Futsal SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Sporo ciekawych rezultatów padło w kolejnej serii futsalowych pojedynków. Większość ekip zapomniała już o świętach i z pełnym zaangażowaniem walczyła o ligowe punkty. Zapraszamy do lektury kompletu wyników, strzelców bramek ostatnich spotkań, aktualnych tabel i zapowiedzi.
I liga (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27/28.12.2014)
Wychylylybymy – Galaktikos 5:4 (2:2)
Piotr Święty 2, Rafał Chałupiński, Patryk Pundyk, Łukasz Ploch – Mateusz Kołodziejczyk, Patryk Knura, Rafał Kotala, Kamil Warnicki.
Cukiernia Gianni – M&D Metallbau 13:4 (4:2)
Artur Potaczek 5, Mateusz Kocot 4, Rafał Wróblewski 2, Michał Joszko, Sebastian Pytlarz (samobójcza) – Przemysław Ekiert 2, Tomasz Adamczyk, Krzysztof Cerkowniak.
Feniks – M&D Metallbau 4:2 (1:1)
Robert Rogalski 2, Patryk Baka, Michał Wyrzykowski – Krzysztof Cerkowniak, Jerzy Halfar.
Tritle – Pędzące Byki 4:1 (1:0)
Kamil Benauer 2, Artur Gać, Kamil Glenc – Paweł Szulc.
Daddy Day Care – Harpagany AU 8:3 (3:0)
Wojciech Grabiniok 4, Damian Botorek 2, Denis Abramczyk, Paweł Urbisz – Sebastian Kapinos 2, Szymon Kubów.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tritle | 6 | 18 | 30:9 |
2. | Cukiernia Gianni | 5 | 12 | 37:17 |
3. | Wychylylybymy | 5 | 12 | 21:12 |
4. | Limfo-Med | 4 | 7 | 24:14 |
5. | Daddy Day Care | 6 | 6 | 26:28 |
6. | M&D Metallbau | 5 | 6 | 23:34 |
7. | Pędzące Byki | 5 | 4 | 18:21 |
8. | Galaktikos | 5 | 4 | 21:35 |
9. | Feniks | 6 | 4 | 13:30 |
10. | Harpagany AU | 5 | 3 | 13:26 |
Zapowiedź IX kolejki (02/05.01.2015)
Wychylylybymy – Pędzące Byki (pt 20:00), Daddy Day Care – Limfo-Med (sb 19:00), M&D Metallbau – Tritle (sb 20:00), Daddy Day Care – Galaktikos (nd 18:00), Wychylylybymy – Cukiernia Gianni (nd 19:00), M&D Metallbau – Harpagany AU (pn 21:00).
II liga – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27/28.12.2014)
Pivexin Technology – AMJ Dach-Mig 6:7 (3:4)
Krzysztof Gadżała 2, Denis Dziób, Dawid Wysocki, Kamil Nowak, Marcin Zieliński – Piotr Wieder 2, Marek Pytlik 2, Michał Latoń, Martin Wojtek, Michał Fulneczek.
Szykowna Drużyna – Sześć stów w plecy 5:2 (2:1)
Michał Jureczko 2, Damian Pierścionek 2, Rafał Adamczyk – Marcin Franiczek, Patryk Buchcik.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Sześć stów w plecy | 6 | 15 | 58:15 |
2. | Szykowna Drużyna | 6 | 15 | 59:21 |
3. | AMJ Dach-Mig | 6 | 15 | 56:24 |
4. | Pivexin Technology | 6 | 6 | 31:37 |
5. | Sami Swoi | 5 | 6 | 22:39 |
6. | KO-WYN MOW Rudy | 6 | 3 | 21:51 |
7. | BJK Group Team | 5 | 0 | 12:72 |
Zapowiedź IX kolejki (02.01.2015)
BJK Group Team – Sami Swoi (pt 21:00).
II liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27/28.12.2014)
ŚKSN Rybnik – Grotrans 1:5 (0:2)
Rafał Mandrysz – Tomasz Kierek, Dominik Nowak, Dawid Rzodeczko, Mateusz Strzeduła, Łukasz Wojtyna.
Burbon – Nankatsu FC 6:4 (2:1)
Piotr Grzybek 2, Daniel Mrozek 2, Paweł Grzybek, Kamil Boczek – Mateusz Włodarczyk 3, Krzysztof Masny.
BKS Ćmy Barowe – Płomień 2:9 (0:4)
Dawid Fryt, Dawid Mosek – Tomasz Lemiesz 2, Kamil Szałkowski 2, Patryk Pytlik, Marcin Lukoszek, Wojciech Franica, Grzegorz Gawron, Grzegorz Scheithauer.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | ŚKSN Rybnik | 6 | 13 | 31:22 |
2. | Grotrans | 6 | 12 | 51:15 |
3. | Płomień | 5 | 12 | 46:11 |
4. | Nankatsu FC | 5 | 9 | 25:19 |
5. | Burbon | 6 | 7 | 22:37 |
6. | BKS Ćmy Barowe | 6 | 2 | 17:33 |
7. | Piękny Trawnik | 6 | -3 | 5:60 |
Zapowiedź IX kolejki (04.01.2015)
Płomień – Nankatsu FC (nd 17:00).
II liga – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (27.12.2014)
RS Bau Grzegorzowice – Cranberry Team 6:4 (2:3)
Michał Jurecki 2, Sebastian Sekuła 2, Marek Koliński, Dawid Pendziałek – Michał Koczor 2, Mateusz Stukator, Patryk Szamara.
Partner – Brygada Argo 4:3 (2:1)
Rafał Haras, Łukasz Haras, Marcin Rusin, Tomasz Kopiec (samobójcza) – Tomasz Kopiec, Andrzej Kaptur, Paweł Zwierzyna.
TABELA – po rundzie zasadniczej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Mat-Bruk | 6 | 18 | 44:17 |
2. | Partner | 6 | 15 | 39:18 |
3. | RS Bau Grzegorzowice | 6 | 10 | 29:35 |
4. | Iras Team | 6 | 9 | 31:22 |
5. | Klama Team | 6 | 7 | 19:36 |
6. | Brygada Argo | 6 | 3 | 19:29 |
7. | Cranberry Team | 6 | 0 | 16:40 |
źle po meczu ( BKS Ćmy Barowe – Płomień ) wybrali zawodnika meczu.Moim zdaniem powinien byc to bramkarz Płomienia tyn młody chłopak który pokazuje klase.
bezpośrednie pojedynki liczy się dopiero po rozegraniu wszystkich spotkań, a w tej frupie został do rozegrania jeszcze 1 mecz
2L 2G Płomień Powinien być drugi , ponieważ liczy sie bezpośredni pojedynek.
Decydują bramki tylko tych 3 bezpośrednich spotkań
do AMJ DachMIG moim zdanie powinny zdecydowac wszystkie bramki czyli bilans w wszystkich meczach ze wzgledu na to ze mecz meczowi nie rwony a u was wygral kazdy z kazdym i przegral wiec bilans ogólny bedzie brany pod uwaga
do AMJ DachMIG moim zdanie powinny zdecydowac wszystkie bramki czyli bilans w wszystkich meczach ze wzgledu na to ze mecz meczowi nie rwony a u was wygral kazdy z kazdym i przegral wiec bilans ogólny bedzie brany pod uwaga
braki kadrowe wykonczyly Szykowna.
to samo w drugiej grupie, drugiej ligi. Płomień ogral Grotrans a jest na 3 :>
Sześć stów w plecy – AMJ Dach-Mig 6:2, Szykowna Drużyna – AMJ Dach-Mig 4:8, Szykowna Drużyna – Sześć stów w plecy 5:2. Z tego wynika, że wszystkie drużyny mają po 3 punkty i zdecyduje bilans bramek, tj.:1 miejsce Sześć stów w plecy (bramki 8:7), 2 miejsce AMJ Dach-Mig (bramki 10:10), 3 miejsce Szykowna Drużyna (bramki 9:10)
a jak czołówce tej ligi kazdy wygral z kazdym?
po rozegraniu ostatniego meczu w tej grupie o kolejności na pierwszych 3 miejscach zedecyduje bilans bezpośrednich spotkań
ale i tak ciekawe jak organizatorzy rozwiążą ten problem
bo to nie jest jeszcze tabela końcowa, został jeden mecz do rozegrania
czemu AMJ Dachmig na 3 miejscu jak bezposrednio wygrali z szykowna druzyna