieważ materiał został opracowany przed zamknięciem zimowego okienka transferowego.


Karuzela transferowa – część 1 >>> tutaj

Karuzela transferowa – część 2 >>> tutaj

Karuzela transferowa – część 3 >>> tutaj