Futsal SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Ekipa Tritle wielkimi krokami zmierza po tytuł mistrzowski XIV edycji halowej ligi piłki nożnej. Plejada innych drużyn musi walczyć o każdy punkt i jak najlepsze miejsca w końcowym rozrachunku. Rywalizacja zespołów II ligi wkracza w decydują fazę rundy zasadniczej. Mat-Bruk jako pierwszy zameldował się na samym szczycie w swojej grupie. Zapraszamy do lektury.
I liga (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (20/21.12.2014)
Galaktikos – Cukiernia Gianni 8:3 (2:1)
Kamil Knura 4, Patryk Knura 2, Karol Knura, Jarosław Marcisz – Sebastian Pytlarz, Artur Potaczek, Mateusz Kocot.
Pędzące Byki – Feniks 4:2 (2:0)
Michał Zieliński 3, Grzegorz Dancewicz – Grzegorz Benedyk 2.
Harpagany AU – Wychylylybymy 2:5 (0:0)
Wojciech Pytlik, Mateusz Goral (samobójcza) – Rafał Chałupiński 2, Piotr Sromek, Piotr Święty, Mateusz Goral.
M&D Metallbau – Daddy Day Care 7:4 (3:3)
Sebastian Kieżyński 3, Jerzy Halfar 2, Tomasz Adamczyk, Tomasz Wyrobek – Wojciech Grabiniok 4.
Limfo-Med – Tritle 1:3 (0:0)
Rafał Drożdż – Artur Gać, Kamil Glenc, Kamil Benauer.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Tritle | 5 | 15 | 26:8 |
2. | Cukiernia Gianni | 4 | 9 | 24:13 |
3. | Wychylylybymy | 4 | 9 | 16:8 |
4. | Limfo-Med | 4 | 7 | 24:14 |
5. | M&D Metallbau | 3 | 6 | 17:17 |
6. | Pędzące Byki | 4 | 4 | 17:17 |
7. | Galaktikos | 4 | 4 | 17:30 |
8. | Daddy Day Care | 5 | 3 | 18:25 |
9. | Harpagany AU | 4 | 3 | 10:18 |
10. | Feniks | 5 | 1 | 9:28 |
Zapowiedź VIII kolejki (27/28.12.2014)
Wychylylybymy – Galaktikos (sb 19:00), Cukiernia Gianni – M&D Metallbau (sb 20:00), Feniks – M&D Metallbau (nd 18:00), Tritle – Pędzące Byki (nd 19:00), Daddy Day Care – Harpagany AU (nd 20:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II liga – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (19/22.12.2014)
Sami Swoi – AMJ Dach-Mig 3:15 (1:3)
Mateusz Rudek 3 – Stefan Pawlik 3, Michał Sala 3, Piotr Wieder 3, Marek Pytlik 3, Paweł Paprocki, Michał Fulneczek, Marcin Wieder.
KO-WYN MOW Rudy – Sześć stów w plecy 2:15 (0:8)
Remigiusz Luterek 2 – Mateusz Warzeszka 4, Patryk Buchcik 3, Marcin Franiczek 2, Adrian Tlon 2, Sebastian Miłota 2, Krzysztof Pientka, Kamil Cisz.
BJK Group Team – Pivexin Technology 4:9 (2:4)
Kevin Kostka 2, Paweł Czerny, Paweł Gniewek – Jakub Wojteczek 4, Mateusz Grund 3, Seweryn Strachota, Tomasz Kanclerz.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Sześć stów w plecy | 5 | 15 | 56:10 |
2. | Szykowna Drużyna | 5 | 12 | 54:19 |
3. | AMJ Dach-Mig | 5 | 12 | 49:18 |
4. | Pivexin Technology | 5 | 6 | 25:30 |
5. | Sami Swoi | 5 | 6 | 22:39 |
6. | KO-WYN MOW Rudy | 6 | 3 | 21:51 |
7. | BJK Group Team | 5 | 0 | 12:72 |
Zapowiedź VIII kolejki (27/28.12.2014)
Pivexin Technology – AMJ Dach-Mig (sb 17:00), Szykowna Drużyna – Sześć stów w plecy (nd 16:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (19/22.12.2014)
Burbon – Grotrans 3:9 (1:5)
Paweł Grzybek, Piotr Grzybek, Daniel Mrozek – Rafał Fojcik 3, Tomasz Kierek 2, Mateusz Kudla 2, Dominik Nowak, Dawid Rzodeczko.
Płomień – ŚKSN Rybnik 4:5 (1:2)
Kamil Szałkowski, Tomasz Lemiesz, Kamil Kubala, Marcin Lukoszek – Arkadiusz Kozyra 2, Patryk Brzóska, Mateusz Muller, Rafał Mandrysz.
Piękny Trawnik – BKS Ćmy Barowe 2:5 (1:2)
Dominik Chory 2 – Dawid Fryt 2, Wojciech Podolak 2, Bartosz Żagiel.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | ŚKSN Rybnik | 5 | 13 | 30:17 |
2. | Grotrans | 5 | 9 | 46:14 |
3. | Płomień | 4 | 9 | 37:9 |
4. | Nankatsu FC | 4 | 9 | 21:13 |
5. | Burbon | 5 | 4 | 16:33 |
6. | BKS Ćmy Barowe | 5 | 2 | 15:24 |
7. | Piękny Trawnik | 6 | -3 | 5:60 |
Zapowiedź VIII kolejki (27/28.12.2014)
ŚKSN Rybnik – Grotrans (sb 18:00), Burbon – Nankatsu FC (nd 15:00), BKS Ćmy Barowe – Płomień (nd 17:00).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II liga – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (20/21.12.2014)
Partner – Mat-Bruk 3:4 (1:1)
Marcin Rusin, Rafał Haras, Dawid Węgrzyn – Artur Kuczera 2, Bartłomiej Socha, Szymon Zacharko.
Brygada Argo – Iras Team 1:6 (1:1)
Tomasz Kopiec – Jacek Świerczyński 4, Adam Bohonos, Łukasz Zajda.
Cranberry Team – Klama Team 4:6 (0:2)
Michał Koczor 2, Michał Radecki, Krzysztof Szamara – Piotr Ligocki 3, Denis Kocur 3.
TABELA
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Mat-Bruk | 6 | 18 | 44:17 |
2. | Partner | 5 | 12 | 35:15 |
3. | Iras Team | 6 | 9 | 31:22 |
4. | RS Bau Grzegorzowice | 5 | 7 | 23:31 |
5. | Klama Team | 6 | 7 | 19:36 |
6. | Brygada Argo | 5 | 3 | 16:25 |
7. | Cranberry Team | 5 | 0 | 12:34 |
Zapowiedź VIII kolejki (27.12.2014)
RS Bau Grzegorzowice – Cranberry Team (sb 16:00), Partner – Brygada Argo (sb 21:00).
Który to jest Racibórz ??
Tutaj :) http://sport.nowiny.pl/105363-zdjecia-hlpn-mat-bruk-kroluje-w-drugiej-lidze.html
a gdzie zdjęcia z Prtnera z mat brukiem?