Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Plebiscyt portalu sportnowiny.pl i sklepu sportowego Stan-Sport na najładniejszego gola roku 2015! [WIDEO]

Od 12 do 25 stycznia w naszej ankiecie można oddawać głos na najładniejszego gola roku 2015 w konkursie organizowanym przez portal sportnowiny.pl i sklep sportowy Stan-Sport z Nędzy.

Plebiscyt portalu sportnowiny.pl i sklepu sportowego Stan-Sport na najładniejszego gola roku 2015! [WIDEO]

Materiał wideo:

Ankieta

Wybierz gola 2015 roku portalu sportnowiny.pl i sklepu sportowego Stan-Sport
Zobacz więcej

Dla strzelca, który wygra w głosowaniu przewidziana jest specjalna nagroda w postaci bonu o wartości 200 zł do sklepu Stan-Sport!

Sześcioosobowa komisja złożona z dziennikarzy sportowych portalu sportnowiny.pl wybrała początkowo gole, które wyróżniały się ponad przeciętność w opublikowanych przez rok 2015 skrótów meczów z lokalnych boisk.

Następnie poprzez głosowanie wyselekcjonowaliśmy 15 goli, które oddajemy Wam pod głosowanie. Głosować można za pomocą naszej ankiety.

Przypomnijmy, że w minionym roku zdobywczynią najładniejszego gola była Agnieszka Gałuszka z KS SWD Wodzisław Śląski.

Głosować można do godziny 23.59 25 stycznia. Strzelec najładniejszego Waszym zdaniem gola otrzyma wspomnianą wyżej nagrodę. Zapraszamy do zabawy!


Propozycje na gola roku 2015 (kolejność alfabetyczna):

Michał Adamczyk - KS Unia Racibórz (IV liga)
Wojciech Grabiniok - LKS Silesia Lubomia (klasa okręgowa)
Mateusz Kondziołka - LKS Silesia Lubomia (klasa okręgowa)
Tomasz Kupiec - LKS Brzezie (B klasa)
Gabriel Nowak - KS ROW 1964 Rybnik (II liga)
Krzysztof Oślizło - LKS Gwiazda Skrzyszów (klasa okręgowa)
Michał Płonka - KS ROW 1964 Rybnik (II liga)
Szymon Popiela - KS ROW 1964 Rybnik (II liga)
Marek Prusicki - KS Unia Racibórz (IV liga)
Bartłomiej Sikorski - LKS Unia Turza Śląska (IV liga)
Mateusz Sitnik - KS Unia Racibórz (IV liga)
Sebastian Siwek - KS ROW 1964 Rybnik (II liga)
Michał Stroka - LKS 1908 Nędza (klasa okręgowa)
Radosław Szpak - GKS Dąb Gaszowice (klasa okręgowa)
Mariusz Wanglorz - LKS Buk Rudy (A klasa)

Sponsor nagrody:

www.stan-sport.pl

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MMMM12 12.01.2016 16:01

Wielu*

MMMM12 12.01.2016 16:00

To ma być najładniejsza bramka roku, więc bez znaczenia powinna być liga, a raczej to, że padła na boiskach naszego regionu. PS jeden strzelec jest z b klasy, a wieku zawodników w tej klasie odstaje poziomem od tych juniorów.

kozz 12.01.2016 15:40

Trudno porównywać mecz juniorów z seniorami. Pozdrawiam!

MMMM12 12.01.2016 15:28

Kozz, co to za plebiscyt skoro najładniejszej bramki nie ma na liście ?! Zresztą drodzy czytelnicy, sami zobaczcie ! http://sport.nowiny.pl/108000-wideo-quotmessi-quot-z-nedzy-zaczarowal-w-pietrowicach.html Obiektywnego komentowania ;)