Piątek, 20 września 2019

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Adam Jachimowicz rozstał się z Dębem Gaszowice

06.05.2015 11:23 | 12 komentarzy | kozz

Ambicje zarówno trenera jak i w klubie z Gaszowic sięgały dużo wyżej. Celem była pierwsza trójka klasy okręgowej tymczasem wiosną Dąb mimo dobrej gry notuje słabe wyniki.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

39-letni szkoleniowiec Dębu Gaszowice rozstał się z klubem po półtorarocznej przygodzie. - Miałem wyższe cele, chciałem być w pierwszej trójce. Uważam, że drużyna jest dobrze przygotowana i wszystkie mecze za wyjątkiem tego z Silesią Lubomia były na dobrym poziomie. Brakowało szczęścia przy wykańczaniu akcji, przyczynił się także brak ważnych zawodników - Staszewskiego i Wójta. Doszliśmy z prezesem Jackiem Widenką do wniosku, że zrezygnuję z funkcji trenera. Dziękuję zarządowi i drużynie, bo ten czas spędziłem bardzo fajnie, a piłkarze wykonali kawał dobrej roboty. Wierzę, że po moim odejściu coś w drużynie ruszy - skomentował decyzję Adam Jachimowicz.

Dąb w rundzie wiosennej wygrał tylko jeden mecz, dwa zremisował i cztery przegrał. Obecnie zajmuje dziesiąte miejsce ze stratą dwunastu punktów do trzeciej w tabeli Gwiazdy Skrzyszów.

W najbliższym meczu drużynę poprowadzi trener B-klasowych rezerw Dębu - 40-letni Zdzisław Marszolik.