Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzi piłkarze RKP ROW Rybnik najlepsi w Świerklanach

Osiem drużyn rywalizowało o zwycięstwo w turnieju piłki nożnej rocznika 2002 i młodszych, który odbył się z okazji pierwszej rocznicy klubu KS Świerklany.

Młodzi piłkarze RKP ROW Rybnik najlepsi w Świerklanach
Gospodarze turnieju, piłkarze KS Świerklany, z brązowymi medalami i pucharem za trzecie miejsce

W zawodach, które rozegrano na sztucznej murawie boiska w Świerklanach, poza gospodarzami wystąpili młodzi reprezentanci AKS Mikołów, MKS Zaborze Zabrze, RKP ROW Rybnik, LKS Jedność Jejkowice, LKS Płomień Ochojec oraz dwie drużyny MKS Żory. Pomimo nie najlepszej pogody, zacięta rywalizacja trwała od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. W pierwszym etapie turnieju drużyny zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy, gdzie grano systemem każdy z każdym. Następnie ekipy z dwóch pierwszych miejsc walczyły ze sobą o miejsca 1-4, zaś pozostałe rywalizowały o pozycje 5-8. Ostatecznie złote medale i największy z pucharów trafiły w ręce piłkarzy RKP ROW Rybnik, którzy w finale, po rzutach karnych pokonali MKS Zaborze Zabrze. Na najniższym szczeblu podium stanęli natomiast gospodarze turnieju, po zwycięstwie 2:0 nad AKS Mikołów. Królem strzelców całej imprezy został Mariusz Połyński z MKS Żory I, najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Heroka z KS Świerklany, zaś najlepszym zawodnikiem Oskara Walę z RKP ROW Rybnik.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~koloa (188.137. * .224) 14.11.2018 16:14

muj kolega tam jest xddd

~maamaa (87.205. * .30) 04.09.2014 21:38
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

nasze perełki :)