Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bieg Barbórkowy wygrał rybniczanin. Zobacz fotorelację

W niedzielę 6 grudnia, tradycyjnie w samo południe wystartował Bieg Barbórkowy. Na starcie pojawiło się przeszło 700  biegaczy.

Bieg Barbórkowy wygrał rybniczanin. Zobacz fotorelację

Mimo silnego wiatru na starcie 11. edycji Biegu Barbórkowego pojawiła się rekordowa liczba uczestników. Tradycyjnie już start biegu został umiejscowiony przy ośrodku Bushido na osiedlu Nowiny w Rybniku. – Bardzo się cieszymy, że został pobity rekord frekwencji. Chciałbym podkreślić rolę Macieja Cieplaka w całym przedsięwzięciu, który jest jego pomysłodawcą, a od pewnego czasu i organizatorem – powiedział Arkadiusz Skowron, dyrektor Bushido. Sygnał do startu dał Piotr Masłowski, wiceprezydent Rybnika. Najszybciej 10-kilometrową trasę pokonał rybniczanin Dawid Malina, który uzyskał czas 30 min. i 34 sekundy.

Więcej o biegu we wtorkowym Tygodniku Rybnickim

Mężczyźni, pierwsza dziesiątka

1. Malina Dawid, Rybnik, Inżynieria Biegania/Chemika Rybnik – 0:30:34

2. Iukhymchuk Mykola, Lutsc, Ahiles Leszno – 0:31:06

3. Kazban Artem, Dniepropetrowsk, ICE MAT TEAM OSTROW WLKP – 0:31:36

4. KROVLAIDIS SERGII –  0:31:50

5. Ciepłak Marcin, RYBNIK, CHEMIKA Rybnik – 0:31:57

6. GRAJCAR ŁUKASZ, Konopiska, CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA – 0:32:38

7. Timashov Vołodymyr, Lwów, Ahilles Leszno – 0:32:59

8. Czapla Kamil, Krzeszów, CHEMIKA Rybnik – 0:33:00

9. Błaszczyk Patryk, Ustka, LKS Jantar Ustka – 0:33:10

10. Stachowski Rafał, Miasteczko Krajeńskie, AZS-AWF KATOWICE – 0:33:29

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].