Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrali zawody rejonowe i będą reprezentowali szkołę w województwie

30 marca 2015 roku w Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Kornowacu odbyły się gimnazjalne finały rejonowe w piłce ręcznej chłopców.

Wygrali zawody rejonowe i będą reprezentowali szkołę w województwie

Do turnieju przystąpiły 4 drużyny z: Pieców, Czuchowa, SMS w Raciborzu i Kornowaca - gospodarza imprezy.

Po rozlosowaniu półfinałów jako pierwsi na boisko wybiegli gimnazjaliści z Pieców i Czuchowa. Po 30 minutach gry mecz zakończył się wynikiem 14:10 dla Pieców. Drugi półfinał to pojedynek gospodarzy z raciborskim SMS-em, zakończony zwycięstwem Kornowaca 12:3. W meczu o 3. miejsce zwyciężyła drużyna z Czuchowa, pokonując SMS wynikiem 12:8.

Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem gospodarzy 13:7, tym samym gimnazjaliści z Kornowaca będą reprezentowali nasz rejon na zawodach wojewódzkich.

źródło: Gimnazjum w Kornowacu, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].