Futsal SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Cukiernia Gianni zatrzymała ekipę Tritle, która nadal jest głównym faworytem do mistrzowskiej korony. Losy końcowego triumfu rozstrzygną się dopiero na samym finiszu bieżących rozgrywek. Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w strefie spadkowej, gdzie degradacją zagrożonych jest wciąż 7 zespołów. Zapraszamy do lektury.
I liga (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (11.01.2015)
M&D Metallbau – Limfo-Med 5:3 (0:2)
Dariusz Binek 2, Tomasz Wyrobek 2, Tomasz Adamczyk – Paweł Karczewski 2, Roman Kowalczyk.
Daddy Day Care – Pędzące Byki 2:4 (0:0)
Damian Botorek, Damian Mazurek – Paweł Szulc 3, Andrzej Durda.
Galaktikos – Harpagany AU 2:3 (2:1)
Patryk Knura, Sebastian Margeciok – Andrzej Marców 2, Szymon Kubów.
Tritle – Cukiernia Gianni 6:9 (4:5)
Artur Gać 2, Kamil Glenc 2, Szymon Ciuberek, Dawid Bober – Artur Potaczek 4, Mateusz Kocot 3, Patryk Podstawka 2.
Wychylylybymy – Feniks 1:2 (0:1)
Łukasz Ploch – Michał Wyrzykowski, Robert Rogalski.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tritle | 8 | 21 | 45:25 |
2. | Cukiernia Gianni | 7 | 16 | 49:26 |
3. | Wychylylybymy | 8 | 16 | 35:21 |
4. | M&D Metallbau | 8 | 10 | 39:50 |
5. | Daddy Day Care | 9 | 9 | 37:39 |
6. | Limfo-Med | 6 | 7 | 29:27 |
7. | Pędzące Byki | 7 | 7 | 26:33 |
8. | Galaktikos | 7 | 7 | 28:39 |
9. | Harpagany AU | 7 | 7 | 20:32 |
10. | Feniks | 7 | 7 | 15:31 |
Zapowiedź XI kolejki (17/19.01.2015)
M&D Metallbau – Galaktikos (sb 21:00), Limfo-Med – Wychylylybymy (nd 19:00), Harpagany AU – Feniks (nd 20:00), Pędzące Byki – Cukiernia Gianni (pn 20:00).
II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (11.01.2015)
Sześć stów w plecy – Płomień 2:5 (2:2)
Patryk Buchcik, Mateusz Warzeszka – Marcin Lukoszek 2, Kamil Szałkowski, Tomasz Lemiesz.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Mat-Bruk | 1 | 3 | 6:2 |
2. | Płomień | 1 | 3 | 5:2 |
3. | Sześć stów w plecy | 2 | 0 | 4:11 |
Zapowiedź meczu II rundy (19.01.2015)
Płomień – Mat-Bruk (pn 21:00).
II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (11.01.2015)
Partner – ŚKSN Rybnik 6:2 (4:2)
Łukasz Haras 3, Dawid Węgrzyn 3 – Arkadiusz Kozyra, Rafał Mandrysz.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Partner | 2 | 6 | 12:3 |
2. | ŚKSN Rybnik | 1 | 0 | 2:6 |
3. | AMJ Dach-Mig | 1 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź meczu II rundy (17.01.2015)
AMJ Dach-Mig – ŚKSN Rybnik (sb 20:00).
II liga – grupa C (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie rozpoczną się 16.01.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Szykowna Drużyna | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Grotrans | 0 | 0 | 0:0 |
-. | RS Bau Grzegorzowice | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź meczu II rundy (16.01.2015)
Szykowna Drużyna – Grotrans (pt 21:00).
II liga – grupa D (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie rozpoczną się 18.01.2015 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Sami Swoi | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Nankatsu FC | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Iras Team | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź meczu II rundy (18.01.2015)
Nankatsu FC – Iras Team (nd 17:00).
II liga – grupa E (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (12.01.2015)
Pivexin Technology – Klama Team 6:5 (1:1)
Krzysztof Gadżała 3, Mateusz Grund 2, Marcin Zieliński – Denis Kocur 2, Grzegorz Czerner, Piotr Ligocki, Mateusz Marcinek.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Burbon | 1 | 3 | 6:1 |
2. | Pivexin Technology | 1 | 3 | 6:5 |
3. | Klama Team | 2 | 0 | 6:12 |
Zapowiedź meczu II rundy (18.01.2015)
Pivexin Technology – Burbon (nd 18:00).
II liga – grupa F (Podokręg Racibórz)
W dniach 09/12.01.2015 roku wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | BKS Ćmy Barowe | 1 | 3 | 4:0 |
2. | KO-WYN MOW Rudy | 0 | 0 | 0:0 |
3. | Brygada Argo | 1 | 0 | 0:4 |
Zapowiedź meczu II rundy (18.01.2015)
KO-WYN MOW Rudy – Brygada Argo (nd 21:00).
II liga – grupa G (Podokręg Racibórz)
Wynik meczu II rundy (12.01.2015)
BJK Group Team – Piękny Trawnik 2:12 (1:6)
Paweł Kołpiński, Adam Czerny – Denis Grud 4, Dominik Chory 3, Szymon Kubik 3, Krzysztof Kalisz 2.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Cranberry Team | 1 | 3 | 10:0 |
2. | Piękny Trawnik | 2 | 3 | 12:12 |
3. | BJK Group Team | 1 | 0 | 2:12 |
Zapowiedź meczu II rundy (16.01.2015)
BJK Group Team – Cranberry Team (pt 20:00).