Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyjaciele pamiętają o Domanie

Kilkadziesiąt osób brało udział w Memoriale Dominika "Domana" Niśkiewicza. To sposób na uczczenie pamięci zmarłego żeglarza.

Materiał wideo:


Memoriał odbył się 27 czerwca w ośrodku Pod Żaglami w Stodołach. Zorganizowano go już po raz drugi. - Tym razem spotykamy się w Rybniku. Jest nas tutaj w sumie kilkadziesiąt osób - mówił Michał Mikos, organizator memoriału imnienia Dominika Niśkiewicza. - Cały memoriał ma charakter towarzyski. Doman był duszą towarzystwa, dlatego stawiamy na dobra zabawę, integrację. Naszego przyjaciela nie ma juz wśród nas, ale mamy nadzieję, że dzięki takim imprezom pamięć o nim będzie trwała  tłumaczy. W ramach memoriału zorganizowano regaty oraz turniej siatkówki. To ulubione dyscypliny zmarłego żeglarza.
(acz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].