Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kosmiczny Mecz w Boguszowicach. Prezentacja w Focusie

Mecz w środę, 6 stycznia. Prezentacja we wtorek, 5 stycznia.

Kosmiczny Mecz w Boguszowicach. Prezentacja w Focusie
Tradycyjnie już drużyny, które wezmą udział w Kosmicznym Meczu, zaprezentują się w galerii handlowej Focus Park

Jak co roku, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy postanowili wesprzeć sportowcy i kabareciarze z naszego regionu. Okazją do tego jest Kosmiczny Mecz, który zostanie rozegrany po raz szósty. Tym razem Legendarny Kosmiczny Mecz czyli Kabareciarze i Przyjaciele kontra Gwiazdy Sportu odbędzie się 6 stycznia 2016 roku w hali widowiskowo – sportowej w Boguszowicach. Start o godzinie 16.00.

Wezmą udział m.in. Sabina Jeszka, Piotr Kupicha, Mariusz Kałamaga, Bartosz Demczuk, Michał Wójcik, Wiesław Tupaczewski, Staszek Karpiel-Bułecka, Wojciech Zawioła, Piotr Tłustochowicz, Irek Bieleninik, Adam Drewniok, Bartosz Medyński, Artur Siódmiak, Dariusz Dudek, Kacper Woryna, Daria Antończyk, rybniccy piłkarze i wielu innych gości.

Dzień wcześniej, w Focus Park, odbędzie się Kosmiczna Prezentacja, podczas której zaprezentowane zostaną drużyny jak i oficjalna, meczowa koszulka. W programie wydarzenia, oprócz samej prezentacji, znajdzie się pokaz magii Tomasza Kabisa oraz pokaz barmański. Oba pokazy w wykonaniu uczestników programu „Mam Talent”. Ponadto liczne występy artystyczne, Klaun Harry dla dzieci oraz aukcje charytatywne, z których dochód przekazany zostanie WOŚP. – Jak co roku włączamy się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy goszcząc u siebie sławy kabaretu, mediów oraz sportu – podczas oficjalnej prezentacji drużyn przed Kosmicznym Meczem. Wszystkim fanom życzymy niezapomnianych doznań w czasie meczu oraz zapraszamy do osobistego spotkania gwiazd w naszej galerii 5 stycznia – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Park. Początek prezentacji o godz. 18.00.

Legendarny Kosmiczny Mecz czyli Kabareciarze i Przyjaciele kontra Gwiazdy Sportu

Data: 6 stycznia 2016 r.

Start: godz. 16.00

Miejsce: Hala widowiskowo – sportowa w Boguszowicach

Bilety: 30 zł normalny, 100 zł VIP

Kosmiczna Prezentacja

Data: 5 stycznia 2016 r.

Start: godz. 18.00

Miejsce: Focus Park Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].