Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[FOTO] Rafako gromi przy gromach z nieba

Przy fatalnej aurze przyszło rozegrać sparing piłkarzom Rafako Racibórz i Startu Pietrowice Wielkie.

[FOTO] Rafako gromi przy gromach z nieba

Obie drużyny na boisku w Pietrowicach Wielkich zmierzyły się przy nieustannie padającym deszczu i "fleszach" z nieba. Lepiej w tych burzowych warunkach odnaleźli się zawodnicy z Raciborza, którzy za sprawą grającego trenera Wojciecha Grabinioka po dwudziestu minutach wyszli na prowadzenie. Pierwszy gol rozwiązał ich cały worek, bo w kolejnych minutach trafiali Mateusz Kocot, Adrian Rosik, dwa razy Łukasz Pikuła i ponownie Kocot. Tym samym Rafako do przerwy prowadziło w Pietrowicach Wielkich ze Startem 6:0. W drugiej części spotkania oba zespoły zdobyły po jednym golu. Na 6:1 strzelił Dawid Węgrzyn, a przed końcem spotkania wynik na 7:1 dla przyjezdnych ustalił Grabiniok.

LKS Start Pietrowice Wielkie (A klasa) - KS Rafako Racibórz (klasa okręgowa) 1:7 (0:6)
Wojciech Grabiniok 20., 83., Mateusz Kocot 25., 44., Łukasz Pikuła 32., 41., Adrian Rosik 27. - Dawid Węgrzyn 55.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ksw (93.105. * .108) 23.07.2014 21:28

oby tak dalej!