Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

SWD Wodzisław Śląski: AZS Wrocław w debiucie

30.07.2015 11:37 | 0 komentarzy | kozz

Beniaminek II ligi kobiet - piłkarki SWD Wodzisław Śląski w debiucie zmierzy się na swoim stadionie z rezerwami ekstraligowego AZS Wrocław. Podopieczne trenera Błażeja Sitki poznały terminarz rozgrywek. Zobacz szczegóły.

SWD Wodzisław Śląski: AZS Wrocław w debiucie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała - Chemik Kędzierzyn-Koźle

Mitech II Żywiec - Rolnik II Biedrzychowice

Darbor Bolesławice - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

Polonia Bytom - KKS Zabrze

SWD Wodzisław Śląski - AZS II Wrocław

Polonia Prószków - AZS PWSZ II Wałbrzych

 

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ II Wałbrzych

AZS II Wrocław - Polonia Prószków

KKS Zabrze - SWD Wodzisław Śląski

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych - Polonia Bytom

Rolnik II Biedrzychowice - Darbor Bolesławice

Rekord Bielsko-Biała - Mitech II Żywiec

 

Kolejka 3 - 5-6 września

Mitech II Żywiec - Chemik Kędzierzyn-Koźle

Darbor Bolesławice - Rekord Bielsko-Biała

Polonia Bytom - Rolnik II Biedrzychowice

SWD Wodzisław Śląski - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

Polonia Prószków - KKS Zabrze

AZS PWSZ II Wałbrzych - AZS II Wrocław

 

Kolejka 4 - 19-20 września

Chemik Kędzierzyn-Koźle - AZS II Wrocław

KKS Zabrze - AZS PWSZ II Wałbrzych

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych - Polonia Prószków

Rolnik II Biedrzychowice - SWD Wodzisław Śląski

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom

Mitech II Żywiec - Darbor Bolesławice

 

Kolejka 5 - 26-27 września

Darbor Bolesławice - Chemik Kędzierzyn-Koźle

Polonia Bytom - Mitech II Żywiec

SWD Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała

Polonia Prószków - Rolnik II Biedrzychowice

AZS PWSZ II Wałbrzych - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

AZS II Wrocław - KKS Zabrze

 

Kolejka 6 - 3-4 października

Chemik Kędzierzyn-Koźle - KKS Zabrze

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych - AZS II Wrocław

Rolnik II Biedrzychowice - AZS PWSZ II Wałbrzych

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Prószków

Mitech II Żywiec - SWD Wodzisław Śląski

Darbor Bolesławice - Polonia Bytom

 

Kolejka 7 - 17-18 października

Polonia Bytom - Chemik Kędzierzyn-Koźle

SWD Wodzisław Śląski - Darbor Bolesławice

Polonia Prószków - Mitech II Żywiec

AZS PWSZ II Wałbrzych - Rekord Bielsko-Biała

AZS II Wrocław - Rolnik II Biedrzychowice

KKS Zabrze - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

 

Kolejka 8 - 24-25 października

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

Rolnik II Biedrzychowice - KKS Zabrze

Rekord Bielsko-Biała - AZS II Wrocław

Mitech II Żywiec - AZS PWSZ II Wałbrzych

Darbor Bolesławice - Polonia Prószków

Polonia Bytom - SWD Wodzisław Śląski

 

Kolejka 9 - 31 października

SWD Wodzisław Śląski - Chemik Kędzierzyn-Koźle

Polonia Prószków - Polonia Bytom

AZS PWSZ II Wałbrzych - Darbor Bolesławice

AZS II Wrocław - Mitech II Żywiec

KKS Zabrze - Rekord Bielsko-Biała

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych - Rolnik II Biedrzychowice

 

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Rolnik II Biedrzychowice

Rekord Bielsko-Biała - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych

Mitech II Żywiec - KKS Zabrze

Darbor Bolesławice - AZS II Wrocław

Polonia Bytom - AZS PWSZ II Wałbrzych

SWD Wodzisław Śląski - Polonia Prószków

 

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Polonia Prószków - Chemik Kędzierzyn-Koźle

AZS PWSZ II Wałbrzych - SWD Wodzisław Śląski

AZS II Wrocław - Polonia Bytom

KKS Zabrze - Darbor Bolesławice

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych - Mitech II Żywiec

Rolnik II Biedrzychowice - Rekord Bielsko-Biała