SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Energetyk ROW Rybnik powrócił do ścisłej czołówki. Bełk wciąż bezpieczny na samym szczycie. Nędza zdeklasowała rywala i została wiceliderem. Granica Ruptawa przeskoczyła Gwiazdę Skrzyszów. Naprzód Borucin imponuje wysoką formą strzelecką. Polonia Łaziska i Radziejów-Popielów zanotowały potknięcia. Chałupki z Czerwionką nadal bez straty punktów, a Brzezie nowym przodownikiem swojej grupy. Jankowice mistrzem jesieni w raciborskiej C klasie. Zapraszamy do lektury!
II liga
Wyniki XIV kolejki (24/26.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Legionovia Legionowo 2:1 (2:0)
Rozwój Katowice – Limanovia Limanowa 4:1 (1:0)
Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec 0:0
Siarka Tarnobrzeg – Okocimski Brzesko 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (2:1)
Stal Stalowa Wola – Stal Mielec 0:2 (0:0)
Znicz Pruszków – Raków Częstochowa 0:0
Nadwiślan Góra – Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (1:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kluczbork | 14 | 27 | 21:9 |
2. | Rozwój Katowice | 14 | 27 | 23:12 |
3. | Energetyk ROW Rybnik | 14 | 26 | 21:11 |
4. | Siarka Tarnobrzeg | 14 | 26 | 17:12 |
5. | Stargard Szczeciński | 14 | 24 | 19:15 |
6. | Stal Stalowa Wola | 14 | 24 | 18:14 |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 14 | 23 | 20:15 |
8. | Stal Mielec | 14 | 22 | 15:14 |
9. | Raków Częstochowa | 14 | 21 | 17:10 |
10. | Znicz Pruszków | 14 | 21 | 16:12 |
11. | Legionovia Legionowo | 14 | 18 | 15:12 |
12. | Nadwiślan Góra | 14 | 18 | 18:20 |
13. | Okocimski Brzesko | 14 | 16 | 11:16 |
14. | Kotwica Kołobrzeg | 14 | 13 | 20:21 |
15. | Puszcza Niepołomice | 14 | 12 | 10:20 |
16. | Wisła Puławy | 14 | 12 | 12:23 |
17. | Limanovia Limanowa | 14 | 9 | 7:24 |
18. | Górnik Wałbrzych | 14 | 5 | 8:28 |
Zapowiedź XV kolejki (30.10/02.11.2014)
Kotwica Kołobrzeg – Kluczbork (cz 18:00), Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków (cz 18:00), Okocimski Brzesko – Energetyk ROW Rybnik (pt 13:00), Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola (pt 13:00), Stal Mielec – Górnik Wałbrzych (pt 17:00), Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy (nd 12:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg (nd 13:00), Limanovia Limanowa – Nadwiślan Góra (nd 13:00), Raków Częstochowa – Rozwój Katowice (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XVI kolejki (25/26.10.2014)
Pniówek Pawłowice – Skalnik Gracze 5:0 (2:0)
Ruch Chorzów II – Jastrzębie 2:1 (0:0)
Szombierki Bytom – Polonia Bytom 0:0
Ruch Zdzieszowice – Grunwald Ruda Śląska 6:2 (2:1)
Rekord Bielsko-Biała – Górnik Wesoła 4:1 (1:0)
Polonia Łaziska Górne – Małapanew Ozimek 1:2 (0:2)
Stal Bielsko-Biała – Odra Opole 2:2 (0:1)
Skra Częstochowa – Górnik Zabrze II 2:2 (0:1)
Piast Gliwice II – Swornica Czarnowąsy 1:1 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec 1:0 (1:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Polonia Bytom | 16 | 37 | 41:10 |
2. | Odra Opole | 16 | 34 | 36:20 |
3. | Skra Częstochowa | 16 | 30 | 33:13 |
4. | Ruch Zdzieszowice | 16 | 30 | 30:16 |
5. | Stal Bielsko-Biała | 16 | 29 | 34:15 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 16 | 28 | 31:22 |
7. | Jastrzębie | 16 | 27 | 24:19 |
8. | Polonia Łaziska Górne | 16 | 25 | 18:19 |
9. | Pniówek Pawłowice | 16 | 24 | 23:16 |
10. | Górnik Zabrze II | 16 | 23 | 32:24 |
11. | Szombierki Bytom | 16 | 23 | 23:18 |
12. | Czaniec | 16 | 22 | 12:17 |
13. | Ruch Chorzów II | 16 | 21 | 29:34 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 16 | 19 | 20:32 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 16 | 18 | 18:28 |
16. | Podbeskidzie B-B II | 16 | 17 | 20:21 |
17. | Górnik Wesoła | 16 | 16 | 24:35 |
18. | Małapanew Ozimek | 16 | 9 | 9:37 |
19. | Piast Gliwice II | 16 | 8 | 18:41 |
20. | Skalnik Gracze | 16 | 7 | 12:50 |
Zapowiedź XVII kolejki (31.10/02.11.2014)
Skalnik Gracze – Polonia Łaziska Górne (pt 13:30), Odra Opole – Szombierki Bytom (pt 19:00), Grunwald Ruda Śląska – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 11:00), Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała (nd 13:00), Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (nd 13:00), Swornica Czarnowąsy – Stal Bielsko-Biała (nd 13:00), Górnik Wesoła – Piast Gliwice II (nd 13:00), Małapanew Ozimek – Ruch Zdzieszowice (nd 13:00), Czaniec – Ruch Chorzów II (nd 13:00), Polonia Bytom – Skra Częstochowa (nd 14:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XIII kolejki (25/26.10.2014)
Górnik Pszów – Unia Turza Śląska 0:1 (0:0)
Szczakowianka Jaworzno – Unia Racibórz 5:0 (2:0)
Gwarek Ornontowice – Bełk 2:3 (1:2)
Forteca Świerklany – Drzewiarz Jasienica 1:0 (1:0)
Krupiński Suszec – Czarni-Góral Żywiec 1:1 (0:0)
Bojszowy – Gieksa Katowice II 1:1 (0:1)
Iskra Pszczyna – Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
Podlesianka Katowice – Jedność Przyszowice 0:4 (0:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 13 | 32 | 41:10 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 13 | 27 | 27:9 |
3. | Forteca Świerklany | 13 | 25 | 22:13 |
4. | Krupiński Suszec | 13 | 22 | 22:24 |
5. | Gwarek Ornontowice | 13 | 19 | 19:21 |
6. | Gieksa Katowice II | 13 | 18 | 33:21 |
7. | Szczakowianka Jaworzno | 13 | 18 | 21:15 |
8. | Jedność Przyszowice | 13 | 18 | 30:29 |
9. | Bojszowy | 13 | 17 | 16:18 |
10. | Unia Racibórz | 13 | 16 | 27:36 |
11. | Unia Turza Śląska | 13 | 15 | 17:20 |
12. | Czarni-Góral Żywiec | 13 | 15 | 17:26 |
13. | Iskra Pszczyna | 13 | 14 | 16:25 |
14. | Radziechowy-Wieprz | 13 | 12 | 19:22 |
15. | Górnik Pszów | 13 | 11 | 14:33 |
16. | Podlesianka Katowice | 13 | 9 | 11:30 |
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Unia Turza Śląska – Gwarek Ornontowice (nd 13:00), Górnik Pszów – Radziechowy-Wieprz (nd 13:00), Jedność Przyszowice – Unia Racibórz (nd 13:00), Gieksa Katowice II – Krupiński Suszec (nd 13:00), Drzewiarz Jasienica – Szczakowianka Jaworzno (nd 13:00), Czarni-Góral Żywiec – Iskra Pszczyna (nd 13:00), Podlesianka Katowice – Bojszowy (nd 13:00), Forteca Świerklany – Bełk (nd 13:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XIII kolejki (25/26.10.2014)
Nędza – Sokół Orzesze 10:0 (5:0)
Wyzwolenie Chorzów – Buk Rudy 1:1 (0:1)
Wilki Wilcza – Energetyk ROW Rybnik II 0:0
Zamkowiec Toszek – Zuch Orzepowice 0:3 (0:1)
Urania Ruda Śląska – Wawel Wirek 4:2 (1:1)
Zabrze-Kończyce – Rachowice 4:1 (2:1)
Łabędy – Czarni Pyskowice 7:1 (1:0)
Tempo Paniówki – Orzeł Mokre 1:2 (0:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 13 | 34 | 47:8 |
2. | Nędza | 13 | 27 | 40:14 |
3. | Urania Ruda Śląska | 13 | 27 | 37:21 |
4. | Wyzwolenie Chorzów | 13 | 27 | 26:11 |
5. | Wilki Wilcza | 13 | 26 | 27:12 |
6. | Wawel Wirek | 13 | 24 | 24:17 |
7. | Orzeł Mokre | 13 | 20 | 18:15 |
8. | Łabędy | 13 | 18 | 20:16 |
9. | Buk Rudy | 13 | 18 | 18:22 |
10. | Rachowice | 13 | 17 | 21:23 |
11. | Tempo Paniówki | 13 | 13 | 20:21 |
12. | Zabrze-Kończyce | 13 | 13 | 20:36 |
13. | Zamkowiec Toszek | 13 | 13 | 15:32 |
14. | Zuch Orzepowice | 13 | 13 | 22:40 |
15. | Czarni Pyskowice | 13 | 4 | 16:48 |
16. | Sokół Orzesze | 13 | 2 | 5:40 |
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Buk Rudy – Urania Ruda Śląska (nd 13:00), Energetyk ROW Rybnik II – Wyzwolenie Chorzów (nd 13:00), Zuch Orzepowice – Czarni Pyskowice (nd 13:00), Orzeł Mokre – Nędza (nd 13:00), Wawel Wirek – Zabrze-Kończyce (nd 13:00), Zamkowiec Toszek – Wilki Wilcza (nd 13:00), Rachowice – Tempo Paniówki (nd 13:00), Sokół Orzesze – Łabędy (nd 13:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XIII kolejki (25/26.10.2014)
Rymer Rybnik – Granica Ruptawa 0:2 (0:1)
Silesia Lubomia – Gołkowice 4:2 (2:1)
Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów 5:2 (2:1)
Tworków – Przyszłość Rogów 1:4 (0:2)
Jedność Jejkowice – Polonia Marklowice 5:0 (1:0)
Naprzód Syrynia – Rafako Racibórz 1:1 (0:0)
Naprzód Czyżowice – Dąb Gaszowice 4:1 (3:1)
Płomień Połomia – Naprzód Zawada 0:1 (0:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 13 | 27 | 24:13 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 13 | 26 | 26:14 |
3. | Przyszłość Rogów | 13 | 23 | 25:14 |
4. | Rafako Racibórz | 13 | 23 | 19:15 |
5. | Rymer Rybnik | 13 | 21 | 27:17 |
6. | Dąb Gaszowice | 13 | 21 | 23:21 |
7. | Krzyżanowice | 13 | 20 | 22:22 |
8. | Silesia Lubomia | 13 | 19 | 21:20 |
9. | Naprzód Zawada | 13 | 19 | 16:24 |
10. | Gołkowice | 13 | 18 | 31:25 |
11. | Naprzód Czyżowice | 13 | 17 | 31:30 |
12. | Polonia Marklowice | 13 | 17 | 17:24 |
13. | Jedność Jejkowice | 13 | 13 | 20:25 |
14. | Naprzód Syrynia | 13 | 10 | 27:33 |
15. | Płomień Połomia | 13 | 10 | 17:27 |
16. | Tworków | 13 | 6 | 13:35 |
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Przyszłość Rogów – Gołkowice (nd 11:00), Rafako Racibórz – Rymer Rybnik (nd 13:00), Tworków – Jedność Jejkowice (nd 13:00), Granica Ruptawa – Krzyżanowice (nd 13:00), Dąb Gaszowice – Naprzód Syrynia (nd 13:00), Naprzód Zawada – Naprzód Czyżowice (nd 13:00), Gwiazda Skrzyszów – Silesia Lubomia (nd 13:00), Polonia Marklowice – Płomień Połomia (nd 13:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XII kolejki (25/26.10.2014)
Pietrowice Wielkie – Buków 1:1 (0:0)
Ocice Racibórz – Nowa Wieś 5:2 (3:1)
Gorzyce – Kuźnia Raciborska 0:3 (0:1)
Cyprzanów – Czernica 1:5 (0:2)
Raszczyce – Owsiszcze 3:2 (2:0)
Gamów – Krzanowice 1:2 (0:1)
Kornowac – Studzienna 3:3 (0:2)
Pawłów – Borucin 2:11 (2:5)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 12 | 34 | 56:21 |
2. | Krzanowice | 12 | 28 | 36:16 |
3. | Czernica | 12 | 27 | 38:20 |
4. | Raszczyce | 12 | 26 | 40:22 |
5. | Kuźnia Raciborska | 12 | 21 | 31:22 |
6. | Gorzyce | 12 | 17 | 27:25 |
7. | Pietrowice Wielkie | 12 | 17 | 27:27 |
8. | Nowa Wieś | 12 | 16 | 24:20 |
9. | Buków | 12 | 16 | 23:28 |
10. | Studzienna | 12 | 15 | 24:32 |
11. | Gamów | 12 | 13 | 20:24 |
12. | Ocice Racibórz | 12 | 13 | 21:29 |
13. | Cyprzanów | 12 | 9 | 18:29 |
14. | Owsiszcze | 12 | 8 | 17:33 |
15. | Pawłów | 12 | 8 | 21:52 |
16. | Kornowac | 12 | 4 | 13:36 |
Zapowiedź XIII kolejki (02.11.2014)
Borucin – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Nowa Wieś – Pawłów (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Raszczyce (nd 11:00), Czernica – Ocice Racibórz (nd 11:00), Krzanowice – Gorzyce (nd 11:00), Buków – Kornowac (nd 11:00), Studzienna – Gamów (nd 11:00), Owsiszcze – Cyprzanów (nd 11:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIII kolejki (25/26.10.2014)
Niewiadom – Rój 2:3 (0:0)
Wilchwy – Radlin 5:3 (2:2)
Mszana – Łaziska 2:0 (1:0)
Rydułtowy – Baranowice 3:1 (2:0)
Grabownia-Golejów – Chwałowice 3:3 (0:0)
Ochojec – Radziejów-Popielów 3:1 (1:1)
Gotartowice – Boguszowice 0:0
Dębieńsko – Książenice 1:4 (1:2)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 13 | 29 | 29:14 |
2. | Radziejów-Popielów | 13 | 26 | 36:17 |
3. | Rydułtowy | 13 | 25 | 28:17 |
4. | Gotartowice | 13 | 21 | 25:19 |
5. | Wilchwy | 13 | 21 | 33:29 |
6. | Ochojec | 13 | 21 | 21:20 |
7. | Książenice | 13 | 20 | 37:27 |
8. | Boguszowice | 13 | 20 | 32:23 |
9. | Dębieńsko | 13 | 17 | 30:26 |
10. | Baranowice | 13 | 17 | 26:30 |
11. | Niewiadom | 13 | 16 | 30:36 |
12. | Radlin | 13 | 16 | 23:29 |
13. | Mszana | 13 | 11 | 18:28 |
14. | Rój | 13 | 11 | 16:38 |
15. | Chwałowice | 13 | 10 | 24:31 |
16. | Grabownia-Golejów | 13 | 10 | 17:41 |
Zapowiedź XIV kolejki (02.11.2014)
Rój – Rydułtowy (nd 11:00), Łaziska – Wilchwy (nd 13:30), Chwałowice – Boguszowice (nd 13:30), Radlin – Gotartowice (nd 13:30), Radziejów-Popielów – Niewiadom (nd 13:30), Baranowice – Mszana (nd 13:30), Książenice – Ochojec (nd 13:30), Grabownia-Golejów – Dębieńsko (nd 13:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XI kolejki (25/26.10.2014)
Chałupki – Bieńkowice 3:2 (1:1)
Krzyżkowice – Rogów II 3:4 (3:1)
Wojnowice – Kokoszyce 1:1 (0:1)
Rzuchów – Nieboczowy 6:3 (3:2)
Tworków II – Zabełków 7:0 (5:0)
Czyżowice II – Olza 3:5 (2:3)
Płonia Racibórz – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 10 | 30 | 37:9 |
2. | Płonia Racibórz | 10 | 18 | 32:23 |
3. | Rzuchów | 10 | 18 | 35:28 |
4. | Rogów II | 10 | 16 | 21:19 |
5. | Bieńkowice | 10 | 15 | 22:22 |
6. | Olza | 11 | 14 | 29:29 |
7. | Kokoszyce | 10 | 13 | 20:22 |
8. | Tworków II | 11 | 13 | 26:33 |
9. | Krzyżkowice | 10 | 11 | 19:22 |
10. | Nieboczowy | 10 | 11 | 22:29 |
11. | Czyżowice II | 10 | 10 | 30:35 |
12. | Wojnowice | 10 | 9 | 17:25 |
13. | Zabełków | 10 | 8 | 19:32 |
Zapowiedź XII kolejki (02.11.2014)
Czyżowice II – Tworków II (nd 11:00), Kokoszyce – Rzuchów (nd 11:00), Płonia Racibórz – Wojnowice (nd 13:30), Nieboczowy – Krzyżkowice (nd 13:30), Zabełków – Bieńkowice (nd 13:30), Rogów II – Chałupki (nd 14:00), Olza – pauza.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XI kolejki (25/26.10.2014)
Babice – Rudnik 4:2 (3:1)
Zawada Książęca – Pstrążna 1:0 (1:0)
Markowice – Górki Śląskie 4:0 (4:0)
Kobyla – Grzegorzowice 2:0 (2:0)
Brzezie – Siedliska 6:0 (3:0)
Adamowice – Lyski 4:0 (2:0)
Gaszowice II – Ruda Kozielska 4:3 (3:1)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 11 | 25 | 37:15 |
2. | Lyski | 11 | 24 | 39:21 |
3. | Zawada Książęca | 11 | 23 | 28:18 |
4. | Adamowice | 11 | 23 | 28:25 |
5. | Kobyla | 11 | 19 | 36:24 |
6. | Markowice | 11 | 19 | 19:13 |
7. | Górki Śląskie | 11 | 17 | 17:22 |
8. | Gaszowice II | 11 | 16 | 34:24 |
9. | Ruda Kozielska | 11 | 14 | 31:28 |
10. | Siedliska | 11 | 11 | 16:32 |
11. | Rudnik | 11 | 8 | 25:37 |
12. | Grzegorzowice | 11 | 8 | 23:35 |
13. | Pstrążna | 11 | 8 | 20:37 |
14. | Babice | 11 | 6 | 16:38 |
Zapowiedź XII kolejki (02.11.2014)
Lyski – Ruda Kozielska (nd 13:30), Górki Śląskie – Brzezie (nd 13:30), Rudnik – Gaszowice II (nd 13:30), Grzegorzowice – Babice (nd 13:30), Siedliska – Kobyla (nd 13:30), Pstrążna – Markowice (nd 13:30), Adamowice – Zawada Książęca (nd 13:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XII kolejki (25/26.10.2014)
Czerwionka – Zwonowice 7:0 (2:0)
Jankowice – Kamień 4:2 (0:1)
Palowice – Rowień 6:0 (2:0)
Czuchów – Godów 2:4 (1:2)
Szeroka – Rogoźna 1:6 (1:2)
Jastrzębie-Bzie – Polaris Żory 3:2 (0:1)
Krostoszowice – Szczejkowice 8:0 (3:0)
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 12 | 36 | 53:8 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 12 | 33 | 55:14 |
3. | Rogoźna | 12 | 28 | 54:27 |
4. | Kamień | 12 | 23 | 41:27 |
5. | Godów | 12 | 22 | 24:18 |
6. | Palowice | 12 | 20 | 37:22 |
7. | Jankowice | 12 | 18 | 50:32 |
8. | Rowień | 12 | 13 | 19:41 |
9. | Czuchów | 12 | 10 | 26:54 |
10. | Krostoszowice | 12 | 10 | 29:59 |
11. | Szczejkowice | 12 | 9 | 16:44 |
12. | Szeroka | 11 | 8 | 24:40 |
13. | Zwonowice | 12 | 7 | 17:43 |
14. | Polaris Żory | 11 | 6 | 18:34 |
Zapowiedź XIII kolejki (08/09.11.2014)
Rogoźna – Jankowice (sb 13:30), Rowień – Szeroka (sb 13:30), Szczejkowice – Czerwionka (sb 13:30), Kamień – Jastrzębie-Bzie (nd 13:30), Zwonowice – Palowice (nd 13:30), Godów – Krostoszowice (nd 13:30), Polaris Żory – Czuchów (nd 13:30).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki IX kolejki (25/26.10.2014)
Zawada II – Bolesław 3:2 (2:0)
Borucin II – Bełsznica 8:2 (5:0)
Pawłów II – Turza Śląska II 1:6 (0:4)
Jankowice – Pietraszyn 5:0 (3:0)
Dzimierz – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 8 | 21 | 40:6 |
2. | Turza Śląska II | 8 | 19 | 31:11 |
3. | Bolesław | 8 | 16 | 22:20 |
4. | Dzimierz | 8 | 13 | 21:14 |
5. | Borucin II | 8 | 9 | 26:29 |
6. | Pawłów II | 8 | 9 | 26:34 |
7. | Zawada II | 8 | 9 | 12:23 |
8. | Bełsznica | 8 | 7 | 19:31 |
9. | Pietraszyn | 8 | 1 | 9:38 |
Rozgrywki rundy jesiennej dobiegły końca.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XII kolejki (25/26.10.2014)
Świerklany II – Jastrzębie II 1:1 (0:0)
Skrzyszów II – Dębieńsko II 6:1 (3:1)
Stanowice – Szczerbice 6:4 (2:2)
Skrbeńsko – Ruptawa II 3:2 (2:1)
Leszczyny – Gołkowice II 2:3 (0:1)
Chwałęcice – Kleszczów 1:3 (1:1)
Bełk II – pauza
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 11 | 29 | 61:11 |
2. | Skrzyszów II | 11 | 27 | 43:19 |
3. | Gołkowice II | 11 | 26 | 41:18 |
4. | Ruptawa II | 11 | 21 | 62:24 |
5. | Skrbeńsko | 11 | 20 | 37:22 |
6. | Stanowice | 12 | 20 | 45:36 |
7. | Świerklany II | 11 | 19 | 42:23 |
8. | Kleszczów | 11 | 14 | 34:38 |
9. | Dębieńsko II | 11 | 10 | 17:62 |
10. | Leszczyny | 11 | 7 | 19:41 |
11. | Szczerbice | 11 | 6 | 31:48 |
12. | Bełk II | 11 | 6 | 15:50 |
13. | Chwałęcice | 11 | 3 | 11:66 |
Zapowiedź XIII kolejki (08/09.11.2014)
Dębieńsko II – Świerklany II (sb 13:30), Jastrzębie II – Bełk II (nd 13:30), Gołkowice II – Skrzyszów II (nd 13:30), Ruptawa II – Leszczyny (nd 13:30), Kleszczów – Skrbeńsko (nd 13:30), Szczerbice – Chwałęcice (nd 13:30), Stanowice – pauza.
Szczególnie z meczu Gaszowice II - R.kozielska wyrzucił trenera z ławki a później wpóścił go na boisko jako zawodnika bardziej był zainteresowany kibicami z R. Kozielskiej niż grą, wyrzucił zawodnik Koziołków za nic i Gaszowic za to ,że był kopany od tyłu i sobie przeklnął a pierwszą kartke dostał i tu cytuję "Panie sędzio niech pan nie reaguje na tego pana tylko grajmy"oczywiście na temat meczu można pisać więcej tylko szkoda czasu, mecz spokojny na szczęście bo chyba grali byśmy do dzisiaj, wiem tylko jedno, oni wogóle nie znają przepisów chyba, że z 1970 roku!!!!tak jest co tydzień, szkoda niedzieli!!!!
Brawa dla działaczy Jastrzebia!Ruch prosił o przełozenie ale ich olali.Wzamian za to półgłówki straciły gola w ostatniej minucie.I bardzo dobrze
tez dzieki tatusiowi wszendzie sie pcha a nic nie potrafi sedziowac moze w trampkarzach
Sędziowie są super. Szczególnie Piwko. :D
sędziowie w podokręgu Racibórz to KATASTROFA