JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
W deszczowej aurze juniorzy starsi i młodsi Podokręgu Racibórz zainaugurowali rundę jesienną sezonu piłkarskiego 2014/2015. Do bieżących rozgrywek zgłosiło się 38 drużyn, które podzielono na 6 grup. Sprawdź pierwsze wyniki, miejsca w tabelach i zapowiedzi następnych spotkań.
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (24.08.2014)
Rudy – Nędza 0:4 (0:2)
Zawada Książęca – Górki Śląskie 4:1 (2:0)
Ruda Kozielska – Rafako Racibórz 0:3 (0:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 1 | 3 | 4:0 |
2. | Zawada Książęca | 1 | 3 | 4:1 |
3. | Rafako Racibórz | 1 | 3 | 3:0 |
4. | Górki Śląskie | 1 | 0 | 1:4 |
5. | Ruda Kozielska | 1 | 0 | 0:3 |
6. | Rudy | 1 | 0 | 0:4 |
Zapowiedź II kolejki (31.08/01.09.2014)
Górki Śląskie – Rafako Racibórz (nd 11:00), Zawada Książęca – Rudy (nd 11:00), Nędza – Ruda Kozielska (pn 17:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (24.08.2014)
Czernica – Syrynia 3:7 (1:3)
Lubomia – Nowa Wieś 8:0 (5:0)
Kornowac – Pstrążna 3:0 (wo) mecz zakończony w 41 minucie (przy stanie 3:1) z powodu zdekompletowania drużyny gości
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Lubomia | 1 | 3 | 8:0 |
2. | Syrynia | 1 | 3 | 7:3 |
3. | Kornowac | 1 | 3 | 3:0 |
4. | Pstrążna | 1 | 0 | 0:3 |
5. | Czernica | 1 | 0 | 3:7 |
6. | Nowa Wieś | 1 | 0 | 0:8 |
Zapowiedź II kolejki (31.08.2014)
Syrynia – Nowa Wieś (nd 11:00), Pstrążna – Lubomia (nd 11:00), Czernica – Kornowac (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (24/25.08.2014)
Bieńkowice – Studzienna 3:2 (3:0)
Krzanowice – Pietrowice Wielkie (pn 18:00)
Cyprzanów – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Bieńkowice | 1 | 3 | 3:2 |
2. | Krzanowice | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Pietrowice Wielkie | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Cyprzanów | 0 | 0 | 0:0 |
5. | Studzienna | 1 | 0 | 2:3 |
Zapowiedź II kolejki (31.08.2014)
Studzienna – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Bieńkowice – Cyprzanów (nd 11:00), Krzanowice – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (24.08.2014)
Olza – Rogów 0:2 (0:1)
Chałupki – Zawada 0:2 (0:2)
Zabełków – Turza Śląska 1:3 (1:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Turza Śląska | 1 | 3 | 3:1 |
2. | Rogów | 1 | 3 | 2:0 |
2. | Zawada | 1 | 3 | 2:0 |
4. | Zabełków | 1 | 0 | 1:3 |
5. | Olza | 1 | 0 | 0:2 |
5. | Chałupki | 1 | 0 | 0:2 |
Zapowiedź II kolejki (31.08.2014)
Zawada – Rogów (nd 11:00), Turza Śląska – Olza (nd 11:00), Chałupki – Zabełków (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (23/24.08.2014)
Krzyżkowice – Pszów 2:10 (0:4)
Kokoszyce – Lyski 6:4 (3:1)
Kobyla – Nieboczowy 4:4 (1:1)
Gorzyce – Brzezie 8:1 (2:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 1 | 3 | 10:2 |
2. | Gorzyce | 1 | 3 | 8:1 |
3. | Kokoszyce | 1 | 3 | 6:4 |
4. | Nieboczowy | 1 | 1 | 4:4 |
4. | Kobyla | 1 | 1 | 4:4 |
6. | Lyski | 1 | 0 | 4:6 |
7. | Brzezie | 1 | 0 | 1:8 |
8. | Krzyżkowice | 1 | 0 | 2:10 |
Zapowiedź II kolejki (31.08.2014)
Brzezie – Krzyżkowice (nd 11:00), Nieboczowy – Gorzyce (nd 11:00), Kokoszyce – Kobyla (nd 11:00), Lyski – Pszów (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki I kolejki (23/24.08.2014)
Gamów – Rafako Racibórz 2:4 (1:1)
Kuźnia Raciborska – Borucin 3:3 (2:1)
Płonia Racibórz – Owsiszcze 2:2 (1:1)
Ocice Racibórz – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 1 | 3 | 4:2 |
2. | Borucin | 1 | 1 | 3:3 |
2. | Kuźnia Raciborska | 1 | 1 | 3:3 |
4. | Owsiszcze | 1 | 1 | 2:2 |
4. | Płonia Racibórz | 1 | 1 | 2:2 |
6. | Ocice Racibórz | 0 | 0 | 0:0 |
7. | Gamów | 1 | 0 | 2:4 |
Zapowiedź II kolejki (31.08.2014)
Gamów – Kuźnia Raciborska (nd 11:00), Ocice Racibórz – Płonia Racibórz (nd 11:00), Rafako Racibórz – Owsiszcze (nd 11:00), Borucin – pauza.
SAM JESTES LAMUSEM PADALCU ZAPADŁEJ WSI ~;***
ROGÓW HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA LAMUSY